Turite dovanų čekį? Kontaktai
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkę prekes, spauskite mygtuką "Dėti į krepšelį"
Patinka

Saugus pirkimas

 Pirkimas iš trečiųjų šalių

Dėmesio! Primename, jog saugiai įsigyti „Geros dovanos“ produkcijos galite internetinėje svetainėje www.geradovana.lt, atvykus į „Geros dovanos“ parduotuves arba mažmeninės prekybos tinklus (adresus rasite čia). Perkant dovanų čekius, korteles ar rinkinius visus mokėjimus atlikite patys. Perkant tikrą ar menamą „Geros dovanos“ produkciją iš trečiųjų šalių arba perleidžiant mokėjimo procesą trečiosioms šalims, rizikuojate būti apgauti ir įsigyti neaktyvuotą, panaudotą produkciją arba prarasti pinigus. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka, UAB „Gera dovana“ visais atvejais be atskiro įspėjimo kreipiasi į teisėsaugos institucijas ir perduoda trečiųjų asmenų, vykdančių nusikalstamą veiką, duomenis ir kitą su trečiųjų asmenų nesąžiningais veiksmais susijusią informaciją.

Užtikriname saugų apsipirkimą

Siekdami apsaugoti komercinių sandorių slaptumą ir saugų apsipirkimą interneto svetainėje www.geradovana.lt mes naudojame vieną žymiausių pasaulyje saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) technologiją. T. y., mes užšifruojame Jūsų kontaktinę ir finansinę informaciją, perduodant ją internetu, ir saugiai ją laikome savo tarnybinėse stotyse.

Įsitikinkite

Norėdami įsitikinti, kad naršote saugiame interneto puslapyje, atkreipkite dėmesį į adreso įvedimo juostoje pateikiamą ženkliuką – spyną. Šis ženkliukas patvirtina, kad Jūsų lankomas puslapis yra saugus. Saugumo sertifikato detales rasite paspaudę ant spynelės (gali būti tiek kairėje, tiek dešinėje pusėje). 

Pavyzdys:

Pirkdami interneto svetainėje www.geradovana.lt pirkėjai prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ar elektroninių mokėjimų sistemų duomenis įveda bankų sistemos puslapiuose, (kurie atidaromi naujame naršyklės lange) todėl www.geradovana.lt ši informacija neprieinama.

Dovanų čekių saugumas

„Gera dovana“ platinamų dovanų čekių, kortelių bei rinkinių saugumą užtikrina ant jų esantys unikalūs brūkšniniai kodai. Jie padeda identifikuoti dovaną, todėl ja pasinaudoti galima tik vieną kartą.