Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

CARITAS: dovanok įspūdžių vasarą


Paslaugos vieta: Vilnius
Trukmė: 6 dienos
120,00
Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį
Ypatybės
100 % paaukotos sumos pervedama paramos gavėjui. Ačiū už Jūsų gerumą!

Daugeliui vaikų vasara galėtų būti gražesnė...

Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ – tai savanoriškas pagalbos artimui sambūris, kurio narių daugumą (89 proc.) sudaro savanoriai. Pagrindinė „Carito“ veikla – teikti socialines paslaugas ir padėti krizėje atsidūrusiems žmonėms. 

Dauguma dienos centrus lankančių vaikų auga šeimose, neturinčiose finansinių galimybių pasirūpinti kokybišku vaikų užimtumu vasarą. Gražūs vasaros įspūdžiai ir užimtumas svarbūs dėl daugybės dalykų: kad vaikas neleistų laiko nesaugioje gatvėje, kad turėtų nuostabių prisiminimų rudenį ir nesijaustų išskirtinis klasėje, kad atitrūktų nuo įprastos aplinkos ir kasdienių sunkumų, kad saugiai bei smagiai praleistų laiką, kaip ir turi būti vaikystėje.

Vasaros stovykla – galimybė vaikui patirti kitokį gyvenimą, kupiną džiaugsmo, nuotykių, draugystės ir augimo. Šios dienos įkvepia vaikus visiems metams ir džiugina net tada, kai kasdienybė būna nelengva.

„Gera dovana“ ir Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ suvienija jėgas ir su Jūsų pagalba nori padėti vaikams suteikti įspūdžių kupiną vasarą. Padėti tai padaryti galite įsigydami šį dovanų čekį, kuriuo padovanosite vaikui 6 dienas nuostabioje vasaros stovykloje, kur jis galės mokytis, augti ir linksmintis, būti drauge su bendraamžiais, ir parsiveš daugybę nuostabių įspūdžių!

„Gera dovana“ remia socialinius projektus ir prisideda prie šių organizacijų veiklų. Todėl paramos pasiūlymus publikuoja be atlygio, netaiko jokių mokesčių ir padengia pavedimo išlaidas. Taip gavėją parama pasiekia cento tikslumu. Juk GERA daryti GERA.

Dovanokite vaikams džiugią ir įspūdžių kupiną vasarą!

Vieta
Vieta

Odminių g.12, Vilnius (rodyti žemėlapyje)

Visų Šventųjų g. 5, Vilnius (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį

Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

6 dienos

Dovana skirta
Dovana skirta

1 asmeniui

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Paaukoti pinigai bus pervesti organizacijai kaip parama. Į 6 dienų vasaros stovyklą vaikai važiuoja vasaros atostogų metu. Taip pat rengiamos dienos ar savaitgalio stovyklos, įvairios ekskursijos ir išvykos, kad šių vaikų poilsis būtų smagus ir pilnavertis.

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą apie šią dovaną

ATSILIEPIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.