Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi
Tiekėjas Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba sergantiems Ukrainos vaikams

Vilnius (aps.), Kaunas (aps.), Klaipėda (aps.), Palanga (aps.), Nida (aps.), Druskininkai (aps.), Birštonas (aps.), Trakai (aps.), Šiauliai (aps.), Kupiškis (aps.), Panevėžys (aps.), Biržai (aps.), Alytus (aps.), Anykščiai (aps.), Marijampolė (aps.), Telšiai (aps.), Tauragė (aps.), Utena (aps.), Molėtai (aps.), Visa Lietuva (aps.)
Nuo 5,00
Pasirinkite sumą:
Įveskite sumą nuo: 5,00 € iki 1 000,00 €
Pasirinkti kiekį
 • 100 % paaukotos sumos pervedama paramos gavėjui.

 • Ačiū už Jūsų gerumą!

 • 1 minutė
 • Tą pačią dieną
 • Per 1–3 d. d. (nemokamai nuo 29 Eur)
 • *Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 29 € (netaikoma PC čekiams)
 • Per 1–3 d. d. (nemokamai nuo 29 Eur)
 • *Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 29 € (netaikoma PC čekiams)
 • Per 1–3 d. d. (nemokamai nuo 29 Eur)
 • *Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 29 € (netaikoma PC čekiams)
 • Per 1–3 d. d. (nemokamai nuo 29 Eur)
 • *Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 29 € (netaikoma PC čekiams)
 • Per 2–3 d. d. (nemokamai nuo 29 Eur)
 • *Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 29 € (netaikoma PC čekiams)

Dovanokite pagalbą sergantiems Ukrainos vaikams!

Reaguodamas į karą Ukrainoje, Rimanto Kaukėno paramos fondas prisideda tokiu būdu, kokiu gali būti naudingiausi, ir prašo visų organizacijų, į kurias kreipiasi šeimos, paliekančios Ukrainos karo zoną ir turinčios sunkiai sergančių vaikų, nukreipti jas į R. Kaukėno paramos fondą. Šioms šeimoms R. Kaukėno paramos grupė suteiks įvairiapusę pagalbą – apgyvendinimą, reikalingiausius daiktus, padengs gydymo išlaidas, aprūpins vaistais ir medicinine įranga. Ukrainos žmones, išgyvenančius šį tragiškai sunkų laikotarpį, fondas aprūpins reikalingiausiomis medicininėmis priemonėmis – bintais, pirštinėmis, medikamentais, švirkštais, kt.

„Gera dovana“ ir Rimanto Kaukėno paramos fondas suvienija jėgas bei su Jūsų pagalba nori padėti su Rusijos agresija kovojančiai Ukrainai. Prisidėti galite pirkdami šį dovanų čekį – visa nurodyta suma, už kurią įsigysite čekį, keliaus į Rimanto Kaukėno paramos fondo specialią sąskaitą, skirtą sunkiai sergantiems iš Ukrainos atvykstantiems vaikams ir jų šeimoms.

„Gera dovana“ remia socialinius projektus ir prisideda prie šių organizacijų veiklų. Todėl paramos pasiūlymus publikuoja be atlygio, netaiko jokių mokesčių ir padengia pavedimo išlaidas. Taip gavėją parama pasiekia cento tikslumu. Juk GERA daryti GERA.

Svarbu! Visa surinkta parama pervedama kiekvieną pirmadienį.

Būkime vieningi, būkime kartu. Ačiū už Jūsų gerumą! 💙💛

Svarbi informacija

 • Rimanto Kaukėno paramos fondas

 • Būtina išankstinė registracija. Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį.

Kita informacija

Visi surinkti pinigai atiteks Rimanto Kaukėno fondui. Visa informacija www.kaukenoparama.lt

„Rimanto Kaukėno paramos grupė“ – tai labdaros ir paramos fondas, nuo 2012 m. veikiantis visoje Lietuvoje ir suteikiantis viltį, stiprybę ir džiaugsmą onkologinėmis ir kitomis itin sunkiomis ligomis sergantiems vaikams. Drauge su įvairių sportininkų, aktorių, savanorių ir kitų draugų pagalba fondas padeda patirti magiškas akimirkas mažiesiems kovotojams ir papuošti jų veidus šypsenomis! Paramos grupė teikia pagalbą sunkiai sergantiems vaikams ir jų šeimoms, aprūpina juos reikalinga med. įranga, nekompensuojamais medikamentais, įgyvendina svarbius gydymus ir operacijas bei pildo slapčiausias vaikų svajones.

5.0
(3 atsiliepimas (-ai))
5 balai
3
4 balai
0
3 balai
0
2 balai
0
1 balas
0
Au
Aušra
Registruotas klientas
5.0
· 2022-12-25

Puiki iniciatyva!

Jūratė
Registruotas klientas
5.0
· 2022-03-31

Bus naudinga

Ze
Zenonas
Registruotas klientas
5.0
· 2022-03-27

Lietuviai su UKRAINA!

Edgar · 2022-06-03
Sveiki, įsigijau kuponą, bet matau, kad jis dar yra galiojantis. Ar reikalinga papildoma registracija ar pinigai automatu nukeliaus į paramos fondą? Ačiū už atsakymą!
Atsako administratorius · 2022-06-06
Laba diena, nupirkus dovanų čekį pinigai automatiškai pervedami į pasirinktą fondą, nieko papildomai daryti nereikia, ačiū, kad padedate! :)
Ar ši informacija Jums naudinga?