Turi dovanų čekį? Kontaktai
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkę prekes, spauskite mygtuką "Dėti į krepšelį"
Patinka

CARITAS: dovanok įspūdžių vasarą


Paslaugos vieta: Vilnius
Trukmė: 6 dienos
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį
Ypatybės
NEMOKAMAS pratęsimas ar keitimas (*paslaugos mokestis netaikomas iki 2020 06 15) 12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas Šis čekis yra daugiatipis

Daugeliui savaime suprantami dalykai – namai, rūbai, maistas, šeima – kasdienybės dalis, tačiau yra žmonių, kuriems tai – tikslas...

 „Gera dovana“ ir Vilniaus arkivyskupijos Caritas suvienija jėgas ir su Jūsų pagalba nori padėti vargingai gyvenantiems žmonėms.  Padėti galite pirkdami CARITAS dovanų čekį – visa nurodyta suma, už kurią įsigysite čekį, keliaus į CARITAS fondą. Viskas, ką Jums reikia padaryti, tai įsigyti šį dovanų čekį ir Jūsų auka automatiškai atiteks CARITUI.

Vilniaus arkivyskupijos Caritas – tai savanoriškas pagalbos artimui sambūris, kurio narių daugumą (89 proc.) sudaro savanoriai. Pagrindinė Caritas veikla – teikti socialines paslaugas ir padėti krizėje atsidūrusiems žmonėms.

Įsigijus šį dovanų čekį, vienas vaikas praleis 6 dienas nuostabioje vasaros stovykloje gamtoje, kur galės mokytis, augti ir linksmintis, būti drauge su bendraamžiais ir patirti daugybę naujų įspūdžių!

Dauguma dienos centrus lankančių vaikų auga šeimose, neturinčiose finansinių galimybių pasirūpinti kokybišku vaikų užimtumu vasarą. Gražūs vasaros įspūdžiai ir užimtumas svarbūs dėl daugybės dalykų: kad vaikas neleistų laiko nesaugioje gatvėje, kad turėtų nuostabių prisiminimų rudenį ir nesijaustų išskirtinis klasėje, kad atitrūktų nuo įprastos aplinkos ir kasdienių sunkumų, kad saugiai bei smagiai praleistų laiką, kaip ir turi būti vaikystėje.

Vasaros stovykla – galimybė vaikui patirti kitokį gyvenimą, kupiną džiaugsmo, nuotykių, draugystės ir augimo. Šios dienos įkvepia vaikus visiems metams ir džiugina net tada, kai kasdienybė būna nelengva.

Padovanokite vaikams džiugią ir įspūdžių kupiną vasarą!

Vieta
Vieta

Odminių g.12, Vilnius (rodyti žemėlapyje)

Visų Šventųjų g. 5, Vilnius (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį

Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

6 dienos

Dovana skirta
Dovana skirta

1 asmeniui

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Į 6 dienų vasaros stovyklą vaikai važiuoja vasaros atostogų metu. Taip pat rengiamos dienos ar savaitgalio stovyklos, įvairios ekskursijos ir išvykos, kad šių vaikų poilsis būtų smagus ir pilnavertis.

Apranga
Apranga

Nėra

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą, susijusį su šia dovana

VERTINIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.

Elektroninis čekis Pasirinkite el. čekio dizainą patys!
Pasirinkę el. čekį, po apmokėjimo galėsite pasirinkti vieną iš 8 labiausiai patinkančių dizainų bei užrašyti sveikinimą. Dovana pasieks Jus vos per 1 minutę!
Dovanų čekis
Stilingas mūsų spausdinamas čekis! Pasirinkus pristatymo būdą kurjeriu, paštu, paštomatu arba atsiimant „Gera dovana“ parduotuvėse.
Daugiatipis čekis
Suteikiame galimybę daugiatipiais dovanų čekiais atsiskaityti ir pasinaudoti kitų partnerių paslaugomis: VšĮ „Laimingi žmonės“, VšĮ „Vilko valia“, UAB „Sveikatos centras energetikas“, VšĮ „Tulpės sanatorija“, „Pegaso“ knygynas.
Uždaryti