Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

R. Kaukėno paramos grupės dovanų čekis


Paslaugos vieta: Vilnius
Įveskite sumą nuo: 5,00 € iki 500,00 €
Pasirinkite sumą:
Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį
Ypatybės
100 % paaukotos sumos pervedama paramos gavėjui. Ačiū už Jūsų gerumą!

Užsidėk gerumo tašką ir tu!

Rimanto Kaukėno paramos grupė – tai labdaros ir paramos fondas, nuo 2012 m. veikiantis visoje Lietuvoje ir suteikiantis viltį, stiprybę bei džiaugsmą onkologinėmis ir kitomis itin sunkiomis ligomis sergantiems vaikams. Drauge su įvairių sportininkų, aktorių, savanorių ir kitų draugų pagalba R. Kaukėno paramos grupė padeda patirti magiškas akimirkas mažiesiems kovotojams ir papuošti jų veidus šypsenomis!

Paramos grupė teikia pagalbą sunkiai sergantiems vaikams ir jų šeimoms, aprūpina juos reikalinga medicinine įranga, nekompensuojamais medikamentais, įgyvendina svarbius gydymus ir operacijas bei pildo slapčiausias vaikų svajones!

Ši dovana – tai Rimanto Kaukėno paramos grupės pasirenkamos vertės dovanų čekis, kuriuo galima atsiskaityti už prekes puslapyje www.rkeshop.lt. R. Kaukėno paramos fondas už surinktas lėšas turi galimybę padėti sergantiems vaikams ir jų artimiesiems.

„Gera dovana“ remia socialinius projektus ir prisideda prie šių organizacijų veiklų. Todėl paramos pasiūlymus publikuoja be atlygio, netaiko jokių mokesčių ir padengia pavedimo išlaidas. Taip gavėją parama pasiekia cento tikslumu. Juk GERA daryti GERA.

Dovanokite galimybę vaikams būti laimingiems!

Vieta
Vieta

J. Baltušaičio g. 9-138, Vilnius (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą apie šią dovaną

ATSILIEPIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.


Paslaugos vieta: Vilnius
Įveskite sumą nuo: 5,00 € iki 500,00 €
Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį
Ypatybės
100 % paaukotos sumos pervedama paramos gavėjui. Ačiū už Jūsų gerumą!
„GERA DOVANA“ TAIP PAT RASITE Pirkimo taisyklės