Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Turite dovanų čekį? Kontaktai
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkę prekes, spauskite mygtuką "Dėti į krepšelį"
Patinka Prisijungti

Pristatytos pirmosios Lietuvoje pramogos sunkiuoju autotransportu

2011-06-29

Pristatytos pirmosios Lietuvoje pramogos sunkiuoju autotransportu

Praėjusią savaitę GERA DOVANA oficialiai pristatė pirmąsias Lietuvoje sunkiosios autotechnikos pramogas. Mašinas, kurios iki šiol buvo naudojamos tik statybose, bus galima išbandyti kiekvienam norinčiam. „Gera dovana“ komanda  kartu su būriu auto žurnalistų šalia Trakų esančiame smėlio karjere išbandė pramoginius pasivažinėjimus mažaisiais „Bobcat“ traktoriais ir 25 tonas sveriančiu, „karjerų monstru“ pramintu, sunkvežimiu „Terex“.

Užsienyje pasivažinėjimai sunkiąja autotechnika išpopuliarėjo jau seniai, o Lietuvoje to dar niekas nėra daręs. Paklausa tam yra – dauguma žmonių jau išbandė pasivažinėjimus kartingais ar keturračiais, todėl ieškoma naujų laisvalaikio praleidimo būdų.

„Dar pusvalandis ir galiu eit dirbti“, – entuziazmo neslėpė ir žurnalistas Ramūnas Fetingis, išlipęs iš mažojo „Bobcat“. O po pasivažinėjimo vandeningomis karjero trasomis 365 arklio galių „karjerų monstras“  abejingų taip pat nepaliko.

Moteris už sunkvežimio vairo? Tai jog paslauga bus populiari ne tik tarp vyrų įrodė pristatyme dalyvavusi dovanų ekspertė Alytė Skeberienė. Ne prasčiau už vyrus vairavusi moteris sužavėjo visus, naujų pramogų pristatyme dalyvavusius svečius.

Pasibaigus naujų pramogų pristatymui „Gera dovana“ komanda pažadėjo, kad ir toliau kurs ne tik populiarias, bet ir išskirtines, ilgam įspūdį paliekančias pramogas.

Išbandyk šias pramogas ir tu:
„Bobcat“ traktorių kovos karjere
Pasivažinėjimas karjerų monstru

 

Atgal