Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

CARITAS: dovanok seneliui svečius


Paslaugos vieta: Vilnius
Trukmė: 3 apsilankymai po 2 val. arba ilgiau
15,00
Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį
Ypatybės
100 % paaukotos sumos pervedama paramos gavėjui. Ačiū už Jūsų gerumą!

Daugeliui savaime suprantami dalykai – namai, rūbai, maistas, šeima – kasdienybės dalis, tačiau yra žmonių, kuriems tai – tikslas...

Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ – tai savanoriškas pagalbos artimui sambūris, kurio narių daugumą (89 proc.) sudaro savanoriai. Pagrindinė „Caritas“ veikla – teikti socialines paslaugas ir padėti krizėje atsidūrusiems žmonėms.

Žmonės, kuriuos „Carito“ savanoriai lanko namuose, dažnai yra juose įkalinti dėl savo amžiaus, silpnos sveikatos, vienatvės. Savanoriai ateina pas juos ir atneša tai, kas svarbiausia, – bendravimą, draugystę, pokalbius, karštą arbatą ar nuostabų saldumyną. Jie pabūna drauge ar, esant galimybei, padeda žmogui pasiekti parką, teatrą, bažnyčią ar seniai matytą bičiulį.

„Gera dovana“ ir Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ suvienija jėgas ir su Jūsų pagalba nori padėti vienišiems senoliams. Padėti galite pirkdami šį „Caritas“ dovanų čekį, kuris organizacijos savanoriui leis 3 kartus aplankyti vienišą, sergantį ar nebegalintį savimi pasirūpinti senolį. 

„Gera dovana“ remia socialinius projektus ir prisideda prie šių organizacijų veiklų. Todėl paramos pasiūlymus publikuoja be atlygio, netaiko jokių mokesčių ir padengia pavedimo išlaidas. Taip gavėją parama pasiekia cento tikslumu. Juk GERA daryti GERA.

Dovanokite šiems žmonės kito žmogaus balsą, šypseną ir žingsnius, kad namai nebebūtų vieniši ir tylūs!

Vieta
Vieta

Odminių g.12, Vilnius (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

3 apsilankymai po 2 val. arba ilgiau

Dovana skirta
Dovana skirta

1 asmeniui

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Seneliai namuose lankomi visus metus, po 1–2 k. per savaitę, priklausomai nuo situacijos. Paaukoti pinigai bus pervesti organizacijai kaip parama. www.vilnius.caritas.lt

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą apie šią dovaną

Klausimas:
sveiki, norejau pasiteirauti, ar si dovana automatiskai pasiekia Carita, ar reikalingi papildomi zingsniai is pirkejo puses?
Gabriele
|
2021-12-14
Atsakymas:
Sveiki, įsigijus šį dovanų čekį pinigai automatiškai atiteks CARITUI, nieko papildomai daryti nereikia. Ačiū, už Jūsų gerumą!
Administratorius
Ar ši informacija Jums naudinga? Taip Ne
ATSILIEPIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.


Paslaugos vieta: Vilnius
Trukmė: 3 apsilankymai po 2 val. arba ilgiau
15,00
Dėti į krepšelį
Ypatybės
100 % paaukotos sumos pervedama paramos gavėjui. Ačiū už Jūsų gerumą!
„GERA DOVANA“ TAIP PAT RASITE Pirkimo taisyklės