Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Pardavimo vietos Pagalba
Turite dovanų čekį?
Mylimiausi

KALĖDŲ ŽVAIGŽDĖS

Visi žinome, jog šv. Kalėdos – stebuklų metas, todėl būtent tai ir paruošėme Jums šiais metais! Visą gruodžio mėnesį Jūsų laukia ŽVAIGŽDŽIŲ DIENOS! Tai TIK SPECIALIU LAIKU parduodami YPATINGOS KAINOS pasiūlymai, sukurti artėjančių švenčių proga. Tad nepraleiskite galimybės savęs ir savo artimųjų nustebinti originaliausiais ir geriausiais šių metų pasiūlymais!

DALYVAUTI ŽAIDIME PAPRASTA:

 • Sek naujienas apie ŽVAIGŽDIŲ DIENAS „Gera dovana“ socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje arba naujienlaiškiuose
 • Pradėti ŽVAIGDŽIŲ (pasiūlymų su specialia kaina) paieškas ČIA

 

TAISYKLĖS IR SĄLYGOS

Žaidimo organizatoriai: UAB „Gera dovana“ (toliau – Organizatoriai).

Žaidimas vyksta: 2017 m. gruodžio 4–24 d.

 • Tikslios žaidime dalyvaujančių dovanų pardavimo valandos yra skelbiamos „Gera dovana“ „Facebook“ paskyroje bei naujienlaiškiuose tą pačią ypatingų pasiūlymo (-ų) pardavimo dieną.
 • Šio žaidimo metu net 12 specialiu akcijos paveikslėliu pažymėtų pasiūlymų galėsite įsigyti už specialią kainą, galiojančią tik žaidimo valandomis! Už kokią kainą įsigyti ir kur konkrečiai galėsite rasti „Žvaigždžių dienos“ pasiūlymus, (t. y. pasiūlymą, pažymėtą kaip nurodyta šio žaidimo taisyklėse) sužinosite UAB „Gera dovana“ naujienlaiškiuose, socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje bei svetainėje www.geradovana.lt.
 • „Žvaigždžių dienos“ pasiūlymus bus galima įsigyti tik el. parduotuvėje www.geradovana.lt. Firminėse UAB „Gera dovana“ parduotuvėse ir kitose UAB „Gera dovana“prekybos vietose žaidimas „Žvaigždžių diena“ negalioja.
 • Žaidimo metu specialūs pasiūlymai gali būti bet kurie pasiūlymai iš UAB „Gera dovana“ asortimento.
 • Žaidime dalyvaujantys asmenys sutinka, kad žaidimo metu prenumeruojant naujienlaiškį, jų nurodytus duomenis (el. pašto adresą ir / ar vardą) Organizatoriai tvarkys šio konkurso organizavimo bei tiesioginės rinkodaros tikslais. Žaidimo dalyviai, nepageidaujantys, kad jų nurodyti duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais, apie tai turi pranešti el. paštu  [email protected].
 • Žaidime negali dalyvauti jaunesni nei 16 (šešiolikos) metų asmenys. Jaunesnis nei 18 (aštuoniolikos) metų asmuo, dalyvaudamas žaidime, patvirtina, kad yra gautas tėvų ar rūpintojų sutikimas, bei kad tėvai ar rūpintojai susipažino su taisyklėmis, išskyrus tuos atvejus, kai asmuo disponuoja asmeninėmis lėšomis;
 • Žaidimo dalyviai lengvai gali atsisakyti naujienlaiškių, paspaudę siųstame laiške esančią nuorodą „Naujienlaiškio prenumeratos atsisakymas“. 
 • Organizatoriai pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti žaidimo taisykles ir apie tai paskelbti www.geradovana.lt
 • Specialūs pasiūlymai į pinigus nėra keičiami.
 • Jei turite klausimų, prašome kreiptis el. paštu [email protected]

 

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSYMAI (D.U.K.)

1. Ar visi taisyklėse nurodytos „Žvaigždžių diena“ pasiūlymai pasirodo vienu metu?

Pasiūlymai el. parduotuvėje www.geradovana.lt atsiranda ne vienu metu. Visos 12 dovanų bus pardavinėjamos skirtingomis dienomis. Dienos ir valandos, kuriomis prekiaujama specialiais žaidimo pasiūlymais, skelbiamos UAB „Gera dovana“ naujienlaiškiuose ir socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

2. Kaip rasti „Žvaigždžių diena“ pasiūlymus?

Pasiūlymų su specialiomis kainomis ieškokite bendrame pasiūlymų sąraše arba kategorijose, kurioms konkretus pasiūlymas galėtų būti priskirtas. „Žvaigždžių dienos“ pasiūlymo pagrindinis paveikslėlis – dovanų dėžutė su žvaigždute, tad būkite akylūs!