Turite dovanų čekį? Kontaktai
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkę prekes, spauskite mygtuką "Dėti į krepšelį"
Patinka

CARITAS: dovanok gražesnę vaikystę!


Paslaugos vieta: Vilnius
Trukmė: Nuo 13.30 val. iki 18.30 val. darbo dienomis
Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį
Ypatybės
Nemokamas keitimas ir galimybė pratęsti 12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Daugeliui savaime suprantami dalykai – namai, rūbai, maistas, šeima – kasdienybės dalis, tačiau yra žmonių, kuriems tai – tikslas...

 „Gera dovana“ ir Vilniaus arkivyskupijos Caritas suvienija jėgas ir su Jūsų pagalba nori padėti vargingai gyvenantiems žmonėms.  Padėti galite pirkdami CARITAS dovanų čekį – visa nurodyta suma, už kurią įsigysite čekį, keliaus į CARITAS fondą. Viskas, ką Jums reikia padaryti, tai įsigyti šį dovanų čekį ir Jūsų auka automatiškai atiteks CARITUI.

Vilniaus arkivyskupijos Caritas – tai savanoriškas pagalbos artimui sambūris, kurio narių daugumą (89 proc.) sudaro savanoriai. Pagrindinė Caritas veikla – teikti socialines paslaugas ir padėti krizėje atsidūrusiems žmonėms.

Įsigijus šį dovanų čekį, vienas vaikas dvi savaites lankys dienos centrą, kur gaus ugdymą, pagalbą mokantis ir maitinimą.

Dienos centras – dažnai vienintelė saugi ir pastovi stotelė kintančiame vaikų gyvenime. Tai vieta be patyčių, be baimės, be stygiaus; vieta, kur vaikas laukiamas ir priimamas toks, koks tądien yra. Dienos centras yra daug daugiau nei tik maistas ar užimtumas – tai augimo, mokymosi, pokyčių erdvė. Čia vaikai supranta, jog galima gyventi kitaip nei suaugusieji jų aplinkoje, jog verta stengtis ir siekti tikslų, jog yra žmonių, kuriems jie svarbūs, kuriais galima pasitikėti.

Padovanokite vaikams saugaus augimo erdvę, kad jų vaikystė būtų gražesnė!

Vieta
Vieta

Odminių g.12, Vilnius (rodyti žemėlapyje)

Visų Šventųjų g. 5, Vilnius (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį

Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

Nuo 13.30 val. iki 18.30 val. darbo dienomis

Dovana skirta
Dovana skirta

1 asmeniui

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Veikla vyksta visus metus, tačiau jos pobūdis kinta, priklausomai nuo metų laiko. Mokslo metu vaikai laukiami kasdien po pamokų, vasaros metu organizuojamos stovyklos, ekskursijos, savaitgalio išvykos. Dienos centrus gali lankyti vaikai nuo 4 iki 18 m.

Apranga
Apranga

Nėra

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą, susijusį su šia dovana

VERTINIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.

Elektroninis čekis Pasirinkite el. čekio dizainą patys!
Pasirinkę el. čekį, po apmokėjimo galėsite pasirinkti vieną iš 8 labiausiai patinkančių dizainų bei užrašyti sveikinimą. Dovana pasieks Jus vos per 1 minutę!
Dovanų čekis
Stilingas mūsų spausdinamas čekis! Pasirinkus pristatymo būdą kurjeriu, paštu, paštomatu arba atsiimant „Gera dovana“ parduotuvėse.