Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Vilniuje atidarytas „LABAS nuotykių parkas“

2010-11-03

Vilniuje atidarytas „LABAS nuotykių parkas“

„Gera dovana“ džiaugiasi galėdama pasiūlyti dar didesnį aktyvių pramogų asortimentą, mat nuo lapkričio 3-osios prekyboje pasirodė ir naujojo pramogų parko Vilniuje dovanų čekiai!

Naujasis „LABAS nuotykių parkas“ pradėjo veikti sostinės Antakalnio rajone ir tai yra didžiausias nuotykių parkas Vilniuje ir antras pagal dydį Lietuvoje. Hektaro dydžio miško plote įrengta daugiau nei 100 įvairaus sudėtingumo rungčių, o bendras trasų ilgis sudaro daugiau kaip 1,5 kilometro.

Tikimasi, kad Antakalnyje, Spalvotų šaltinių parko teritorijoje įsikūręs „LABAS nuotykių parkas“ vilniečiams bus patrauklus, nes pramogų nebereikės ieškoti kažkur už miesto ribų. Nuotykių parkas sostinės gyventojams pasiekiamas daugeliu viešojo transporto maršrutų, dviračiu ar net pėsčiomis.

„Nors „LABAS nuotykių parke“ įrengtos tikrai sudėtingos ir aukštai esančios trasos, didžiajai daliai rungčių įveikti nereikia jokio specialaus pasiruošimo, užtenka noro patirti smagų nuotykį ir geras emocijas“, – apie parką pasakojo jo įkūrėjas Marijus Krasnickas. Jo teigimu, čia pramogauti gali visi – ir nutrūktgalviai ekstremalai, ir lepūs tinginiai, juk skriejant lynu nuo medžio iki medžio nieko ypatingo daryti nereikia!

„LABAS nuotykių parkas“ atidarytas vėlų rudenį, taip paneigiant nuostatą, kad aktyvus poilsis ir smagios pramogos gamtoje yra sezoninės ir įmanomos tik šiltuoju metų laiku. „Norime priminti sostinės gyventojams ir svečiams, kad rudeniop ir žiemą laisvalaikį įmanoma leisti ne tik prie televizoriaus, bet ir gryname ore“, – teigė M.Krasnickas.

Kviečiame išbandyti naujojo pramogų parko lynų tvirtumą ir adrenalino kupinus skrydžius! „LABAS nuotykių parko“ dovanų čekį rasite čia.

Atgal