Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

„Vichy“ vandens parke – dar daugiau pirčių!

2010-09-29

„Vichy“ vandens parke – dar daugiau pirčių!

Mūsų partneris „Vichy“ vandens parkas turi Jums gerų naujienų!

Atsinaujinęs vandens parkas siūlo Jums dar daugiau erdvės atsipalaiduoti, nes šeštadienį jau atsidarė nauja pirčių zona „Bora Bora“ ir du erdvūs poilsio kambariai.

„Bora Bora“ pirčių kompleksas įrengtas trečiajame parko aukšte, šalia „Lava“ pirčių, veikiančių nuo vandens parko darbo pražios. Čia kais trys turkiškos ir dvi rusiškos pirtys, erdvi sūkurinė vonia, veiks baras.

Bora Bora – viena gražiausių Ramiojo vandenyno salų – pasižymi ramybe, balto smėlio paplūdimiais, krištolo skaidrumo lagūna ir palmių giraitėmis. Būtent šias nuotaikas atspindi ir „Bora Bora“ pirčių zonos interjeras. Tam, kad būtų išlaikyta rami atmosfera, ilsėtis šiame pirčių komplekse galės asmenys nuo 18 metų.

Prie pirčių įrengtuose poilsio kambariuose lankytojų laukia džiunglių ir vandenyno gelmės aplinka, gultai ir ramus muzikinis fonas.

Dvi naujos pirtys įrengtos ir pirmajame aukšte – pramogų zonoje, kurioje taip pat veikia dvylika įvairaus tipo baseinų ir devyni atrakcionai-čiuožyklos.

Tad kviečiame apsilankyti atsinaujinusiame „Vichy“ vandens parke ir pasidalinti savo įspūdžiais!

Pramogas „Vichy“ vandens parke už patraukliausią kainą įsigysite dovanų portale www.geradovana.lt!

 

Atgal