Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

CARITAS: dovanok nepriklausomybę


Paslaugos vieta: Vilnius
20,00
Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį
Ypatybės
100 % paaukotos sumos pervedama paramos gavėjui. Ačiū už Jūsų gerumą!

Daugeliui savaime suprantami dalykai – namai, rūbai, maistas, šeima – kasdienybės dalis, tačiau yra žmonių, kuriems tai – tikslas...

Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ – tai savanoriškas pagalbos artimui sambūris, kurio narių daugumą (89 proc.) sudaro savanoriai. Pagrindinė „Caritas“ veikla – teikti socialines paslaugas ir padėti krizėje atsidūrusiems žmonėms.

Priklausomybė – visos šeimos liga. Susirgus vienam nariui ji paliečia tėvus, sutuoktinį, vaikus. Nepaprastai sunku stebėti, kaip naikinasi artimas žmogus ir negalėti nieko pakeisti. Tačiau šį tą pakeisti galima – galima padėti tokių žmonių artimiesiems. Pagalbos grupės, susitikimai ir paskaitos yra labai svarbios tam, kad gyvenimą kuo mažiau griautų artimojo priklausomybė, kad padėdami sau jie surastų jėgų ir įkvėpimo iš tiesų padėti ir vartojančiam žmogui, jei jis paprašytų pagalbos.

„Gera dovana“ ir Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ suvienija jėgas ir su Jūsų pagalba nori padėti priklausomybės ligomis sergančių žmonių artimiesiems. Padėti galite pirkdami šį „Caritas“ dovanų čekį, kuris suteiks galimybę tokiems žmonėms dalyvauti grupiniuose užsiėmimuose ar paskaituose apie priklausomybių ligas.

„Gera dovana“ remia socialinius projektus ir prisideda prie šių organizacijų veiklų. Todėl paramos pasiūlymus publikuoja be atlygio, netaiko jokių mokesčių ir padengia pavedimo išlaidas. Taip gavėją parama pasiekia cento tikslumu. Juk GERA daryti GERA.

Dovanokite žmonėms viltį ir supratimą, kurių labai dažnai trūksta nešiojantis svetimą gėdą ir paslaptį...

Vieta
Vieta

Šv. Stepono g. 37, Vilnius (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Dovana skirta
Dovana skirta

1 asm.

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Paaukoti pinigai bus pervesti organizacijai kaip parama. www.asesubendruomene.lt

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą apie šią dovaną

ATSILIEPIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.