Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Pardavimo vietos Pagalba
Turite dovanų čekį?
Mylimiausi

Gimtadienio sveikinimai broliui

2021-07-02

Gimtadienio sveikinimai broliui

Brolis – vienas artimiausių žmonių pasaulyje. Jis visuomet šalia, kai reikia pagalbos ar tuomet, kai džiaugiatės gražiausiomis akimirkomis. Gimtadienio proga norisi brolį nustebinti. Gimtadienio dovanos broliui tinkamiausios pagal jo pomėgius. Tai gali būti aktyvus laisvalaikis ar kursai tobulėti norimoje srityje. O gal laikas kartu prabangiame restorane.  

O ką gi užrašyti į atviruką? Gražiausi gimtadienio sveikinimai broliui tie, kurie skamba tiesiai iš širdies. Dalinamės su Jumis gražiausiais žodžiais, kuriais galite pasveikinti savo brolį.  

*** 

Patikėk, jungia mintys mūsų sielas — tos nematomos gijos lyg upė viena. Niekada, Broli, nebūsi Tu vienas — sesers meilė tyra, amžina. Su gimtadieniu Tave! 

*** 

Daug žodžių nuostabių norėčiau palinkėti, bet Tu ir pats žinai, ko Tau labiausiai reikia. Tad sugalvoki norą ir užpūsk žvakutę, lai šią stebuklingą naktį viskas išsipildo. Su gimtadieniu, broli! 

*** 

Taip, kaip kelias prie takelio, aš begalinę šilumą jaučiu. Ir artumu Jo apjuosta – žinau, jog tai likimo dovana. Brangus mano Broli, sveikinu Tave!!! 

*** 

Brangus mano Broli! Linkiu, kad neišduotų niekas. Draugai Tau būtų artimi. Kad visiems prie stalo rastum vietos ir Tavimi gėrėtųsi visi! 

*** 

Linkiu aš Tau turėti tikslą ir plaukti svajonių vandenim. Žmogus kol jaunas gali viską! Tikėki tuo, gyvenk ir džiaukis visa širdimi! Su gimtadieniu, broli.  

*** 

Gimtadienio proga aš linkiu, kad atėjęs į šia didelę žemę Taptum dideliu žmogumi. O tavo žingsnius telydi tik džiaugsmo ašaros. Būk laimingas, mano mažasis broli. 

*** 

Būk kuklus, bet nesižemink, būk drąsus, bet nesikarščiuok, būk atkaklus, bet neužsispyręs, būk draugiškas, bet neapsimetęs! Su Gimtadieniu! Būk laimingas ir tegul išsipildo visi tavo norai! 

*** 

Tegul šie metai Tau būna dosnūs meile ir laime, saule ir duona, kupini svajonių, o svarbiausia, kad visi palinkėjimai išsipildytų. Su gimtadieniu, broli! 

*** 

Būk visada žmogus: kantrus ir išdidus, švelnus ir rūstus Atviras ir nuoširdus. Toks, kad niekas nepasakytų: “Jis visą gyvenimą pragyveno tuščiai”. 

*** 

Įsiklausyk… Girdi? Tai laikas eina, o su juo ir tu žengi gyvenimo keliu. Nusišypsok gyvenimui ir jis atsilygins tuo pačiu! Su gimtadieniu! 

*** 

Sulaukėme tų dienų, kuomet branginame ir šventes, ir kasdienybę. Viskas, kas yra jau buvę — tai mūsų turtas. Viskas, ko mes dar siekiame, yra mūsų moralės dvasios lobiai. Vietoj linkėjimų ar priesaikos žodžių būti gerąja Tavo seserimi, aš nuolankiai Tau dėkoju, kad esu ištikimai globojama Tavo broliško gerumo ir šilumos, kad esu reikalinga Tau su mažu savo gerumu ir trapia savo šiluma. 

Būk laimingas, laimingas, gerasis mano Broli. 

*** 

Lyg du medžiai palaukėje siūbuoja vėjo dainas, taip mes supame buvusį savo žvaigždynų lopšį savo vaikams. Lyg saulė ir mėnuo nepalieka žemės nė vienai dienai, taip mes nepalikime be globos vienas kito. Kaip lietus numalšina kaitros sukeltą troškulį, taip mes abu patirkime sotumo jausmą bendraudami nuolatos. Svajoju visą gyvenimą būti su Tavimi gyvenimo reikaluose ir rūpesčiuose. Tu ir aš — neatskiriami mūsų tėvų dvasia! Su gimtadieniu, broli. 

*** 

Sumedžiojau tau šauniausią tortą, Sukviečiau į šventę rinktinius draugus, Juk neblogą likimas išmetė tau kortą, žinok, mūsų brolystė niekad nežus. Su švente! 

*** 

Gimei pačiu geriausiu Tu laiku ir atnešei džiaugsmo daug pasauliui. Brolio nepakeisi jokiu draugu, tai geriausia, ką turiu po saule. Sveikinu su gimimo diena! 

*** 

Brangus mano Broli, širdies mano puse, tai Tu mano ramstis kely. Gyvenimo toliuose neleidai suklupti, todėl mes tokie artimi. Linkiu Tau sveikatos, brandos Tavo metuose. Pavasariu būk amžinai. Pašokime, broli, ir šventės verpetuos švytės mūsų abiejų veidai. 

 

Atgal