Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Sveikinimai bosui gimtadienio proga

2023-08-30

Sveikinimai bosui gimtadienio proga

Kiekvienas gimtadienis simbolizuoja ateinantį naują gyvenimo etapą. Gimtadienis yra ypatinga diena, šią dieną visi sveikinimai ir dovanos yra skirtos jubiliatui. Su gimtadieniu įprastai sveikiname visus savo artimuosius, draugus ir pažįstamus. Ne išimtis ir bosas. Sveikinimai bosui gimtadienio proga būna kolektyvo vardu. Sveikinimai bosui dažniausiai yra dalykiški, tačiau priklausomai nuo vadovo, gali tikti ir linksmi sveikinimai bosui gimimo dienos proga. Tad atsižvelkite į tai, koks bendravimo ryšys tarp kolektyvo ir viršininko. Gimtadienio ir boso dienos dovanos gali būti panašaus stiliaus. Svarbiausia dovana bosui yra parodytas kolektyvo dėmesys jam svarbią dieną. Jei ieškote sveikinimo bosui gimimo dienos proga, mes paruošėme specialų sveikinimų rinkinį. 

 ***

Sėkmės apibrėžimas: mylėti ir būti mylimam, išsaugoti dvasinę ir fizinę sveikatą, būti pakankamai turtingu, kad galėtum rinktis, ir turėti pakankamai laiko, kad galėtum visu tuo džiaugtis.   
Linkiu, kad sėkmė visada tave lydėtų! Su gimtadieniu!  

***  

Šiandien nėra ta diena, kada reikėtų prisiminti, kas įvyko vakar, arba mąstyti apie tai, kas galbūt nutiks rytoj, nes kiekvienas gimtadienis – tai nauja pradžia, tad viso kolektyvo vardu linkime, kad ši pradžia nuvestų prie kažko nepaprasto ir ypatingo! Su gimtadieniu! 

***  

Linkime...   

dažniau sustoti ir pauostyti žydinčias alyvas,   

dažniau stebėti auksinius saulėlydžius,   

dažniau apkabinti brangius žmones,   

dažniau pasivaikščioti po rasotą žolę,   

dažniau žiūrėti į žvaigždėtą dangų   

ir dažniau atleisti sau ir kitiems,   

o svarbiausia, vis dažniau suprasti, koks gražus Jūsų gyvenimas!  

Su gimtadieniu, viršininke! 

***  

Linkime, kad gyvenimas būtų pilnas teigiamų emocijų, tikrų draugų ir nepamirštamų akimirkų! Tegu Jūsų gyvenimas būna užpildytas begalinės laimės, stiprios sveikatos, nuoširdžios meilės, didžiulės sėkmės ir išsipildančių svajonių! Su gimtadieniu sveikina kolektyvas!  

***  

Lai kiekvieni bėgančio gyvenimo metai atneša įkvėpimo, ramybės ir džiaugsmo. Lai ši diena atneša akimirkas, kurios priverčia Jus šypsotis. Kolektyvo vardu sveikiname, Jus, su gimimo diena!  

***  

Tegul šiandien viskas būna gardu, dosnu ir linksma! Tegul viduje ir toliau liepsnoja tas nenuilstantis ir vis pirmyn vedantis ieškojimo bei atradimo jausmas! Siunčiame nuoširdžiausius sveikinimus gimimo dienos proga, brangus viršininke! 

***  

Ne gimimo data nulemia metus, o mūsų nueiti keliai, nudirbti darbai ir aplankiusios mintys ir tai, kuo praturtiname kitus, mokėdami savimi dalintis. Tad ir linkime visada išlikti tokiam (-iai), kokį () mes mylime ir pažįstame – visada su nuoširdžia šypsena veide ir sklidina gerumo siela. Kolektyvo vardu sveikiname su gimtadieniu! 

***  

Linkime Jums geros sveikatos ir ilgų gyvenimo metų, aplinkinių pagarbos, ir artimųjų meilės. Tegul kiekviena Jūsų gyvenimo diena būna užpildyta laime, mažais kasdieniais džiaugsmais bei įdomiais susitikimais, ir kiekvieną rytą jus tepasveikina jauki saulės šiluma bei artimųjų šypsenos! Su gimtadieniu!  

***  

Linkim, kad visi darbai bus sėkmingi, artimieji dėmesingi, o savaitgaliai turiningi! Su gimtadieniu, bose! 

*** 

Laimės taisyklė: kažką daryti, kažką mylėti, kažko tikėtis. Linkime nenuobodžiauti, mylėti ir iš kiekvienos dienos tikėtis bei sulaukti gražaus, džiuginančio ir prasmingo! Su gimimo diena sveikina visas kolektyvas! 

Atgal