Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

CARITAS: dovanok gražesnę vaikystę!


Paslaugos vieta: Vilnius
35,00
Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį
Ypatybės
100 % paaukotos sumos pervedama paramos gavėjui. Ačiū už Jūsų gerumą!

Daugeliui savaime suprantami dalykai – namai, rūbai, maistas, šeima – kasdienybės dalis, tačiau yra žmonių, kuriems tai – tikslas...

Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ – tai savanoriškas pagalbos artimui sambūris, kurio narių daugumą (89 proc.) sudaro savanoriai. Pagrindinė „Caritas“ veikla – teikti socialines paslaugas ir padėti krizėje atsidūrusiems žmonėms.

Dienos centras – dažnai vienintelė saugi ir pastovi stotelė kintančiame vaikų gyvenime. Tai vieta be patyčių, be baimės, be stygiaus; vieta, kur vaikas laukiamas ir priimamas toks, koks tądien yra. Dienos centras yra daug daugiau nei tik maistas ar užimtumas – tai augimo, mokymosi, pokyčių erdvė. Čia vaikai supranta, jog galima gyventi kitaip nei suaugusieji jų aplinkoje, jog verta stengtis ir siekti tikslų, jog yra žmonių, kuriems jie svarbūs, kuriais galima pasitikėti. Mokslo metais dienos centre po pamokų vaikai laukiami kasdien, o vasarą jiems organizuojamos stovyklos, ekskursijos, savaitgalio išvykos.

„Gera dovana“ ir Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ suvienija jėgas ir su Jūsų pagalba nori padėti vaikams gyventi kitaip. Padėti tai padaryti pirkdami šį „Caritas“ dovanų čekį, kuris suteiks galimybę vienam vaikui dvi savaites lankyti dienos centrą, kuriame jis gaus ugdymą, pagalbą mokantis ir maitinimą.

„Gera dovana“ remia socialinius projektus ir prisideda prie šių organizacijų veiklų. Todėl paramos pasiūlymus publikuoja be atlygio, netaiko jokių mokesčių ir padengia pavedimo išlaidas. Taip gavėją parama pasiekia cento tikslumu. Juk GERA daryti GERA.

Dovanokite vaikams saugaus augimo erdvę, kad jų vaikystė būtų gražesnė!

Vieta
Vieta

Odminių g.12, Vilnius (rodyti žemėlapyje)

Visų Šventųjų g. 5, Vilnius (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį

Uždaryti žemėlapį
Dovana skirta
Dovana skirta

1 asmeniui

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Paaukoti pinigai bus pervesti organizacijai kaip parama.

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą apie šią dovaną

ATSILIEPIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.


Paslaugos vieta: Vilnius
35,00
Dėti į krepšelį
Ypatybės
100 % paaukotos sumos pervedama paramos gavėjui. Ačiū už Jūsų gerumą!
„GERA DOVANA“ TAIP PAT RASITE Pirkimo taisyklės