Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Ką veikti Druskininkuose: pramogos, poilsis ir lankytinos vietos

2023-09-10

Ką veikti Druskininkuose: pramogos, poilsis ir lankytinos vietos

Druskininkai – miestas, kasmet nustebinantis naujomis pramogomis ir atrakcijomis, išpuoselėta aplinka, puikia turizmui pritaikyta infrastruktūra, jaukumu ir svetingumu. Ir net jei Druskininkuose lankytumėtės visus metus kiekvieną savaitgalį iš eilės, šiame mieste vis tiek nepristigtų pramogų ir linksmybių. Poilsis Druskininkuose niekada neprailgsta! 

Druskininkus ypač pamėgo ir svečiai iš kaimyninių šalių – prie vandens parko ar „Snow Arenos“ matyti vis daugiau automobilių užsienietiškais numeriais. O kada jūs paskutinį kartą svečiavotės Druskininkuose? Senokai? Tuomet nuspręskite, kiek dienų skirsite turiningam poilsiui, ieškokite ypatingo poilsio pasiūlymo ir suskubkite rezervuotis pageidaujamą datą.  

Nakvynė Druskininkuose: pristatome kelis ypatingus rinktinius pasiūlymus:  

 1. Europa Royale Druskininkai“ kviečia pasinerti į karališkus malonumus: siūloma 1nakvynėDruskininkuose, procedūros, masažai, treniruotės ir kt. 

 1. Viešbutis Druskininkuose „Goda“ kviečia į 2 nakvynių trukmės poilsio programą „Atokvėpis dviese“. Pasirinkusiems šį pasiūlymą priklausys pusryčiai, vakarienė, įvairios SPA procedūros ir kt. 

 1. Grand SPA Lietuva“ ir 4 žvaigždučių viešbutis „Druskininkai“ kviečia prabangiam 2-jų nakvyniųpoilsiui bei neribotai viešnagei garsiame Druskininkų SPA centre. 

 1. Viešbutis Druskininkuose „Regina“ svečius vilioja 3 nakvynių gydomąja programa. Net 4 dienas mėgausitės sveikatinimo procedūromis, nereikės rūpintis maitinimu, nes kasdien būsite lepinami pusryčiais, pietumis ir vakariene. 

Jei radote ypatingą poilsio Druskininkuose variantą ir pastebite, kad jis galioja trumpai (pavyzdžiui, iki 1 mėn.), prieš įsigydami kuponą galite paskambinti į viešbutį ir pasiteirauti, ar reikiamu laiku viešbutyje bus likę laisvų kambarių.

Ką aplankyti Druskininkuose?  

Lankytinos vietos Druskininkuose išties išskirtinės. Jūsų dėmesiui – TOP patraukliausių objektų (tiek labai populiarių, tiek mažiau žinomų, bet nustebinančių net ir pačius išrankiausius turistus) Druskininkuose sąrašas:

„UNO Park“ pramogų po atviru dangumi karalystė

Ne tik vaikus ir paauglius, bet ir mėgstančius aktyvų poilsį suaugusiuosius sužavės pramogos „UNO Park“ pramogų komplekse Druskininkuose. Tai didžiausias tokio tipo parkas ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Parke iš viso yra net 12 trasų: 3 iš jų skirtos mažiesiems, 5 – suaugusiems, 4 skrydžiai per Nemuną bei teikiama išskirtinė oro pramoga – šuolis virš Nemunoiš 21 metro aukščio! Esktremalesnės pramogos Druskininkuose turbūt net nėra. 

Pramogautojams, įsigijusiems kuponą, bus suteikiama net 2,5 val. pramogų – tai optimalus laikas pasidžiaugti laipiojimu medžių viršūnėmis. Beje, parke galės pramogauti net ir nieko bendra su sportu neturintys žmonės. Ir nors atsistojus prie starto linijos ar pažvelgus žemyn dažnai ima drebėti kojos, tačiau pramoga – tikrai išskirtinė ir paliekanti tik teigiamus įpūdžius. O po įtempto darbo raumenims vakare labai smagu atsipalaiduoti bet kuriame Druskininkų SPA. 

Druskininkų vandens parkas – pagrindinis traukos centras   

Objektų, kuriuos tiesiog privaloma aplankyti, TOP’uose solidžią vietą užima ir Druskininkų vandens parkas. Be jo poilsis Druskininkuose sunkiai įsivaizduojamas... 

Tiek žiemą, tiek vasarą 30 tūkst. kvadratinių metrų teritoriją užimantis Druskininkų vandens parkas pasitinka 30-ies laipsnių šiluma, 9-ių metrų palmėmis, 22 pirtimis bei visiškai atsipalaiduoti leidžiančiais egzotiškais masažais. Ir tai ne viskas – po vienu parko stogu įsikūrę du viešbučiai, boulingo klubas, SPA centrai ir kitos pramogos. 

Druskininkų vandens parkas – tobulai pritaikytas vaikams. Tinkamiausios pramogos vaikams Druskininkuose ieškojusi kaunietė Eglė dalijosi atsiliepimu apie poilsį vandens parke: 

Į Druskininkų vandens parką per Kalėdų atostogas keliavome keturiese – aš, dvi dukros ir vyras. Parke praleidome 4 valandas, bet laikas neprailgo, ypač 3 m. 6 m. dukroms. Joms labai patiko vaikų erdvė – kabantys beždžionių tiltai, maži upeliukai, jūros baseinas su tikromis bangomis, vaikiškos vandens čiuožyklos ir net mažiesiems pritaikyta pirtis! Įspūdžiai tikrai labai puikūs, ir kiek teko lankytis įvairiuose didesniuose ar mažesniuose parkuose su vaikais, šis paliko geriausią įspūdį. Ką kitą kartą darytume kitaip? Manau, apsistotume Druskininkuose su nakvyne, nes ilgoka kelionė iš kitų Lietuvos miestų vargina, taip pat ilgokai trunka persirengti, visą savo gausų žiemos garderobą persinešti į saugojimo spinteles. Taip pat tikriausiai vandens parke praleistume visą dieną, nes laikas čia tikrai neprailgsta. 

Kita erdvė – atvirkščiai – skirta tik suaugusiesiems. Vandens parko 20-ies pirčių erdvė džiugina vertinančius pasyvų poilsį bei atpalaiduojančią atmosferą. N-18 pirčių erdvėje rasite muzikinį baseiną, galėsite apsipilti lediniu vandeniu tiesiai iš medinio kubilo, atsivėsinti ledo kambaryje, vaišintis pirties arbata ir „šlapiame“ bare išgerti kokteilį. Pirtyse atliekamos procedūros naudojant medų, jūros druską, įvairių lapuočių vantas ir kt., rengiamos pirčių programos. 

Grūto parkas 

2001 m. Druskininkų pašonėje įkurtas ir atidarytas Grūto parkas. Į Grūto parką suvežti garsiausi sovietmečio paminklai iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių. Muziejaus ekspozicija eksponuojama ir po atviru dangumi, ir patalpose. Grūto parke bene sistemiškiausiai ir nuosekliausiai pateikiama didelė dalis sovietinio palikimo – nuo sargybos bokštelių ir lagerių fragmentų iki to meto transporto priemonių. 

Grūto parke yra ir medinis muziejaus pastatas. Specialiai vaikams įkurti mini zoologijos sodas ir atrakcionų parkas (kiek primenantis sovietinius vaikų atrakcionų parkus). Pasistiprinti lankytojai galės parke įsikūrusioje kavinėje, turinčioje ir netradicinį „senųjų laikų nostalgijos“ meniu. 

Įėjimo į Grūto parką bilietų kainos: suaugusiems – 12 €; vaikams – 7 €. Visa kainų informacija pateikiama parko interneto svetainėje. 

Parko darbo laikas:Grūto parkas veikia kasdien nuo 9 val. Parkas lankytojų laukia iki pat sutemų, t. y. vasarą jis uždaromas 22 val., žiemos mėnesiais – 17–18 val. 

„Lynų kelias“

Vienas naujausių lankomų objektų Druskininkuose – tai lynų keltuvas, priskiriamas ekologiniam transportui. Šiuo metu pagrindinėje stotelėje prie vandens parko įrengti 4 dešimties vietų keltuvai. Keltuvais visi pageidaujantieji perkeliami kitapus Nemuno – prie „Snow Arenos“. Keltuvų langai – skaidrūs, todėl miesto svečiai bet kokiu oru gali grožėtis panorama – miškais, Nemuno vingiais, miesto vaizdais. 

 • Kelionės į vieną pusę trukmė: 7,5 min. 

 • Aukštis: 45 m. 

 • Kainos: suaugusiems į vieną pusę – 3 €, į abi puses – 5 €. 

 • „Lynų kelio“ darbo laikas: I–VII 10–22 val. 

Karolio Dineikos parkas

Druskininkuose lankytojus it magnetas traukia Karolio Dineikos parkas. Jame gausu treniruoklių, akmenukų takelių, įrengta vaikų žaidimų aikštelių, poilsio zonos, galima maudytis po kaskadomis ir netgi pasikaitinti pirtyse. Šiame parke gydoma unikalia metodika, kai derinamos saulės, oro bei vandens procedūros, mankšta bei teigiamos emocijos. Su Karolio Dineikos parku galite susipažinti trumpame filmuke. Apsilankę parke galės išbandyti pirties malonumus, kaskadines maudynes, mėgausis saulės voniomis ir vaistažolių arbata, pabus aerojonoterapijos paviljone. Ir visa tai kainuos nuo 1 iki 5 eurų.

Muzikinis fontanas 

Orams atšilus, Druskininkų lankytojų dėmesį patraukia miesto centre įkurtas šokantis fontanas. Miesto svečiai turi galimybę ne tik pasigrožėti ypatingu fontanu, bet ir trumpąja žinute užsisakyti pageidaujamą kūrinį. Pageidaujamą melodiją pasirinkti reikia iš 126 populiarių klasikinių ir šiuolaikinių dainų sąrašo (jis keičiamas, pildomas), kurį galima rasti Druskininkų vandens parko tinklalapyje. Beje, vienas iš kūrinių – garsiojo M. K. Čiurlionio „Jūra“. Žiemą, kai fontanas dėl oro sąlygų negali veikti, netoliese įrengiamas kalėdinių eglučių miestelis. Fontanas veikia: sezono metu kasdien 10–23 val. 

Gydyklų parkas „Grožio šaltinis“ 

Druskininkuose rasite ir gydyklų parką „Grožio šaltinis“, kuriame galima ne tik pasivaikščioti, bet ir išbandyti pačios gamtos siūlomas grožio procedūras: iš „Grožio šaltinio“ teka odą atjauninančių valomųjų savybių turintis vanduo. Itin sūriu vandeniu galima skalauti gerklę, plauti odą, jis efektyviai stabdo uždegiminius procesus. 

Vandens turizmas ir Meilės sala Nemune 

Nemuno upėje, tenkančioje pro Druskininkus, yra apie 0,5 km ilgio Meilės sala, šaltiniuose minima nuo XX a. pradžios. Anot legendos, saloje susirinkę jaunuoliai kūrendavo laužus, dainuodavo ir šokdavo. Sulaukę vidurnakčio, vaikinai eidavo į dešinį, o merginos – į kairįjį salos krantą. Tada kiekvienas iš jų paleisdavo po vainikėlį su degančia žvake ir lentele su vardu. Salos gale vainikėlių poros susitikdavo, o valtyse sėdėję „sergėtojai“ skelbdavo „laimingųjų“ vardus. Druskininkai tarpukariu buvo populiarus kurortas, o į Meilės salą poilsiautojai patekdavo tiltu: čia iki 1935 metų veikė paplūdimys, buvo išplėtota ir visa jam būdinga infrastruktūra. 

Geriausiai Meilės sala matoma plaukiant laivu. Norite romantiškai paplaukioti Nemunu ir žymiausius Druskininkų objektus pamatyti iš kitos perspektyvos ir jūs? Tuomet kviečiame į pasiplaukiojimą katamaranu. Tai tobulas poilsis dviem Druskininkuose. 

Senosios Druskininkų kapinaitės

Jei kiekvienoje savo išvykoje trokštate bent mažuoju piršteliu prisiliesti prie istorijos ir praeities, siūlome aplankyti miesto centre greta Druskonio ežero esančias kapines. Kapinės įkurtos prieš lygiai 160 metų 1858-aisiais. Jos išskirtinės ne tik išskirtiniais paminklais, įrašais ant jų ir išdėstymu (vienoje jų pusėje buvo laidojami katalikai, kitoje – stačiatikiai) – jose galima apžiūrėti ir neogotikinę koplytėlę. Šiose kapinėse palaidoti ir garsiojo M. K. Čiurlionio tėvai, kitos Druskininkų miesto ir apylinkių įžymybės. 

„Žilvino“ takas

Druskininkuose, greta „Eglės“ sanatorijos rasite „Žilvino“ taką. Po jį smagu pasivaikščioti po SPA procedūrų. Ir nors take nėra jokių įsimintinų objektų, tik natūrali gamta, tačiau tai pati geriausia inhaliacija jūsų plaučiams: parke auga kadagiai, orą valantys dešimtimis kartų geriau nei paprastosios pušys. Joks savaitgalis Druskininkuose neapsieis be pasivaikščiojimų gryname ore. Šiame parke oras tikrai kone tyriausias visame Druskininkų mieste, tad jei norite įkvėpti tikro, gryno oro gurkšnį bei pamankštinti kojas vienoje iš kelių skirtingo ilgio trasų, Žilvino takas tam – puiki vieta. 

Kavinė-restoranas „Širdelė“ 

Tikras kurorto restoranas, nukeliantis lankytojus tris dešimtmečius atgal – tai galima pasakyti apie kavinę-restoraną „Širdelė“. Šioje kavinėje nuo seno renkasi bohemos pasaulio atstovai – dailininkai, poetai, muzikantai bei jaunimas. Kiekvieną rudenį tradiciškai „Širdelėje“ pabaigtuvėms susirenka „Poetinio Druskininkų rudens“ entuziastai. Kavinė didžiuojasi autentišku interjeru, o jos sienas puošia jau per 250 kavinėje apsilankiusių įžymių menininkų nuotraukų. Koks gi romantiškas poilsis dviem Druskininkuose neaplankius bene garsiausios vietinės kavinės-restorano? 

Druskininkų miesto muziejus 

Jei norite dar geriau susipažinti su Druskininkais, aplankykite miesto muziejų. Muziejus įkurtas nuostabioje viloje – šį statinį daugelis vadina miesto vizitine kortele. Muziejuje nuosekliai pateikiama kurorto istorijos ekspozicija, gausu ikonografinės ir archyvines medžiagos, o muziejaus terasose organizuojami įvairūs renginiai. 

Muziejus veikia: I–VI 10–17 val. (1 val. trumpiau valstybinių švenčių išvakarėse; neveikia valstybinių švenčių dienomis). 

Bilietų kainos: 2–4 € (su gidu – 10–20 €). 

Druskininkų turgus

Garsiausi pasaulio keliautojai teigia, kad geriausiai šalį ar miestą pažinti galime apsilankę turguje. Apsilankę Druskininkų turguje, įsigysite Dzūkijos miškų gėrybių, kurių kituose turguose nepavyktų rasti nė su žiburiu – šviežių grybų, uogų, vaistažolių, o kur dar įvairiausios gėrybės iš močiučių sodų ir daržų, galimybė pabendrauti, sužinoti geriausias pomidorų veisles, gardžiausio obuolių pyrago receptus ar liaudies medicinos „patvirtintus“ gydymo būdus. 

Vijūnėlės parkas

Vijūnėlės parkas turistus taip pat žavi sutvarkyta ir išpuoselėta aplinka. Teritoriją ypač papuošia Vijūnėlės ir Druskonio tvenkiniai, o juos supa kelių kilometrų ilgio takas pėstiesiems ir dviratininkams. 

Parke įrengta vaikų žaidimų aikštelė, tinklinio aikštės, aplinką prabangia paverčia skulptūros. Vijūnėlės parke įkurtas paplūdimys, kurį karštesnėmis dienomis nugula dešimtys miestiečių ir poilsiautojų. Paplūdimyje besimaudančiųjų saugumui įrengtas gelbėtojų postas, yra tualetų, dušų. Druskonio ežere veikia vandens dviračių nuomos punktas. 

VANDENS PRAMOGOS DRUSKININKUOSE 

Ką veikti Druskininkuose, kai norisi vandens pramogų? Jų čia taip pat netrūksta. Druskininkuose gausu baseinų, vandens atrakcionų, taip pat ir pramoginių pasiplaukiojimų laiveliais. Viskas ko reikia, tik susiplanuoti kelionę į Druskininkus ir išsirinkti Jūsų poreikius labiausiai atitinkančias vandens pramogas.

Geriausi pasiūlymai ieškantiems vandens pramogų: 

 • Vandens parkas „Grand SPA Lietuva“ kviečia rinktis visos dienos vandens ir pirčių pramogas. Čia Jūsų laukia nepamirštami visos dienos nuotykiai. Galėsite išbandyti ilgąjį plaukimo baseiną, šokinėti jūros bangų baseine, pasiduoti srauniosios upės srovei, pajusti krioklių galią, o gal skrieti visu greičiu nusileidimo trasa. Norintiems atsipalaiduoti siūloma pasimėgauti sūkurinės vonios malonumai, atgauti jėgas mineralinio vandens baseine. Na, o mažiausi lankytojai smagiai pliuškensis vaikiškame baseinėlyje. Be vandens pramogų galima pasimėgauti ir pirtimis, atvėsti ledo kambaryje.  

 • Jei svajojate apie romantišką pasiplaukiojimą, turite būtinai išbandyti plaukimą katamaranu. Juo pažinsite Druskininkus kitu kampu. Komfortiškai plauksite Nemunu, išvysite „UNO parką“, „Snow areną“, pamatysite „Lynų kelią“. Priplauksite Meilės salą, kurioje galėsite išlipti ir įsiamžinti. Tai puiki pramoga tiems, kurie nesugalvoja ką veikti Druskininkuose. Pasiplaukioję katamaranu ne tik pasigrožėsite Druskininkais iš vandens, bet ir romantiškai praleisite laiką, atsipalaiduosite. Plaukti galima ne tik porai, bet ir didesnei kompanijai. Katamaranas sutalpina net 20 žmonių vienu metu.  

 • Druskininkų sveikatingumo ir poilsio centras „AQUA“ kviečia pramogauti visą šeimą. Vandens ir pramogų parke ką veikti ras net mažiausi šeimos nariai. Jūsų laukia daugybė nusileidimo trasų, baseinų, pirčių kompleksas, o vaikams įrengta speciali erdvė su daugybe atrakcijų ir net garine pirtimi.  

Poilsis Druskininkuose su vaikais  

Ieškote idėjų, ką veikti Druskininkuose su vaikais? Pirmiausiai pasirūpinkite nakvyne – jei turite vyresnį kaip 3–4 m. vaiką, įsigykite šeimos kuponą. Daugelyje Druskininkų viešbučių vaikai iki 3–4 m. gali apsistoti nemokamai, tad ketindami ilsėtis su mažu vaiku, galite pirkti nakvynę dviem. Jei turite didesnį vaiką, įsigykite ar dovanokite specialų kuponą šeimai.

Geriausi poilsio Druskininkuose su šeima variantai: 

 • 4 žvaigždučių viešbutis „Violeta“ kviečia atitrūkti nuo kasdienio šurmulio ir pailsėti kartu su šeima Druskininkuose. Jums priklausys 2 nakvynės LIUKSO klasės kambaryje dviem suaugusiems ir vienam vaikui iki 12 metų. Galėsite mėgautis švediško stalo pusryčiais, pailsėti masažinėje sūkurinėje vonioje ir apsilankyti garinėje pirtyje. 1 val. Taip pat galėsite pasimėgauti maudynėmis grožio ir sveikatingumo centre „Afroditė“ – maudynės sūkurinėje vonioje ir mineralizuoto vandens baseine su povandeninėmis srovėmis bei kaskadomis. O šiltuoju metų laiku maudysitės lauko baseine.  

 • 2 nakvynių poilsį šeimai siūlo ir viešbutis „De Lita“. Į kelialapio 2+1 pasiūlymą įeina nakvynė, pusryčiai viešbučio restorane, nuolaidos įvairioms pramogoms, sveikatinimasis ypatingame Karolio Dineikos sveikatingumo parke. 

Besiilsinčioms su vaikais šeimoms labiausiai rekomenduojame šias pramogas: 

 1. Apsilankyti Karolio Dineikos sveikatingumo parke. 

 1. Nueiti prie muzikinio fontano. 

 1. Nuvykti į apverstą namą. 

 1. Pabandyti ištrūkti iš „TrainYourBrain“ pabėgimo kambario. 

 1. Papramogauti vandens batutų parke WATER INN. 

 1. Pasivaikščioti po Vijūnėlės parką. 

 1. Persikelti kitapus Nemuno lynų keltuvu. 

 1. Apsilankykite „UNO“ parke.  

 1. Užsukti į Druskininkų vandens parką ir sveikatingumo centrą „Aqua“. 

Nepamirškite ir dviračių... 

Druskininkuose tobulai išvystyta dviračių infrastruktūra – gausu dviračių takų (mažiausiai 4 pagrindiniai, o maršrutą galėsite rinktis pagal savo norus, galimybes ir poreikius). Beje, dviračių takams priskiriamas ir minėtasis „Žilvino“ takas, kuriuo keliauti galite 6, 8 ir 10-ies km ilgio maršrutais. Keliaudami dviračiais, galite pasiekti ir įvairius Druskininkų miesto lankomus objektus. Dviračių nuomos punktų Druskininkuose sezono metu – kaip grybų po lietaus, tad nesunkiai rasite kur išsinuomoti dviratį.

Su šeima galėsite pasivažinėti įprastais, didžiaisiais 4–6 vietų, elektriniais dviračiais, riedžiais, mašinytėmis ar kitu kurorto gatvėse numojamu transportu. 

Jei norite žinoti, kokie renginiai vyks jūsų viešnagės Druskininkuose metu, apsilankykite Druskininkų turizmo informacijos centro tinklalapyje. Druskininkuose veiklos ras mėgstantieji ramų poilsį, pašėlę ekstremalai, sporto entuziastai, istorijos žinovai, kultūros renginių mėgėjai, gurmanai ir visi, kuriems reikia visaverčio poilsio. O pati geriausia žinia – jog viešbučiai Druskininkuose, Druskininkų SPA, pramogos po atviru dangumi ir po stogu jūsų lauks visus metus.

Atgal