Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

CARITAS: dovanok kitokią ateitį


Paslaugos vieta: Vilnius
Trukmė: 1 savaitė
50,00
Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį
Ypatybės
100 % paaukotos sumos pervedama paramos gavėjui. Ačiū už Jūsų gerumą!

Daugeliui savaime suprantami dalykai – namai, rūbai, maistas, šeima – kasdienybės dalis, tačiau yra žmonių, kuriems tai – tikslas...

Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ – tai savanoriškas pagalbos artimui sambūris, kurio narių daugumą (89 proc.) sudaro savanoriai. Pagrindinė „Caritas“ veikla – teikti socialines paslaugas ir padėti krizėje atsidūrusiems žmonėms.

Amatų mokymo centre gyvena jaunuoliai, turintys gyvenimo gatvėje patirtį, augę globos namuose ar anksti pabėgę iš namų. Paprastai jie būna patyrę smurtą ar patys smurtavę, turi problemų su teisėsauga, yra priklausomi. Šie žmonės dar labai jauni ir kaip tik dabar spendžiamas jų ateities klausimas. Jie arba taps grėsme sau ir visuomenei arba sulauks pagalbos, pakeis kryptį ir susikurs kitokį gyvenimą.

„Gera dovana“ ir Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ suvienija jėgas ir su Jūsų pagalba nori padėti asmenims, norintiems gyventi kitaip. Padėti galite pirkdami šį „Caritas“ dovanų čekį, kuris suteiks galimybę vienam jaunuoliui savaitę gyventi bendrabutyje, gauti psichologo ir socialinio darbuotojo pagalbą, mokytis amato. 

„Gera dovana“ remia socialinius projektus ir prisideda prie šių organizacijų veiklų. Todėl paramos pasiūlymus publikuoja be atlygio, netaiko jokių mokesčių ir padengia pavedimo išlaidas. Taip gavėją parama pasiekia cento tikslumu. Juk GERA daryti GERA.

Dovanokite šiems jaunuoliams ateitį: galimybę gyventi saugiai, įgyti profesiją ir tapti savarankiškiems!

Vieta
Vieta

M. K. Paco g. 4, Vilnius (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

1 savaitė

Dovana skirta
Dovana skirta

1 asm.

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Jaunuoliai bendrabutyje gali gyventi visus metus. Ugdymo ir profesijos mokymosi procesas vyksta 9 mėnesius. Vasarą organizuojamos vasaros stovyklos, išvykos ir ekskursijos. Paaukoti pinigai bus pervesti organizacijai kaip parama. www.vilnius.caritas.lt

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą apie šią dovaną

ATSILIEPIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.