Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Naujienos_senos

2014-11-19

Už IKI kortelėje sukauptus taškus – „Gera dovana“ pasiūlymai pigiau

Dovanų platinimo bendrovė „Gera dovana“ plečia bendradrabiavimą su IKI prekybos tinklu. Nuo šios savaitės visose tinklo parduotuvėse startavo bendras IKI ir „Gera dovana“ projektas, kurio tikslas – suteikti IKI pirkėjams galimybę įsigyti „Gera dovana“ pasiūlymus su nuolaida iki 60 proc.

2014-02-12

Geriausias klientų aptarnavimas!

Džiaugiamės nauju įvertinimu! Prekybos centro „Panorama“ administracija įteikė „Gerai dovanai“ padėką už geriausią klientų aptarnavimą šiame prekybos centre 2013-aisiais metais!

2013-12-20

Žymių Lietuvos žmonių Kalėdos iš arti: nuo įsimintiniausios dovanos iki šventinio stalo paslapčių

Kalėdos – viena laukiamiausių metų švenčių ne tik vaikams, bet ir suaugusiesiems. Brangiausių žmonių draugija, malonios staigmenos po eglute, ilgametės tradicijos ir gausus šventinis stalas daugeliui dar nuo vaikystės siejasi su geriausiomis emocijomis. Pasidomėjome, kokių dovanų per Kalėdas gauna ir ką dovanoja žinomi Lietuvos žmonės ir kaip didžiosios metų šventės švenčiamos jų namuose.

Žymių Lietuvos žmonių Kalėdos iš arti: nuo įsimintiniausios dovanos iki šventinio stalo paslapčių

2013-12-12

Kaip išvengti streso ieškant Kalėdų dovanų?

„Prieš šventes įtampos padaugėja visų pirma dėl to, kad atsiranda daugiau, nors ir smulkių, tačiau vis dėlto rūpesčių, todėl norint išvengti streso šventiniu laikotarpiu pirmiausia reikėtų gerai susiplanuoti laiką, o dovanų pirkimo nepalikti paskutinei minutei, – teigia dovanų čekiais prekiaujančios įmonės „Gera dovana“ rinkodaros vadovas Martynas Navickas. – Labai svarbu gerai apgalvoti, kuo norite nustebinti kiekvieną brangų žmogų, susidaryti savotišką dovanų sąrašą. Ieškoti dovanų turint bent jau pirmines idėjas daug lengviau.“

Kaip išvengti streso ieškant Kalėdų dovanų?