Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Svajonių konkursas

DALYVAUTI ŽAIDIME PAPRASTA:

PADOVANOSIME:

#subscribe#

TAISYKLĖS IR SĄLYGOS 

 • Konkurso organizatoriai: UAB „Gera dovana" ir UAB „Knygų klubas" (toliau – Organizatoriai).
 • Konkursas vyksta: 2017 m. gegužės 5 d. – 2017 m. liepos 11 d.
 • Konkurso pagrindinio prizo laimėtojas skelbiamas: 2017 m. liepos 11 d.
 • Savaitės prizo laimėtojai skelbiami: 2017 m. Gegužės 12 d., 19 d., 26 d., birželio 2 d., 9 d., 16 d. ir 23 d., 30 d. liepos 6 d.
 • Pagrindiniai konkurso prizai: : Jauki nakvynė su SPA Trakuose dviem (vertė – 119 €) ir 30 € „Knygų klubas" dovanų čekis 
 • Konkurse dalyvauja asmenys, tiksliai nurodę savo vardą ir el. paštą.
 • Konkurso nugalėtojai renkami nurodytu laiku iš visų tą savaitę tiksliai duomenis nurodžiusių konkurso dalyvių. Visą konkurso laikotarpį, kas savaitę atsitiktine tvarka bus išrenkamas 1 laimėtojas. Konkurso pabaigoje iš visų dalyvavusių bus išrenkamas 1 pagrindinio prizo laimėtojas.
 • Su laimėtojais bus susisiekta asmeniškai, registracijos metu nurodytu elektroniniu paštu. Konkurso laimėtojų vardai ir / ar pavardės bus paskelbti UAB „Gera dovana“ socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. Kiekvienas asmuo, nusprendęs dalyvauti konkurse, sutinka, kad jam laimėjus organizatoriai su juo susisieks ir viešai paskelbs jo vardą ir / ar pavardę UAB „Gera dovana“ ir UAB „Knygų klubas" socialinio tinklo „Facebook“ paskyrose.
 • Konkurse dalyvaujantys asmenys sutinka, kad registracijos metu užpildytoje formoje jų nurodytus duomenis (vardas ir el. paštas) organizatoriai tvarkys šio konkurso organizavimo ir laimėtojų nustatymo bei tiesioginės rinkodaros tikslais. Konkurso dalyviai, nepageidaujantys, kad jų nurodyti duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais, apie tai turi pranešti el. p.  [email protected] arba [email protected]
 • Konkurso dalyviai lengvai gali atsisakyti naujienlaiškių, paspaudę siųstame laiške esančią nuorodą „Naujienlaiškio prenumeratos atsisakymas“. Konkurso nugalėtoju gali tapti tik asmuo, kuris konkurso nugalėtojo rinkimo dieną yra naujienlaiškių gavėjų sąraše.
 • Pastebėjusi sukčiavimo atvejus, UAB „Gera dovana“ pasilieka teisę be atskiro įspėjimo išbraukti dalyvį iš konkurso dalyvių sąrašo.
 • Organizatoriai pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti konkurso taisykles ir apie tai paskelbti www.geradovana.lt ir / ar www.knyguklubas.lt
 • Konkurse negali dalyvauti UAB „Gera dovana“ ir UAB „Knygų klubas"darbuotojai bei jų šeimos nariai.
 • Nepavykus susisiekti su konkurso laimėtoju per 14 kalendorinių dienų nuo konkurso laimėtojo išrinkimo dienos ar neatsiėmus prizo per 14 kalendorinių dienų nuo konkurso laimėtojo išrinkimo dienos, prizo laimėtojas praranda teisę į prizą.
 • Konkurse dalyvauja tik viena konkurso dalyvio užpildyta anketa.
 • Vienas konkurso dalyvis gali laimėti tik vieną konkurso prizą.
 • Prizai į pinigus nėra keičiami.
 • Jei turite klausimų, prašome kreiptis el. p. [email protected] arba [email protected]

 

Knygų klubo dovanų kortelių naudojimo taisyklės:

 1. Dovanų kortelė ir jos elektroninė versija galioja UAB Knygų klubas, įmonės kodas 304148241, buveinės adresas Ulonų g. 2, 08245 Vilnius, elektroninėje parduotuvėje www.knyguklubas.lt. Dovanų kortele ir jos elektroninė versija galite atsiskaityti susidėjus prekes į krepšelį ir pirmame žingsnyje įvedus dovanų kortelės numerį.
 2. Dovanų kortelę ir jos elektroninę versiją laikykite saugioje vietoje, saugokite joje pateiktą Dovanų kortelės numerį. 
 3. Jei Dovanų kortelė sugadinta, sutepta, sulaužyta ar kitaip pažeista ir dėl to nėra galimybės identifikuoti Dovanų kortelės numerio, Dovanų kortele atsiskaityti už prekes negalima, tokia Dovanų kortelė nėra keičiama ir pinigai už ją negrąžinami. Praradus Dovanų kortelę, pinigai už ją negrąžinami.
 4. Dovanų kortelė ar jos elektroninė versija yra skirtos vienkartiniam pirkimui (išnaudojama per vieną kartą).
 5. Dovanų kortelė ir jos elektroninė versija yra negrąžinamos (nepriimamos atgal) ir nekeičiamos (nei į kitą Dovanų kortelę ar jos elektroninę versiją, nei į pinigus). 
 6. Jei įsigyjamų prekių kaina yra mažesnė nei Dovanų kortelės ar jos elektroninės versijos nominali vertė, likusi neišnaudota suma nėra grąžinama.
 7. Jei įsigyjamų prekių kaina viršija Dovanų kortelės ar jos elektroninės versijos nominalią vertę, skirtumą pirkėjas turi sumokėti papildomai.
 8. Dovanų kortelė ar jos elektroninė versija galioja iki joje nurodyto termino, kuris yra 3 mėnesiai nuo Dovanų kortelės ar jos elektroninės versijos įsigijimo dienos. Dovanų kortelės ar jos elektroninės versijos galiojimo termino pratęsti negalima. Pasibaigus Dovanų kortelės ar jos elektroninės versijos galiojimo terminui, ji automatiškai blokuojama, o Dovanų kortelės ar jos elektroninės versijos turėtojas nebeturi teisės tokia Dovanų kortele ar jos elektronine versija atsiskaityti už prekes, ir pinigai už Dovanų kortelę ar jos elektroninę versiją negrąžinami.