Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

CARITAS: dovanok 3 nakvynes


Paslaugos vieta: Vilnius
Trukmė: 3 paros (nakvynė + socialinė pagalba)
10,00
Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį
Ypatybės
100 % paaukotos sumos pervedama paramos gavėjui. Ačiū už Jūsų gerumą!

Daugeliui savaime suprantami dalykai – namai, drabužiai, maistas, šeima – kasdienybės dalis, tačiau yra žmonių, kuriems tai – tikslas...

Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ – tai savanoriškas pagalbos artimui sambūris, kurio narių daugumą (89 proc.) sudaro savanoriai. Pagrindinė „Carito“ veikla – teikti socialines paslaugas ir padėti krizėje atsidūrusiems žmonėms. 

Gyvenimas gatvėje beveik niekada nebūna laisvas žmogaus pasirinkimas. Labai dažnai gatvėje žmonės atsiduria dėl ligų, skyrybų, konfliktų su artimaisiais, išėję iš globos namų ar įkalinimo įstaigų. Tačiau gatvė nėra tinkama vieta gyventi jokiam žmogui, jokiomis aplinkybėmis – kiekviena čia praleista naktis yra pavojinga ir gali būti paskutinė...

„Gera dovana“ ir Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ suvienija jėgas ir su Jūsų pagalba nori padėti vargingai gyvenantiems žmonėms. Padėti tai padaryti galite įsigydami šį dovanų čekį, kuriuo padovanosite gatvėje gyvenančiam žmogui galimybę 3 naktis prisiglausti Laikinuosiuose namuose. Čia jų laukia patogi lova, švari patalynė, galimybė nusiprausti, pasigaminti maisto ir gauti specialistų pagalbą.

„Gera dovana“ remia socialinius projektus ir prisideda prie šių organizacijų veiklų. Todėl paramos pasiūlymus publikuoja be atlygio, netaiko jokių mokesčių ir padengia pavedimo išlaidas. Taip gavėją parama pasiekia cento tikslumu. Juk GERA daryti GERA.

Padovanokite ramų 3 naktų poilsį ir galimybę gauti būtiną pagalbą – tai iš tiesų gali išgelbėti žmogaus gyvybę!

Vieta
Vieta

Šv. Stepono g. 35/4, Vilnius (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

3 paros (nakvynė + socialinė pagalba)

Dovana skirta
Dovana skirta

1 asmeniui

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Laikinuosiuose namuose žmonės prisiglausti gali visus metus. Namai veikia darbo dienomis, savaitgaliais, švenčių dienomis ir yra atviri tiems, kurie neturi kur apsistoti. Namuose dirba socialiniai darbuotojai ir psichologas tam, kad žmogus gautų ne tik nakvynę, bet ir visą būtiną, greitą ir efektyvią pagalbą. Paaukoti pinigai bus pervesti organizacijai kaip parama. www.vilnius.caritas.lt

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą apie šią dovaną

ATSILIEPIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.

Dovanų pakuotės Maišeliai, vokai ir dėžutės
Visai savo produkcijai siūlome spalvingas pakuotes, kurios dovanai suteiks asmeniškumo bei išskirtinumo. Rinkitės iš daugybės skirtingų spalvų, formų ir faktūrų, pakuokite dovanų korteles, rinkinius ar prekybos centrų čekius.
Elektroninis čekis Pasirinkite el. čekio dizainą patys!
Pasirinkę el. čekį (netaikoma PC čekiams bei „Gera Dovana“ dovanų kortelei), po apmokėjimo galėsite pasirinkti vieną iš 8 labiausiai patinkančių dizainų bei užrašyti sveikinimą. Dovana pasieks Jus vos per 1 minutę!
Dovanų čekis
Klasikinio dizaino „Gera Dovana“ čekis, kurį galite įsigyti pasirinkus pristatymo būdą kurjeriu, paštu, paštomatu arba atsiimant „Gera dovana“ parduotuvėse.