Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29€ Galioja 12 mėn. Pardavimo vietos Pagalba
Turite dovanų čekį?
Mylimiausi

CARITAS: dovanok įspūdžių vasarą


Paslaugos vieta: Vilnius
Trukmė: 6 dienos
120,00
Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį
Ypatybės
100 % paaukotos sumos pervedama paramos gavėjui. Ačiū už Jūsų gerumą!

Daugeliui savaime suprantami dalykai – namai, rūbai, maistas, šeima – kasdienybės dalis, tačiau yra žmonių, kuriems tai – tikslas...

 „Gera dovana“ ir Vilniaus arkivyskupijos Caritas suvienija jėgas ir su Jūsų pagalba nori padėti vargingai gyvenantiems žmonėms.  Padėti galite pirkdami CARITAS dovanų čekį – visa nurodyta suma, už kurią įsigysite čekį, keliaus į CARITAS fondą. Viskas, ką Jums reikia padaryti, tai įsigyti šį dovanų čekį ir Jūsų auka automatiškai atiteks CARITUI.

Vilniaus arkivyskupijos Caritas – tai savanoriškas pagalbos artimui sambūris, kurio narių daugumą (89 proc.) sudaro savanoriai. Pagrindinė Caritas veikla – teikti socialines paslaugas ir padėti krizėje atsidūrusiems žmonėms.

Įsigijus šį dovanų čekį, vienas vaikas praleis 6 dienas nuostabioje vasaros stovykloje gamtoje, kur galės mokytis, augti ir linksmintis, būti drauge su bendraamžiais ir patirti daugybę naujų įspūdžių!

Dauguma dienos centrus lankančių vaikų auga šeimose, neturinčiose finansinių galimybių pasirūpinti kokybišku vaikų užimtumu vasarą. Gražūs vasaros įspūdžiai ir užimtumas svarbūs dėl daugybės dalykų: kad vaikas neleistų laiko nesaugioje gatvėje, kad turėtų nuostabių prisiminimų rudenį ir nesijaustų išskirtinis klasėje, kad atitrūktų nuo įprastos aplinkos ir kasdienių sunkumų, kad saugiai bei smagiai praleistų laiką, kaip ir turi būti vaikystėje.

Vasaros stovykla – galimybė vaikui patirti kitokį gyvenimą, kupiną džiaugsmo, nuotykių, draugystės ir augimo. Šios dienos įkvepia vaikus visiems metams ir džiugina net tada, kai kasdienybė būna nelengva.

Padovanokite vaikams džiugią ir įspūdžių kupiną vasarą!

Vieta
Vieta

Odminių g.12, Vilnius (rodyti žemėlapyje)

Visų Šventųjų g. 5, Vilnius (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį

Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

6 dienos

Dovana skirta
Dovana skirta

1 asmeniui

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Paaukoti pinigai bus pervesti organizacijai kaip parama. Į 6 dienų vasaros stovyklą vaikai važiuoja vasaros atostogų metu. Taip pat rengiamos dienos ar savaitgalio stovyklos, įvairios ekskursijos ir išvykos, kad šių vaikų poilsis būtų smagus ir pilnavertis.

Apranga
Apranga

Nėra

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą apie šią dovaną

ATSILIEPIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.

Dovanų pakuotės Maišeliai, vokai ir dėžutės
Visai savo produkcijai siūlome spalvingas pakuotes, kurios dovanai suteiks asmeniškumo bei išskirtinumo. Rinkitės iš daugybės skirtingų spalvų, formų ir faktūrų, pakuokite dovanų korteles, rinkinius ar prekybos centrų čekius.
Elektroninis čekis Pasirinkite el. čekio dizainą patys!
Pasirinkę el. čekį (netaikoma PC čekiams bei „Gera Dovana“ dovanų kortelei), po apmokėjimo galėsite pasirinkti vieną iš 8 labiausiai patinkančių dizainų bei užrašyti sveikinimą. Dovana pasieks Jus vos per 1 minutę!
Dovanų čekis
Klasikinio dizaino „Gera Dovana“ čekis, kurį galite įsigyti pasirinkus pristatymo būdą kurjeriu, paštu, paštomatu arba atsiimant „Gera dovana“ parduotuvėse.