Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29€ Galioja 12 mėn. Pardavimo vietos Pagalba
Turite dovanų čekį?
Mylimiausi
Meniu
Kategorijos
Dovanų idėjos
Vieta

CARITAS: dovanok nepriklausomybę


Paslaugos vieta: Vilnius
Trukmė: Dalyvavimas grupėje – iki 1,5 val., paskaita – iki 2 val.
Nuo 20,00
Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį
Ypatybės
100 % paaukotos sumos pervedama paramos gavėjui. Ačiū už Jūsų gerumą!

Daugeliui savaime suprantami dalykai – namai, rūbai, maistas, šeima – kasdienybės dalis, tačiau yra žmonių, kuriems tai – tikslas...

 „Gera dovana“ ir Vilniaus arkivyskupijos Caritas suvienija jėgas ir su Jūsų pagalba nori padėti vargingai gyvenantiems žmonėms.  Padėti galite pirkdami CARITAS dovanų čekį – visa nurodyta suma, už kurią įsigysite čekį, keliaus į CARITAS fondą. Viskas, ką Jums reikia padaryti, tai įsigyti šį dovanų čekį ir Jūsų auka automatiškai atiteks CARITUI.

Vilniaus arkivyskupijos Caritas – tai savanoriškas pagalbos artimui sambūris, kurio narių daugumą (89 proc.) sudaro savanoriai. Pagrindinė Caritas veikla – teikti socialines paslaugas ir padėti krizėje atsidūrusiems žmonėms.

Įsigydami šį dovanų čekį Jūs suteiksite pagalbą priklausomybės ligomis sergančių žmonių artimiesiems: padovanosite dalyvavimą grupiniame užsiėmime ar paskaitoje apie priklausomybės ligą.

Priklausomybė – visos šeimos liga. Susirgus vienam nariui ji paliečia ir tėvus, sutuoktinį, vaikus. Nepaprastai sunku stebėti, kaip naikinasi artimas žmogus ir negalėti nieko pakeisti. Tačiau šį tą pakeisti galima. Galima padėti sau ir tokia pagalba yra tikrai būtina ir reikalinga. Artimiesiems siūlomos pagalbos grupės, susitikimai ir paskaitos tam, kad jų gyvenimą kuo mažiau griautų artimojo priklausomybė, kad padėdami sau jie surastų jėgų ir įkvėpimo iš tiesų padėti ir vartojančiam žmogui, jei jis paprašytų pagalbos. 

Padovanokite šiems žmonėms viltį ir supratimą, kurių labai dažnai trūksta nešiojantis svetimą gėdą ir paslaptį...

Vieta
Vieta

Šv. Stepono g. 37, Vilnius (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

Dalyvavimas grupėje – iki 1,5 val., paskaita – iki 2 val.

Dovana skirta
Dovana skirta

1 asmeniui

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Pagalba priklausomybių ligomis sergančių žmonių artimiesiems teikiama visus metus. Paaukoti pinigai bus pervesti organizacijai kaip parama. www.asesubendruomene.lt

Apranga
Apranga

Nėra

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą apie šią dovaną

ATSILIEPIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.

Dovanų pakuotės Maišeliai, vokai ir dėžutės
Visai savo produkcijai siūlome spalvingas pakuotes, kurios dovanai suteiks asmeniškumo bei išskirtinumo. Rinkitės iš daugybės skirtingų spalvų, formų ir faktūrų, pakuokite dovanų korteles, rinkinius ar prekybos centrų čekius.
Elektroninis čekis Pasirinkite el. čekio dizainą patys!
Pasirinkę el. čekį (netaikoma PC čekiams bei „Gera Dovana“ dovanų kortelei), po apmokėjimo galėsite pasirinkti vieną iš 8 labiausiai patinkančių dizainų bei užrašyti sveikinimą. Dovana pasieks Jus vos per 1 minutę!
Dovanų čekis
Klasikinio dizaino „Gera Dovana“ čekis, kurį galite įsigyti pasirinkus pristatymo būdą kurjeriu, paštu, paštomatu arba atsiimant „Gera dovana“ parduotuvėse.