Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

TOP aktyvus laisvalaikis

TOP aktyvus laisvalaikis – tai populiariausios ir jau daugumos žmonių pamėgtos bei išbandytos pramogos, mėgstantiems laisvalaikį leisti judriai. Įteikite artimajam progą linksmai praleisti laiką besimėgaujant pramogomis ant žemės, vandenyje, ore – priklausomai nuo dovanos gavėjo pomėgių. Štai pasivažinėjimas kartingais patiks visiems greičio mėgėjams, nepriklausomai nuo amžiaus. Jei ieškote kažko ypatingesnio, siūlome pasivažinėjimą prabangiu automobiliu. Automobilį galėsite išmėginti didžiausiuose Lietuvos miestuose: Vilniaus, Kauno arba Klaipėdos gatvėse. Pajusite ne tik jo neįtikėtiną trauką, bet ir manevringumą, įspūdingą prabangą! Jei esate vienas iš tų asmenų, kuriems žiemą norisi nuveikti kažką beprotiško, verta atkreipti dėmesį į ekstremalų pasivažinėjimą bobslėjaus trasa! Trasoje galima pasiekti net iki 125 km/val. greitį. Pramogos vieta – Sigulda, kur kiekvieną šaltojo sezono savaitgalį atvykusieji kviečiami mėgautis šia atrakcija. Vandens pramogos šiltame vandyje ir kaitri atmosfera – ne, tai ne atostogos šiltuose karštuose. Tai pramogos Vichy vandens parke Vilniuje! Jei nusibodo žiemiškas šaltukas ir lauke tvyrantis minusas, keliaukite į sostinę. Vandens parke Jūsų laukia net 4 valandų pramogos su šeima ar draugais. Čia rasite 9 atrakcionus, bangų baseiną bei švytuoklės principu veikiantė „Maorių klyksmą“. Ieškantiems vandens pramogų lauke, rekomenduojame skrydį vandens skraidykle. Su specialiu prietaisu – skraidykle „Flyboard“ galima nerti į vandenį ir pakilti į 10 m aukštį! Tai visai paprasta! Tereikia įsispirti į įrenginio avalynę, ant kurios padų įtaisyti vandens pūstuvai. Būtent iš pūstuvų einanti srovė sukelia reaktyvinį srautą ir kelia pramogautoją į viršų. Mūsų šalies kraštovaizdis iš paukščio skrydžio ir adrenalino pliūpsniai... Tai suteikti gali oro pramogos: skrydis parasparniu, šuolis virve ar parašiutu. Kurią pramogą rinksitės priklauso tik nuo Jūsų drąsos! Garantuojame, kad visos jos Jums suteiks neišdildomų emocijų ir įspūdžių!  

TOP aktyvus laisvalaikis
Filtrai

Vidutinė kaina 38,70 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų

Rodyti tik su rezervacija

Nėra rezultatų

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos dovanų programų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos

Populiariausias aktyvus laisvalaikis

TOP aktyvus laisvalaikis – tai populiariausios ir jau daugelio pamėgtos dovanos aktyvuoliams, mėgstantiems laisvą laiką po darbų leisti judriai, patiriant naujų potyrių ar net adrenalino šiurpuliukų.

Žemės pramogos

Padovanokite galimybę linksmai ir nuotaikingai praleisti laiką besimėgaujant pramogomis ant žemės. Štai pasivažinėjimas kartingais patiks tiek mažiems, tiek dideliems. Vairuotojai važiuos aukščiausiai Lietuvoje įkurtame uždarų patalpų kartodrome Kaune, kur netrūks azarto ir adrenalino! Jei ieškote kažko ekstremalesnio, rinkitės pasivažinėjimą Tesla automobiliu. Automobilį galėsite išmėginti Vilniaus, Kauno arba Klaipėdos mieste – pajusite ne tik jo neįtikėtiną trauką, bet ir manevringumą, komfortą, nekasdienę prabangą, inovatyvumą, ypatingą malonumą vairuoti ir jokio variklio gausmo! Na, o jei domitės Dakaro raliu, Jums tikrai patiks pasivažinėjimas bagiu. Pramogos metu vairuojami bagiai „Polaris ACE 570“ – tai mažosios Dakaro ralyje dalyvaujančių bagių „Polaris RZR“ versijos. Tarp važiavimų kviečiame pailsėti „lounge“ zonoje, kuri įrengta moderniame kupole, o didesnėms kompanijoms siūloma pratęsti poilsį pavėsinėse, įrengtose ant upės kranto. Taigi, tai puiki pramoga ne tik vienam asmeniui, bet ir visai kompanijai.

Esate iš tų žmonių, kuriems žiemą norisi nuveikti kažką beprotiškai smagaus ir šiek tiek nutrūktgalviško? Ekstremalus pasivažinėjimas bobslėjaus trasa – tai tikras iššūkis tiems, kas mėgsta greitį ir žiemos pramogas! Trasoje galima išvystyti maksimalų net iki 125 km/val. greitį, o lankytojų laukia įspūdingi 16 viražų suteikiami įspūdžiai. Atrakcijos vieta – Sigulda, kur kiekvieną žiemos savaitgalį turistai kviečiami mėgautis šia unikalia pramoga.

Vandens pramogos

Šiltas vanduo, supanti kaitra, vandens pramogos – ne, tai ne atostogos Turkijoje. Tai pramogos Vichy vandens parke! Jei nusibodo žiemos šaltukas arba jūra Jums per toli, keliaukite į Vilnių, į vandens parką! Čia net 4 valandas galėsite džiaugtis puikia nuotaika ir smagiu laiku su šeima ar draugais. Adrenalino mėgėjams parke įrengti net 9 moderniausi atrakcionai Baltijos šalyse, tarp jų milžiniškos bangos „Delfinų jūroje“ ir „Maorių klyksmas“ – veikiantis švytuoklės principu ir leidžiantis patirti nesvarumo būseną.

Ieškantiems lauko vandens pramogų siūlome išbandyti skrydį vandens skraidykle. Visi kada nors svajojo pasijusti, turintys supergalių... Gera žinia – svajonės pildosi! Su reaktyvine skraidykle „Flyboard“ galima nerti į vandenį ir iškilti į 10 metrų aukštį! Tereikia įsispirti į specialią įrenginio avalynę, ant kurios padų pritvirtinti galingi vandens pūstuvai. Pūstuvus vandeniu maitina vandens motociklo variklis – būtent ši srovė sukelia reaktyvinį srautą ir kelia žmogų į orą. Taip pat ekstremalams patiks čiuožimas vandenlente. Vandenlentės – vandens sportas, atsiradęs iš vandens slidžių ir banglenčių sporto. Didžiausia vandenlenčių paplitimo priežastis – nepriklausomybė nuo oro sąlygų, galimybė pakilti į orą atliekant triukus ar pasinaudojant tramplynais, apie kuriuos tik galima pasvajoti esant ant slidžių, dviračio ar riedučių. Vanduo šioje pramogoje suteikia minkštą nusileidimą, o neskęstanti liemenė suteikia galimybę pramogauti nepriklausomai nuo amžiaus ar plaukimo įgūdžių!

Na, o mėgstantiems kiek paprastesnį ir ramesnį laisvalaikį verta išbandyti kelionę legendiniu laivu „Forelle-Flicka“. Atvykusieji tyloje grožėsis unikaliu Kuršių nerijos kraštovaizdžiu: tolstančiais ir artėjančiais krantais, laukine Nemuno deltos augmenija bei paukščių įvairove.

Oro pramogos

Lietuvos gamtovaizdis iš paukščio skrydžio, plaukus kedenantis vėjas, beribis dangus ir adrenalino pliūpsniai – nepamainomi skrydžio atributai... Skrydis parasparniu – lengvu nešiojamuoju sklandytuvu – neabejotinai patiks aštresnių pojūčių mėgėjams. Tačiau, jei skrydis parasparniu Jums atrodo per daug rami pramoga, siūlome šuolį virve. Tai galimybė patirti laisvo kritimo jaudulį! Neprireiks nei ilgo instruktažo, nei lėktuvo – šuoliui su sertifikuota įranga per keletą minučių paruoš ir saugumo taisykles paaiškins ilgametę alpinistinę patirtį turintis profesionalus instruktorius. Na, o vis dėlto jei norite pačio didžiausio adrenalino antplūdžio, išeitis viena – šuolis parašiutu. Garantuojame, kad ši pramoga Jums suteiks neišdildomų emocijų ir įspūdžių!