Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Konkurso „MAMA, aš turiu tau staigmeną!“ sąlygos

Akcijos sąlygos:

 

  1. Pagrindinis žaidimo prizas – kelionė dviem asmenims „Estijos salų grožis ir senasis Talinas“. Visa informacija paie kelionę: http://www.700.lt/kelione/Estijos-salu-grozis-ir-senasis-Talinas.html
  2. Įsigijus bet kurią „Gera dovana“ el. parduotuvėje www.geradovana.lt, pirkėjas dalyvauja žaidime – „MAMA, aš turiu tau staigmeną!“
  3. 2015 m. gegužės 3 d radijo stoties „Lietus“ tiesioginio eterio metu bus paskelbtas nugalėtojas. 
  4. Prizo laimėtojas bus nustatytas atsitiktinės atrankos būdu iš visų užsiregistravusiųjų. Laimėtojas taip pat bus informuotas asmeniškai pirkimo metu nurodytais kontaktiniais duomenimis.
  5. Prizas nebus keičiamas į jokį kitą prizą ar piniginius ekvivalentus.
  6. Jei prizai apmokestinami, visus mokesčius sumoka žaidimo organizatorius.
  7. UAB „Gera dovana“ darbuotojai, jų šeimos nariai, o taip pat kiti asmenys, susiję su žaidimo organizavimu, į „MAMA, aš turiu tau staigmeną!“ žaidimo prizą pretenduoti negali.
  8. Kitais atvejais, nenumatytais šiose taisyklėse, organizatorius gali priimti sprendimus, pagrįstus Lietuvos Respublikos įstatymais. Organizatorius pasilieka teisę keisti taisykles arba nutraukti akciją prieš tai iš anksto apie tai informavęs viešai interneto svetainėje www.geradovana.lt.
  9. Žaidime nedalyvauja prekybos centrų dovanų čekių pirkimo operacijos. 
  10. Žaidimo organizatorius pasilieka teisę keisti žaidimo taisykles, prieš tai informuojant apie taisyklių pasikeitimą www.geradovana.lt.