Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Pardavimo vietos Pagalba
Turite dovanų čekį?
Mylimiausi

Gimtadienio sveikinimai sesei

2021-05-04

Gimtadienio sveikinimai sesei

Sesė - tai tarsi dar viena geriausia draugė. Juk kartu augote, kartu dalinotės geromis ir blogomis akimirkomis. Tai žmogus, kuris visą gyvenimą išliks artimu ir brangiu. Gimtadienio proga artimą žmogų norisi pasveikinti taip, kad jis pasijustų svarbus ir mylimas. Gimtadienio dovanos sesei turbūt labiausiai tiktų tokios, kurios dovanotų laiką sau ar leistų išbandyti kažką naujo. Be jokios abejonės, gražūs žodžiai taip pat labai svarbu. Todėl atrinkome gražiausius sveikinimus sesei.  

*** 

Brangi sesute, sveikinu su gimimo diena. Myliu ir bučiuoju. Ta proga linkiu Tau, kad kiekviena diena apgaubtų laime! 

*** 

Būk laiminga, mano brangiausia. Myliu Tave... Linkiu Tau visko, kas geriausia! 

*** 

Pagauk ir sulaikyk kiekvieną dieną, suteiki joms vertės! Būk laiminga, mano mylima sese!  

*** 

Sesute, su gimimo diena – myliu, branginu!!! Širdyje visada esi šalia, net jei šiuo metu mus ir skirias atstumas!  

*** 

Myliu Tave ir mylėsiu visada. Tu man vienintelė, nepakartojama, gražiausia, įdomiausia, ypatingiausia ir pati geriausia sesuo. Su gimimo diena, myliu! 

*** 

Brangi sesute, sveikinu su gimimo diena. Myliu ir bučiuoju. Būk laiminga, nepakartojama ir žavinga - tokia, kokia esi ir dabar! 

*** 

Su gimimo diena, mano mylima sesute! Linkiu, kad būtų lengva siekti savo tikslų, o iškilusios kliūtys tebūtų tik papildomas Tavo išminties bagažas.  

*** 

Sveikinu su gimimo diena, brangi sesute. Myliu ir bučiuoju. Būk laiminga! 

*** 

Brangi sesute! Sveikinu su gražiu jubiliejumi! Labai gaila, kad negaliu būti kartu ir šiuo metu mus skiria didelis atstumas. Bet visuomet žinok, kad labai Tave myliu ir pasiilgau...  

*** 

Visų svajonių išsipildymo! Su gimimo diena, sese! 

*** 

Brangi Sesute, būk laiminga ir stipri, drąsiai keliauk pirmyn šio įdomiu ir žavingų pasauliu!!! Myliu ir siunčiu bučkį. 

*** 

Brangi sesute, sveikinu su gimtadieniu! Linkiu nuolatinio žydėjimo, puikios sveikatos ir daug, daug laimės! 

*** 

Su gimtadieniu, miela sesute! Svajok, mylėk, tikėk ir džiaukis kiekviena akimirka. Būk jauna ir švytėk iš laimės! Myliu Tave.  

*** 

Sesute, linkiu, kad šie metai būtų kupini gyvenimo stebuklų! Myliu ir bučiuoju! 

*** 

Brangioji sesute, tegul ši gėlių puokštė perduoda mūsų šilumą Tau. Su gimtadieniu! 

*** 

Tegul kiekviena Tavo diena būna lyg ryto aušra, kad kaskart suprastum save, kad kaskart vis tikėtum. Kaskart vis stipriau norėtum gyventi ir mylėti! Milijono bučinių ir šypsenų puokštė skrieja Tau, mylima sese! 

*** 

Mieloji mano sese! Myliu Tave iki mėnulio ir atgal! Siunčiu Tau puokštę linkėdama neaprėpiamo džiaugsmo, kaip platus dangus, meilės – gilios kaip jūra ir ramios širdies, kaip žvaigždėtos naktys ant pasaulio krašto... Apkabinu. Tu pati geriausia sesutė pasaulyje... Su gimimo diena! 

*** 

Linkiu svajonių išsipildymo bei meilės kibirkštėlės, kuri uždegtų ugnį Tavo širdyje, sušildytų šalčiausią naktį ir priverstų pasijusti laimingu žmogumi! Su gimtadieniu, mieloji sese.  

Gražiausi gimtadienio sveikinimai visuomet atkeliauja iš artimiausių ir brangiausių žmonių. Todėl sveikinkite savo seses, parodykite joms, kaip branginate ir vertinate. Dovanokite gražiausius žodžius, kurių mūsų gyvenime kartais taip trūksta.  

Atgal