Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Dovanos sužadėtuvių proga

Sužadėtuvės – šviesi ir džiugi šventė, kurią verta paminėti ir įsiminti. Dovanos sužadėtuvių proga būsimiems jauniesiems yra ne tik gražus gestas ar puikus pasveikinimas nuo Jūsų, bet ir nuostabi proga paskatinti įsimylėjėlius šį stebuklingą laikotarpį praturtinti ryškiais įspūdžiais ir taip dar geriau pažinti vienas kitą. Na o jei patys ruošiatės pirštis ir ieškote būdų, kaip tai padaryti originaliai, mūsų sužadėtuvių dovanos bei patirtys jums tikrai padės.

Sužadėtuvės
Valyti filtrus
Filtrai

Vidutinė kaina 194,73 €

Rodyti tik pasiūlymus su nuolaida

Nėra rezultatų

Rodyti tik su rezervacija

Nėra rezultatų

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos dovanų programų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos

Sužadėtuvės – šimtametėmis tradicijomis bei pozityviomis emocijomis apipinta šventė. Tai pirmasis poros žingsnis tampant šeima, todėl nemažai žmonių šiam įvykiui teikia didelę prasmę. Nors kiekvienos piršlybos yra individualios, visos jos yra ypatingos. Pasveikinti ir pasidžiaugti kartu su būsimais jaunaisiais jums padės nuoširdžios dovanos sužadėtuvių proga.
Sužadėtuvių dovanos gali būti labai įvairios ir turėtų būti pritaikomos kiekvienai porai individualiai, atsižvelgiant į jų charakterį, pomėgius, būdą.
Mūsų partneriai siūlo platų dovanų spektrą, tad tobulą variantą ras ir tie, kurie nori dovanoti romantikos kupinas popietes, ir tie, kurie į santykių ugnelę nori įpūsti šiek tiek adrenalino. Romantiški savaitgaliai, pasiplaukiojimai laivais saulei leidžiantis, užburiantys vaizdai pro lėktuvo langą ar tiesiog jaukūs pašnekesiai prie gardžios kavos puodelio. Visa tai galite padovanoti artimiesiems sužadėtuvių proga.