CARITAS: dovanok kitokią ateitį


Paslaugos vieta: Vilnius
Trukmė: 1 savaitė
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį PATINKA
Ypatybės
12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Daugeliui savaime suprantami dalykai – namai, rūbai, maistas, šeima – kasdienybės dalis, tačiau yra žmonių, kuriems tai – tikslas...

 „Gera dovana“ ir Vilniaus arkivyskupijos Caritas suvienija jėgas ir su Jūsų pagalba nori padėti vargingai gyvenantiems žmonėms.  Padėti galite pirkdami CARITAS dovanų čekį – visa nurodyta suma, už kurią įsigysite čekį, keliaus į CARITAS fondą. Viskas, ką Jums reikia padaryti, tai įsigyti šį dovanų čekį ir Jūsų auka automatiškai atiteks CARITUI.

Vilniaus arkivyskupijos Caritas – tai savanoriškas pagalbos artimui sambūris, kurio narių daugumą (89 proc.) sudaro savanoriai. Pagrindinė Caritas veikla – teikti socialines paslaugas ir padėti krizėje atsidūrusiems žmonėms.

Įsigijus šį dovanų čekį, vienas jaunuolis savaitę gyvens bendrabutyje, gaus psichologo ir socialinio darbuotojo pagalbą, mokysis amato.

Amatų mokymo centre gyvena jaunuoliai, turintys gyvenimo gatvėje patirtį, augę globos namuose ar anksti pabėgę iš namų. Paprastai jie būna patyrę smurtą ar patys smurtavę, turintys problemų su teisėsauga, dažnai priklausomi. Šie žmonės dar labai jauni ir kaip tik dabar spendžiamas jų ateities klausimas. Jie arba taps grėsme sau ir visuomenei arba sulauks pagalbos, pakeis kryptį ir susikurs kitokį gyvenimą.

Padovanokite šiems jaunuoliams ateitį: galimybę gyventi saugiai, įgyti profesiją ir tapti savarankiškais!

Vieta
Vieta

M. K. Paco g. 4, Vilnius (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

1 savaitė

Dovana skirta
Dovana skirta

1 asmeniui

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Jaunuoliai bendrabutyje gali gyventi visus metus. Ugdymo ir profesijos mokymosi procesas vyksta 9 mėnesius. Vasarą organizuojamos vasaros stovyklos, išvykos ir ekskursijos. www.vilnius.caritas.lt

Apranga
Apranga

Nėra

VERTINIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.