Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29€ Galioja 12 mėn. Pardavimo vietos Pagalba
Turite dovanų čekį?
Mylimiausi
Meniu
Kategorijos
Dovanų idėjos
Vieta

CARITAS: dovanok prieglobstį mamai su vaiku


Paslaugos vieta: Vilnius
Trukmė: 1 savaitė
Nuo 75,00
Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį
Ypatybės
100 % paaukotos sumos pervedama paramos gavėjui. Ačiū už Jūsų gerumą!

Daugeliui savaime suprantami dalykai – namai, rūbai, maistas, šeima – kasdienybės dalis, tačiau yra žmonių, kuriems tai – tikslas...

 „Gera dovana“ ir Vilniaus arkivyskupijos Caritas suvienija jėgas ir su Jūsų pagalba nori padėti vargingai gyvenantiems žmonėms.  Padėti galite pirkdami CARITAS dovanų čekį – visa nurodyta suma, už kurią įsigysite čekį, keliaus į CARITAS fondą. Viskas, ką Jums reikia padaryti, tai įsigyti šį dovanų čekį ir Jūsų auka automatiškai atiteks CARITUI.

Vilniaus arkivyskupijos Caritas– tai savanoriškas pagalbos artimui sambūris, kurio narių daugumą (89 proc.) sudaro savanoriai. Pagrindinė Caritas veikla – teikti socialines paslaugas ir padėti krizėje atsidūrusiems žmonėms.

Įsigijus šį dovanų čekį, viena mama drauge su kūdikiu savaitę gyvens Motinos ir vaiko namuose, kur gaus socialinę ir psichologinę pagalbą, maitinimą, kūdikiui reikalingus daiktus.

Daugumai Motinos ir vaiko namuose gyvenančių mamų šie namai yra vieninteliai, kur jos gali saugiai prisiglausti su mažyliu. Čia šios mamos apsigyvena bėgdamos nuo smurto, itin skurdžių gyvenimo sąlygų, netinkamų kūdikiui, vienatvės ir sutrikimo ar artimųjų nepritarimo sužinojus, kad moteris laukiasi.

Dažnai tai pirmieji tokios šeimos namai, kur mamos mokosi pasirūpinti savimi ir mažyliu, sulaukia patarimų ir palaikymo, pagalbos ir ugdymo, tam, kad ilgainiui galėtų savarankiškai gyventi ir auginti vaikutį.

Padovanokite šeimai pirmuosius saugius namus, kur jie galėtų augti ir stiprėti!

Vieta
Vieta

Odminių g.12, Vilnius (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

1 savaitė

Dovana skirta
Dovana skirta

2-3 asmenims

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Mamos su vaikais namuose gyvena visus metus. Vasarą šeimos išvyksta į stovyklas. Namuose gali apsistoti moterys iš visos Lietuvos su vienu ar keliais mažyliais, jeigu jų aplinkoje nėra galimybių saugiai gyventi ir auginti vaikus. Paaukoti pinigai bus pervesti organizacijai kaip parama. www.vilnius.caritas.lt

Apranga
Apranga

Nėra

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą apie šią dovaną

ATSILIEPIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.

Dovanų pakuotės Maišeliai, vokai ir dėžutės
Visai savo produkcijai siūlome spalvingas pakuotes, kurios dovanai suteiks asmeniškumo bei išskirtinumo. Rinkitės iš daugybės skirtingų spalvų, formų ir faktūrų, pakuokite dovanų korteles, rinkinius ar prekybos centrų čekius.
Elektroninis čekis Pasirinkite el. čekio dizainą patys!
Pasirinkę el. čekį (netaikoma PC čekiams bei „Gera Dovana“ dovanų kortelei), po apmokėjimo galėsite pasirinkti vieną iš 8 labiausiai patinkančių dizainų bei užrašyti sveikinimą. Dovana pasieks Jus vos per 1 minutę!
Dovanų čekis
Klasikinio dizaino „Gera Dovana“ čekis, kurį galite įsigyti pasirinkus pristatymo būdą kurjeriu, paštu, paštomatu arba atsiimant „Gera dovana“ parduotuvėse.