Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Vasaros sezono atidarymas 2012 (nuotraukos)

2012-06-13

Vasaros sezono atidarymas 2012 (nuotraukos)

Dalinamės akimirkomis iš NAUJO-VASAROS DOVANŲ pristatymo. Netrūko nei dovanų, nei šypsenų. Kitą kartą privalai prisijungti ir Tu!

Kol dauguma dar tik ruošiasi vasaros sezonui, dovanų Vilniuje su trenksmu pristatytas 100 naujausių vasaros dovanų sezonas. Šiemet „Už aktyvų laisvalaikį“ pasisakanti komanda skatins nelindėti namuose, keliauti aplink Lietuvą ir laiką leisti pramogaujant.

Tai įrodė ir antradienio popietę Vilniaus rotušę užplūdusi minia, norinčių laimėti geriausias vasaros dovanas. Per trumpiau nei valandą buvo išdalinta 100 įvairiausių dovanų, tarp kurių ir tokios neeilinės pramogos kaip nardymo kursai, ekstremali diena su jėgos aitvarais, išgyvenimo žygis baidarėmis ir kitos naujausios dovanos. „Visgi dar galima kažką gauti už ačiū“, – neslėpė džiaugsmo praeivė Daiva, laimėjusi skrydį parasparniu.

„Vasara – trumpiausias metų laikas, dėl šios priežasties šiltąjį sezoną norėjome pradėti dar anksčiau. Šiemet ir mūsų kompanijos šūkis „Už aktyvų laisvalaikį“ ne veltui – norime paskatinti lietuvius daugiau keliauti, pamatyti ir patirti. Tai galimybė žmonėms pasiūlyti prasmingesnį laiko praleidimo būdą“, – teigė atstovas Ernestas Kačerauskas.

Atgal