Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Nukabink Kalėdų Žvaigždę

Kalėdinę nuotaiką bene geriausiai sukuria žiemiškas peizažas, šventinės lemputės ir dovanos, todėl norime prisidėti prie šventinių stebuklų – parengėme Jums ypatingas Kalėdines staigmenas!

NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Lapkričio 16 d. – gruodžio 31 d. dovanų pristatymas visoje Lietuvoje užsakymams nuo 30 Eur – NEMOKAMAS*! 
 
*Netaikoma prekybos centrų dovanų čekiams ir „Vichy“ abonementams.
 

KALĖDŲ TOP DOVANOS

Tai tik Kalėdinę nuotaiką atspindinčios dovanos, kurios privers Jūsų artimą maloniai nustebti ir nusišypsoti. Juk čia rasite dovanas kiekvienam – ir ieškantiems ekstremalių emocijų, ir mėgstantiem ramų poilsį ar gurmaniškas keliones po naujausius Lietuvos restoranus!

RINKTIS

KALĖDŲ ŽVAIGŽDĖS

Visą gruodžio mėnesį jūsų laukia – ŽVAIGŽDŽIŲ DIENOS! Tai tik SPECIALIU LAIKU parduodami YPATINGOS KAINOS pasiūlymai, sukurti artėjančių švenčių proga.

SUŽINOTI DAUGIAU

MAGIŠKAS ŠOKOLADAS - GABALĖLIS DŽIAUGSMO

Šių metų šokoladai jau išdalinti! Tačiau dar keletas jų laukia firminėse „Gera dovana“ parduotuvėse! Tad suskubkite!

Gruodžio 5–19 d. apsiperkant www.geradovana.lt už 30 Eur ir daugiau Jūsų laukia ypatingas „Gera dovana“ ŽVAIGŽDŽIŲ ŠOKOLADAS!

PLAČIAU

KALĖDINIS VIDEO BEI GROJARAŠTIS

Kiekvienas iš mūsų turi supergalių! Kažkas kepa gardžiausius pyragus, dėl kurių į vakarėlį susirenka net tie, kurie mieliau liktų namie. Kažkas moka paguosti, tad vos sutikus, norisi jį stipriai apkabinti. Kažkas kunkuliuoja drąsa, kuria užkrečia kitus imtis beprotiškiausių idėjų. Kekvienas iš Jūsų taip pat turi supergalių ir netrukus tuo jus įtikinsime!

KLAUSYTIS GROJARAŠČIO   ŽIŪRĖTI VIDEO

„Gera dovana“ GIF puslapis

Šmaikštūs ir tikslūs įvairių situacijų, kurios užklumpa mus Kalėdiniu laikotarpiu, vaizdai GIF formatu! Dalinkis savo nuotaika su kitais ir užkrėsk visus šypsena!

RINKTIS

KALĖDINIAI LAIŠKAI - PADĖS SUKURTI JAUKIAS IR ŠILTAS ŠVENTES

Kalėdos – tai metas, kuomet iš naujo patikime stebuklais ir magija. Kuomet atrandame savo supergalias, kurios padeda įgyvendinti pačius didžiausius norus! Tad jei esate šiek tiek primiršę, kur šiais metais paslėpėte savo supergalias, pažadame, mūsų jaukumu ir šiluma alsuojantys Kalėdiniai laiškai padės juos atrasti iš naujo!

Dar nesi mūsų prenumeratorių sąraše? Tapk juo dar šiandien!

#subscribe#

KONKURSAS: TAVO MAGIŠKOS KALĖDOS

Dalyvauk ir laimėk MAGIŠKAS KALĖDAS dviem! Prizų fondas siekia 400 Eur! 

Padovanosime:

2 gintarinės nakvynės su SPA Palangoje dviem (vertė: 199 €) – SPA „Amber Palace“

- Net 3 šventines vakarienes 165m aukštyje! (vertė: 28 €) – restorane „Paukščių takas

Egzotinis Balio salos ritualas dviem (vertė: 125 €) – SPA salone  „Azia SPA“

DALYVAUTI