Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

KODĖL PAS MUS?

Mes užtikriname, kad Jūs esate saugiose rankose. Tereikia išsirinkti dovaną ir mėgautis dovanojimo emocijomis. Jeigu dar nedovanojote mūsų dovanų, galbūt Jums būtų įdomu sužinoti šiek tiek apie mus:

Pardavėme daugiau nei 220 000 dovanų 3 Europos šalyse

Dirbame nuo 2007 metų. Mūsų partneriai – didžiausi ir patikimiausi paslaugų tiekėjai bei prekybos centrai. Todėl galite jaustis saugiai ir drąsiai dovanoti mūsų dovanas.

Garantuojame sąžiningas kainas

„Gera dovana“ garantuoja, kad šioje svetainėje pateiktos kainos yra tokios pačios arba mažesnės nei paslaugų organizatorių. Jei per 14 dienų nuo dovanos įsigijimo rasite, kad tą pačią dovaną pas paslaugos ar pramogos organizatorių galima įsigyti pigiau, mes grąžinsime Jums 150% kainų skirtumo. Maksimali grąžinama suma – 72,41 Eur.

6 - 12 mėn. dovanų čekių galiojimas

Nuo šiol galite būti tikri, kad dovaną gavęs žmogus spės ja pasinaudoti! 6 ar 12 mėnesių  galiojantys dovanų čekiai užtikrina maksimalias galimybes pasinaudoti dovana, o tai ypač aktualu perkantiems sezonines dovanas.

Dėmesio! Galiojimas netaikomas PC čekiams. Šie dovanų čekiai turi nustatytą 3 mėn. galiojimo terminą. Taip pat netaikomas akciniams čekiams, kurie parduodami už ypatingai mažą kainą. Dalis dovanų čekių turi sutrumpintą galiojimo terminą, kuris pažymėtas.

Užtikriname saugų apsipirkimą

Siekdami apsaugoti komercinių sandorių slaptumą ir saugų apsipirkimą interneto svetainėje www.geradovana.lt mes naudojame vieną žymiausių pasaulyje saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) technologiją. T. y., mes užšifruojame Jūsų kontaktinę ir finansinę informaciją, perduodant ją internetu, ir saugiai ją laikome savo tarnybinėse stotyse. Plačiau...