Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Už IKI kortelėje sukauptus taškus – „Gera dovana“ pasiūlymai pigiau

2014-11-19

Dovanų platinimo bendrovė „Gera dovana“ plečia bendradrabiavimą su IKI prekybos tinklu. Nuo šios savaitės visose tinklo parduotuvėse startavo bendras IKI ir „Gera dovana“ projektas, kurio tikslas – suteikti IKI pirkėjams galimybę įsigyti „Gera dovana“ pasiūlymus su nuolaida iki 60 proc.

Perkant IKI ir IKI cento parduotuvėse IKI ir partnerių lojalumo kortelėje „Mylimiausia“ kaupiasi taškai (50 Lt = 5 taškai), kuriuos nuo šiol galima panaudoti ir kaip nuolaidą, įsigijant prie kasų esančias 8 specialius, šiam projektui sukurtus „Gera dovana“ pasiūlymus. Reikiamas taškų kiekis nurodytas ant kiekvieno pasiūlymo atskirai.

„Kartu su IKI bendromis jėgomis sieksime priartini mūsų siūlomas pramogas bei įspūdžius prie kasdienio apsipirkimo. Tikime, kad galimybė įsigyti „Gera dovana“ pasiūlymus už gerokai mažesnę kainą, kortelę „Mylimiausia“ tikrai pavers pačia mylimiausia lojalumo kortele“, - sako „Gera dovana“ mažmeninės prekybos vadovas Karolis Ščerbauskas.

IKI ir „Gera dovana“ pasiūlymus galima įsigyti net 218 IKI parduotuvių visoje Lietuvoje. Pasiūlymai galioja 3 mėnesius nuo pardavimo datos (išskyrus „Forum cinemas“ - iki 2015 07 09), jie nepratęsiami. Neturintys IKI lojalumo kortelės, šiuos pasiūlymus gali įsigyti ir už pilną kainą. 

Atgal