Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

SOS VAIKŲ KAIMAI: parama kasdieniams poreikiams


Paslaugos vieta: Vilnius
Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį
Ypatybės
Ačiū už Jūsų gerumą!

Padėkime vaikams jaustis mylimiems!

Ar apsidžiaugtų vaikas, gavęs dovanų sočius pietus? Ar nenuliūstų, jei jo dovana būtų tiesiog šampūnas ir muilas, dantų pasta ir šepetėlis?.. Ar ką nors reikštų vaikui, jei geradarys padėtų apmokėti būsto, kuriame gyvena, išlaidas? Organizacijos „SOS vaikų kaimai“ vaikams tokios dovanos – labai didelės, padedančios pasirūpinti kasdieniais poreikiais, apie kuriuos kiti vaikai gal nė nesusimąsto.

„SOS vaikų kaimai“ – tai labdaros ir paramos organizacija, kuri rūpinasi ir tėvų netekusiais vaikais. Tokių vaikų gyvenime SOS mama, teta ar dėdė tampa svarbiausiais suaugusiaisiais, kurie juos myli, kuriais galima pasitikėti ir prie kurių saugu prisirišti, kurie dovanotus maisto produktus paverčia gardžiausia namuose gaminta vakariene... Šiuo metu SOS šeimose auga 70 tėvų netekusių vaikų, o per 30 metų jau išaugintos dvi kartos – 300 vaikų. „SOS vaikų kaimai“ nuo pat karo Ukrainoje pradžios teikia visapusišką pagalbą į Lietuvą atvykusiems Ukrainos vaikams ir jų šeimoms. Mažyliai ir jaunuoliai, jaučiantys kitų gerumą, kasdien gali pasijusti vis geriau, labiau pasitikėti savimi ir įsikvėpti ryžto siekti savo svajonių. Tačiau padėti kiekvienam „SOS vaikų kaimai“ šeimos nariui pavyks tik su Jūsų pagalba!

„Gera dovana“ ir „SOS vaikų kaimai“ vienija jėgas ir kviečia padovanoti vaikui kasdienių poreikių krepšelį. Įsigijus šį dovanų čekį „SOS vaikų kaimai“ galės vaiką aprūpinti būtiniausiomis priemonėmis: maistu, higienos reikmenimis, padės padengti būsto išlaidas, nupirks būtiną sensorinę, lavinamąją priemonę ar kitaip reikšmingai prisidės prie augančių vaikų kasdienybės. Tai – patys svarbiausi „SOS vaikų kaimai“ paramos krepšeliai.

Paramos krepšelis – tai konkreti prekė ar paslauga, atitenkanti tiesiogiai sunkumus patiriančiam vaikui, kuriuo rūpinasi organizacija „SOS vaikų kaimai“. Kiekvienas krepšelis – labai svarbus ir reikalingas, nes atitinka konkrečius vaiko poreikius.

„Gera dovana“ remia socialinius projektus ir prisideda prie šių organizacijų veiklų, todėl paramos pasiūlymus publikuoja be atlygio, netaiko jokių mokesčių ir padengia pavedimo išlaidas. Taip gavėją parama pasiekia cento tikslumu. Juk GERA daryti GERA.

Šis dovanų čekis nekeičiamas ir negrąžinamas.

Dovanokite taip reikiamą pagalbą kiekvienam vaikui!

Vieta
Vieta

Labdaros ir paramos fondas „SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugija“, Ozo g. 37, Vilnius (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Dovana skirta
Dovana skirta

1 asm.

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Dovanų čekis nekeičiamas ir negrąžinamas. www.krautuvele.sos-vaikukaimai.lt

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą apie šią dovaną

ATSILIEPIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.


Paslaugos vieta: Vilnius
Dėti į krepšelį
Ypatybės
Ačiū už Jūsų gerumą!
„GERA DOVANA“ TAIP PAT RASITE Pirkimo taisyklės