Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Geriausia dovana - galimybė rinktis

2020-12-23

Geriausia dovana - galimybė rinktis

Kas kartą išrinkti dovaną prireikia vis daugiau pasukti galvą. O juk visuomet norisi, kad brangus, artimas žmogus gautų pačią geriausią ir labiausiai trokštamą dovaną, tiesa? Būtent todėl „Gera dovana“ sukūrė specialius rinkinius, kuriuose dešimtys pasirinkimų. Rinkiniai pritaikyti pagal tam tikrus poreikius ar lytį. Todėl išrinkti dovaną dar niekada nebuvo taip paprasta. Juk nėra  nieko geriau, kaip žmogui leisti pačiam išsirinkti trokštamą dovaną. „Gera dovana“ rinkiniai leidžia dovanoti be baimės, kad dovana netiks ar nepatiks.  

Turime atrinkę Jums beveik dešimt dovanų rinkinių, kurie tikrai pradžiugins Jūsų šeimos narius, draugus ar net kolegas.  

Dovanų rinkinys JAI 

Moterį nustebinti gali būti sunku, todėl geriau apsidrausti ir palikti galimybę jai rinktis dovaną pačiai. Dovanų rinkinys JAI – tai kone 80 skirtingų pasiūlymų, kurie tikrai padės nustebinti net ir pačią išrankiausią moterį. Tai rinkinys, kuriame slypi daugybė skirtingų dovanų - nepakartojami ir atpalaiduojantys SPA masažai, vandens procedūros ir malonumai, kvepalų kūrimo pamokos, fotografijos kursai, romantiška vakarienė, net ir baleto pamoka. Kiekviena moteris ras tai, kas artimiausia jos širdžiai. O Jūs galėsite būti ramūs, kad jai neteks nusivilti dovana.  

Dovanų rinkinys JAM 

Vyrai – kartais jie puikiai nuspėjami, o kartais sunku atspėti, kokie jų slapti norai. Tad kam spėlioti! Dovanų rinkinys JAM turi net 115 skirtingų pasiūlymų! Net ir labiausiai išrankus vyras atras sau priimtiniausią paslaugą ar pramogą. Šiame rinkinyje daugybė grožio, atsipalaidavimo procedūrų, linksmybės vandens parke, pramogos ant žemės ir ore, kurios garantuos didelį adrenalino antplūdį. Puiku tai, kad net jei tuo metu jis ir nežinos, ką pasirinkti, tam turės tikrai ne vieną dieną ir ne vieną mėnesį. Dovanokite JAM neužmirštamus įspūdžius ir laisvę rinktis.  

Dovanų rinkiniai vaikams 

Šiais laikais net ir vaikus kartais sunku nustebinti. Vos tik jie išauga iš lėlių ar mašinėlių amžiaus, tampa vis sunkiau nuspėti norus ir svajones. O kartais norai tiesiog tokie dideli, kad įgyvendinti gali būti neįmanoma. Todėl geriausias pasirinkimas – turiningas laisvalaikis ir pramogos. Turime ne du išskirtinius rinkinius vaikams ir jaunuoliams. 

Pirmasis dovanų rinkinys IŠBANDYK. Tai daugiau nei 50 skirtingų pasiūlymų smalsiems ir naujų potyrių ištroškusiems vaikams ir jaunuoliams. Jų laukia daugybė smagių pramogų - jodinėjimas žirgais, baleto pamokos, nuotykiai pramogų parkuose, kung fu treniruotės, apsilankymas ZOO parke ar net grožio procedūros. Puikiausia tai, kad vaikas tikrai įvertins tokią dovaną. Juk dovanojate jam galimybę rinktis pačiam, išreikšti savo nuomonę. O tai geriausia dovana. Juk kiekvienas vaikas nori jaustis svarbiu ir galinčiu spręsti pats.  

Antrasis dovanų rinkinys PRAMOGAUK. Tai rinkinys jaunuoliams ir vyresniems. Dar daugiau pasirinkimų, dar daugiau įvairių pramogų. Laukia pasirinkimas nuo pramogų vandens parke iki čiuožimo sniego arenoje. Galimybė pasirinkti šuolį su virve ar skrydį parasparniu. Tai dovanos, kurios suteiks laisvės pojūtį ir adrenalino pliūpsnį. O juk jaunuoliams to labai norisi. Tad kodėl nesuteikus galimybės nuveikti šį tą beprotiško ir linksmo. 

O ką dovanoti seneliams?  

Išrinkti dovaną seneliams kartais gali būti tikrai didelis iššūkis. Juk dažniausiai pagalvojame, kad jie turi kone viską, ko gali reikėti ir ko gali norėtis. Tačiau vienas dalykas, kurio reikia kiekvienam – sveikata. Dovanų rinkinys LINKIU SVEIKATOS - tai beveik 30 skirtingų pasiūlymų sveikatos ir geros savijautos puoselėjimui. Seneliai galės išsirinkti savijautą gerinantį masažą, SPA malonumus, individualias gydytojų konsultacijas ar net odontologijos paslaugas. Sveikata didžiausias turtas tiek jaunam, tiek vyresniam. Seneliai tikrai įvertins tokią dovaną ir bus dėkingi iš visos širdies. Rūpestis, dėmesys ir atidumas – tokia šio dovanų rinkinio paskirtis. Jis puikiai tiks dovanoti bet kokia proga.

Dovana dviem 

Turbūt sunkiausia išrinkti dovaną porai. Juk norisi, kad abu būtų patenkinti dovana ir ji atitiktų kiekvieno poreikius. Turime Jums sukūrę net du išskirtinius dovanų rinkinius, kurie tiks porai.  

Dovanų rinkinys LAIKAS DVIESE – tai beveik 50 pasiūlymų laiko praleidimui dviem. Šiame rinkinyje laukia tokie pasirinkimai, kaip gurmaniška vakarienė stebint saulėlydį, prabangi nakvynė viešbutyje ar namelyje, SPA malonumai, masažai, poilsis prie jūros ar kituose gražiausiuose Lietuvos kurortuose. Šiame rinkinyje sudėti visi geriausi pasiūlymai ir geidžiamiausios vietos poilsiui. Tokia dovana tinkama ne tik didžiausioms metų šventėms, bet net ir vestuvių proga. Dovanosite laiką kartu, kuris yra neįkainojamas. Dovanosite gražiausias akimirkas, kurios neužmirštamos. Dovanosite nuoširdžiausius linkėjimus ir dėmesį abiem. 

Dovanų rinkinys KVEPALAI - pažįstate charizmatišką porą, kuri visuomet stengiasi būti išskirtinė, pabrėžianti savo individualumą? Dovanokite rinkinį KVEPALAI. Tai išskirtinis rinkinys, kuriame laukia net po 5 skirtingus kvepalų pavyzdžius JAM ir JAI. Aromatai skirtingi – dvelkiantys elegancija, paskleidžiantys paslaptingumo šydą, kartu žaismingi ir pulsuojantys jėgą. Tai kvapai, kurie padės atsiskleisto JO ir JOS asmenybei bei charakteriui. Dovanokite kelionę po nepakartojamą, išskirtinį ir prabangų kvapų pasaulį.  

Dovanos gurmanams 

Pažįstate tikrus gurmanus, kurie stengiasi nuolat išbandyti naujus skonius, dievina degustacijas ir maisto prekių parduotuvėje nuolat atranda kažką tokio, ko kiti net nepastebi? Tuomet dovanų rinkinys PASAULIS LĖKŠTĖJE bus pats geriausias pasirinkimas norint nustebinti tokius žmones. Tai tarsi galimybė keliauti po skonių pasaulį. Dovanų rinkinyje daugiau nei 20 skirtingų pasirinkimų, kuria pasaulio kryptimi keliauti. Tereikės išsirinkti šalį, kurios patiekalų norėtųsi paragauti. Ir štai ištaiginga, gardi vakarienė ar gardūs pietūs jau garuos lėkštėje. Dovana, kuri palepins kiekvieno gurmano ir mėgstančio kokybišką, išskirtinį maistą, gomurį. Tai galimybė ne tik vakarieniauti ištaigingiausiuose Lietuvos restoranuose, bet ir pažinti kitų šalių kultūrą savo namuose.  

Dovanų rinkinys, kuris tiks porai, šeimai ar net vienam asmeniui.  

Dovana brangiausiems žmonėms - tėvams 

O kuo nustebinti mylimiausius tėvus? Kuo jiems atsidėkoti už kasdieninę meilę, rūpestį ir gerumą? Siūlome pažiūrėti, ką siūlo dovanų rinkinys ŽVILGSNIS Į SCENĄ. Dovanokite tėvams laiką kartu. Kultūriniai renginiai vienas geriausių laisvo laiko praleidimo būdų. Jei Jūsų tėvai dievina teatrą, muziką ar šokį - šis rinkinys jiems tikrai patiks. Tai galimybė pasirinkti iš daugybės skirtingų spektaklių, pasirodymų ir koncertų. Kiekvienas atras kažką tinkamo savo skoniui. Puiku ir tai, kad skirtingai nei dovanojant bilietus į tam tikrą renginį ar pasirodymą, šiuo atveju paliksite galimybę išsirinkti patiems.  

Dovanų rinkiniai – tai puikus pasirinkimas norint nustebinti ir palikti galimybę rinktis tai, kas patinka labiausiai. Juk nei vienas nesidžiaugs dovana, kuri neatitinka jo poreikių. Tai laisvė ne tik dovanos gavėjui, bet ir tam, kuris dovanoja. Juk tikrai daug ramiau, kai žinai, kad Tavo dovana nudžiugins ir bus panaudota su džiaugsmu. Galbūt išpildysite slaptą kažkieno svajonę ar norą. Be to, dovanų rinkiniai itin tinkami šeimai ar porai. Juk vieną bendrą dovaną atitinkančią visos šeimos ar poros poreikius išrinkti tikrai nėra lengva. O štai rinkinys suteikia dešimtis skirtingų pasirinkimų. Rinkinys – tai įspūdžiai, galimybės ir svajonių išsipildymas net ir išrankiausiems žmonėms.  
 

Atgal