Turite dovanų čekį? Kontaktai
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkę prekes, spauskite mygtuką "Dėti į krepšelį"
Patinka

CARITAS: dovanok prieglobstį mamai su vaiku


Paslaugos vieta: Vilnius
Trukmė: 1 savaitė
Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį
Ypatybės
Nemokamas keitimas ir galimybė pratęsti 12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Daugeliui savaime suprantami dalykai – namai, rūbai, maistas, šeima – kasdienybės dalis, tačiau yra žmonių, kuriems tai – tikslas...

 „Gera dovana“ ir Vilniaus arkivyskupijos Caritas suvienija jėgas ir su Jūsų pagalba nori padėti vargingai gyvenantiems žmonėms.  Padėti galite pirkdami CARITAS dovanų čekį – visa nurodyta suma, už kurią įsigysite čekį, keliaus į CARITAS fondą. Viskas, ką Jums reikia padaryti, tai įsigyti šį dovanų čekį ir Jūsų auka automatiškai atiteks CARITUI.

Vilniaus arkivyskupijos Caritas– tai savanoriškas pagalbos artimui sambūris, kurio narių daugumą (89 proc.) sudaro savanoriai. Pagrindinė Caritas veikla – teikti socialines paslaugas ir padėti krizėje atsidūrusiems žmonėms.

Įsigijus šį dovanų čekį, viena mama drauge su kūdikiu savaitę gyvens Motinos ir vaiko namuose, kur gaus socialinę ir psichologinę pagalbą, maitinimą, kūdikiui reikalingus daiktus.

Daugumai Motinos ir vaiko namuose gyvenančių mamų šie namai yra vieninteliai, kur jos gali saugiai prisiglausti su mažyliu. Čia šios mamos apsigyvena bėgdamos nuo smurto, itin skurdžių gyvenimo sąlygų, netinkamų kūdikiui, vienatvės ir sutrikimo ar artimųjų nepritarimo sužinojus, kad moteris laukiasi.

Dažnai tai pirmieji tokios šeimos namai, kur mamos mokosi pasirūpinti savimi ir mažyliu, sulaukia patarimų ir palaikymo, pagalbos ir ugdymo, tam, kad ilgainiui galėtų savarankiškai gyventi ir auginti vaikutį.

Padovanokite šeimai pirmuosius saugius namus, kur jie galėtų augti ir stiprėti!

Vieta
Vieta

Odminių g.12, Vilnius (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

1 savaitė

Dovana skirta
Dovana skirta

2-3 asmenims

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Mamos su vaikais namuose gyvena visus metus. Vasarą šeimos išvyksta į stovyklas. Namuose gali apsistoti moterys iš visos Lietuvos su vienu ar keliais mažyliais, jeigu jų aplinkoje nėra galimybių saugiai gyventi ir auginti vaikus. www.vilnius.caritas.lt

Apranga
Apranga

Nėra

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą, susijusį su šia dovana

VERTINIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.

Elektroninis čekis Pasirinkite el. čekio dizainą patys!
Pasirinkę el. čekį, po apmokėjimo galėsite pasirinkti vieną iš 8 labiausiai patinkančių dizainų bei užrašyti sveikinimą. Dovana pasieks Jus vos per 1 minutę!
Dovanų čekis
Stilingas mūsų spausdinamas čekis! Pasirinkus pristatymo būdą kurjeriu, paštu, paštomatu arba atsiimant „Gera dovana“ parduotuvėse.