Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

MAMŲ UNIJA | Atokvėpio paslaugos šeimai


Paslaugos vieta: Vilnius
85,00
Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį
Ypatybės
100 % paaukotos sumos pervedama paramos gavėjui. Ačiū už Jūsų gerumą!

Pasirūpinkime onkologinėmis ligomis sergančiais vaikais ir jų šeimomis!

Labdaros ir paramos fondas „Mamų unija“ savo veiklą vykdo nuo 2008 metų. Fondas globoja onkologinėmis ligomis sergančius vaikus ir jų šeimos narius, teikia finansinę paramą vaikų gydymui, kurio nedengia valstybė, aprūpina šeimas slaugos priemonėmis, pildo mažųjų vaikų svajones, rengia šventes, rūpinasi jų pramogomis – kad augti ligos fone jiems būtų smagiau.

Per 15 metų darbo patirties „Mamų unija“ įsitikino, kad vaiko, kuris serga onkologine liga, gydymas paveikia visos šeimos emocinę sveikatą. 2020 m. iš gyventojų ir įmonių suaukotų lėšų fondas atidarė naujus 2000 kv. m. „Mamų unijos“ Šeimos namus, kuriuose tokioms šeimoms teikiama kompleksinė pagalba: suteikiama nakvynė, psichologų konsultacijos ir kt. Šeimos, kurias palietė vaikučių liga, čia gali apsistoti visam vaiko gydymo laikotarpiui ir pagal poreikį gauti papildomas reabilitacijos paslaugas. Visos šios paslaugos šeimoms yra teikiamos nemokamai iš fondo surinktų lėšų.

„Gera dovana“ ir „Mamų unija“ suvienija jėgas ir su Jūsų pagalba nori padėti onkologinės ligos paliestoms šeimoms. Įsigydami šį gerumo čekį, leisite vienai šeimai vieną naktį apsistoti „Mamų unijos“ Šeimos namuose, kuriuose atvykusiems asmenims bus suteikiamas apgyvendinimas, psichologinė ir socialinė pagalba, galimybė pagal poreikį gauti papildomas reabilitacijos paslaugas. Įsigydami šį kuponą, Jūs taip pat linkite sergantiems vaikams kuo greičiau pasveikti, o jų šeimoms – atsigauti po ilgo ir intensyvaus gydymo periodo.

„Gera dovana“ remia socialinius projektus ir prisideda prie šių organizacijų veiklų, todėl paramos pasiūlymus publikuoja be atlygio, netaiko jokių mokesčių ir padengia pavedimo išlaidas. Taip gavėją parama pasiekia cento tikslumu. Juk GERA daryti GERA.

Dovanokite atramos petį tiems, kuriems dabar sunku!

Vieta
Vieta

Labdaros ir paramos fondas „Mamų unija“, Prašiškių g. 47, Vanaginės k., Vilniaus r. (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Dovanų čekis nekeičiamas ir negrąžinamas. Visa paaukota suma keliauja į „Mamų unijos“ fondą. Daugiau apie „Mamų unijos“ veiklą www.mamuunija.lt.

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą apie šią dovaną

ATSILIEPIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.