Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

CARITAS: dovanok prieglobstį mamai su vaiku


Paslaugos vieta: Vilnius
Trukmė: 1 savaitė
75,00
Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį
Ypatybės
100 % paaukotos sumos pervedama paramos gavėjui. Ačiū už Jūsų gerumą!

Daugeliui savaime suprantami dalykai – namai, rūbai, maistas, šeima – kasdienybės dalis, tačiau yra žmonių, kuriems tai – tikslas...

Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ – tai savanoriškas pagalbos artimui sambūris, kurio narių daugumą (89 proc.) sudaro savanoriai. Pagrindinė „Caritas“ veikla – teikti socialines paslaugas ir padėti krizėje atsidūrusiems žmonėms.

Daugumai Motinos ir vaiko namuose gyvenančių mamų šie namai yra vieninteliai, kuriuose jos gali saugiai prisiglausti su mažyliu ir čia gyventi visus metus. Šios mamos čia apsigyvena bėgdamos nuo vienatvės, smurto, itin skurdžių, kūdikiui netinkamų gyvenimo sąlygų ar artimųjų nepritarimo sužinojus, kad moteris laukiasi. 

Šie namai – dažnai pirmieji namai tokiai šeimai, kur mamos mokosi pasirūpinti savimi ir mažyliu, sulaukia patarimų ir palaikymo, pagalbos ir ugdymo, tam, kad ilgainiui galėtų savarankiškai gyventi ir auginti vaikutį.

„Gera dovana“ ir Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ suvienija jėgas ir su Jūsų pagalba nori padėti geresnio gyvenimo ieškančioms motinoms. Padėti galite pirkdami šį „Caritas“ dovanų čekį. Įsigijus jį, viena motina drauge su savo kūdikiu galės savaitę gyventi Motinos ir vaiko namuose, kuriuose bus pasirūpinta socialine ir psichologine pagalba, maitinimu, kūdikiui reikalingais daiktais.

„Gera dovana“ remia socialinius projektus ir prisideda prie šių organizacijų veiklų. Todėl paramos pasiūlymus publikuoja be atlygio, netaiko jokių mokesčių ir padengia pavedimo išlaidas. Taip gavėją parama pasiekia cento tikslumu. Juk GERA daryti GERA.

Dovanokite šeimai pirmuosius saugius namus, kur jie galėtų augti ir stiprėti!

Vieta
Vieta

Odminių g.12, Vilnius (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

1 savaitė

Dovana skirta
Dovana skirta

2–3 asm.

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Paaukoti pinigai bus pervesti organizacijai kaip parama. www.vilnius.caritas.lt

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą apie šią dovaną

ATSILIEPIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.