Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29€ Galioja 12 mėn. Pardavimo vietos Pagalba
Turite dovanų čekį?
Mylimiausi
Meniu
Kategorijos
Dovanų idėjos
Vieta

Paulius Kovas „Gyvenimas audroje“

Knygas jau galima įsigyti „Gera dovana“ parduotuvėse, kur Jūsų taip pat lauks ypatingas pasiūlymas!

...Daugelį buriavimo pamokų perkėlęs į įmonės vadovo kasdienybės verpetus supratau, kad jos veikia bei pasitvirtina ir čia. <...> Todėl ilgainiui supranti, kad laivas – tai lyg mažytis valstybės ar įmonės modelis, kur įgula yra darbuotojai, o kapitonas – vadovas.

Kaip nepasiduoti panikai ir stresui? Ko mus moko štormas? O štilis? Koks turėtų būti kapitonas arba apskritai lyderis? Kokios jo savybės įkvepia pasitikėjimą, o kokios kelia sumaištį? Kur yra demokratijos ribos? Kaip suvaldyti ir sutelkti kūrybingam darbui skirtingų žmonių komandą?

Autoriaus numeruotas knygas galima įsigyti tik „Gera dovana“ parduotuvėse.

Apie autorių

Knygos autorius Paulius Egidijus Kovas – kapitonas, vadybininkas, lektorius, derybų konsultantas, buriuotojas. Tūkstantmečio odisėjos idėjos bendraautoris ir jos XI etapo jachtos „Ambersail“ kapitonas. Ši odisėja, anot Andriaus Varno, apiplaukusio pasaulį 2008–2010 m., įkvėpė lietuvius buriuoti, kaip Dariaus ir Girėno skrydis per Atlantą įkvėpė lietuvius užsiimti aviacijos sportu.

   

Knyga su DVD

Prie knygos pridėtame DVD galima pamatyti ir pajusti dalelę to, kas rašoma knygoje:

  • Įžanga: plaukimo maršrutas ir misija
  • Trys minutės linksmo buriavimo
  • Buriuotojo ABC
  • Maisto gaminimas
  • Paskaitos „Gyvenimas audroje“ ištraukos
  • „Tautiška giesmė“ aplink pasaulį

Kur įsigyti?

P. Kovo knygos „Gyvenimas audroje: kaip išlikti sausam“ yra autoriaus numeruotos – jas galima įsigyti tik „Gera dovana“ parduotuvėse

Konkursas

Įsigiję šią knygą „Gera dovana“ parduotuvėse, kiekvieną mėnesį turėsite galimybę laimėti pramogas GERA DOVANA nuotykių parke!

Apie knygą

Retai pasitaiko knygų, kuriose taip puikiai susipina istorinio įvykio atpasakojimas su įžvalgomis apie lyderystę, asmenines galias ir verslo sėkmės paslaptis. Ši knyga yra būtent tokia. Ją skaitydamas kartais pasijunti lyg sklaidytum istorinės, tūkstantmečio odisėjos dienoraštį, o kartais – kaip nuotykių romaną. Tačiau didžiausia šios knygos vertė yra odisėjos dalyvių patirtimi grįstos įžvalgos apie neribotas žmogaus galias, apie gebėjimą veikti kartu ir atlikti neįsivaizduojamai didžius žygdarbius. Tai knyga tiems, kurie turi svajonių ir ieško įkvėpimo, kaip jas pasiekti.

Dr. Nerijus Pačėsa, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius

Labai gali būti, kad mes visą gyvenimą ieškome sau Mokytojo. Nebūtinai išminčiaus, gyvenančio kalno viršūnėje, nebūtinai žmogaus, kalbančio didelėms minioms. Kartais mokytoju gali tapti kuris nors iš tėvų, kartais toji, kurios akis sutinkame kas rytą, kartais – mūsų vaikai, o kartais tie, su kuriais sėdime per pietų pertrauką arba leidžiamės į kelionę aplink pasaulį.

Pauliui teko laimė susirasti ypatingą mokytoją – Didįjį Vandenį, begalinę stichiją, nuraminančią maištingas sielas ir parodančią kiekvienai jos tikrąją prigimtį.

O dar geriau, kad jam pavyko parašyti ramią knygą apie audras.

Rytis Zemkauskas, TV laidų autorius

Dėkui sumanytojams už įvykdytą tūkstantmečio misiją po burėm, su Lietuvos trispalve. Šis žygis – tai ne tik apiplauktas pasaulis, tai ir neįkainojama buriavimo paskata mūsų žemdirbiškame krašte.

Kuomet, praėjus trims metams po „Ambersail“ finišo, mažame Švedijos šcherų uostelyje sutinki tris Lietuvos jachtas su trispalve, ir tame uostelyje stovi tik viena lenkų jachta ir kelios vokiečių jachtos, tuomet supranti, kad toks buriavimo užkratas lietuviams – tai irgi „Ambersail“ žygio nuopelnas, o mes tapome ryškiau matomi įvairiose pasaulio akvatorijose.

Kad ir kaip šventvagiškai nuskambėtų, „Ambersail“ odisėja įkvėpė lietuvius buriavimui, kaip Dariaus ir Girėno skrydis per Atlantą įkvėpė lietuvius aviacijos sportui. Buriavimas – tai ne tik audros, dešimties metrų aukščio bangos ar nesibaigiantys škvalai. Tai ir nauji kraštai, salos, įlankos, naujos pažintys, ir visa tai – ten, visai netoli... už horizonto, po burėm…

Tikiu, jog ši įdomiai sumanyta knyga daugeliui atvers naujus buriavimo horizontus.

Andrius Varnas, jachtos „Ragainė II“ kapitonas, 2008-2010 metais apiplaukęs aplink pasaulį

Baigusi skaityti šią Pauliaus Kovo knygą, padėkojau jam už galimybę... išplaukti į jūrą su tokiu patyrusiu Mokytoju. Skaitydama šį tikrą, gilų, nenuspėjamą ir tuo pat metu - tokį draugišką vadovą, žavėjausi, stebėjausi, šiurpau, o kartais susigraudindavau iki ašarų. Galiausiai supratau, kad viskas - ir audros, ir uostai, ir jūrlapiai - yra visų pirma mumyse.

Buvo nepaprastai gera mokytis iš šio Kapitono.

Knygos redaktorė Ilzė Butkutė

Verslas gali ir turi būti gėrio jėga. Verslas gali būti panašus į socialinį judėjimą, kuris gali tapti galingas kaip audromis siautėjanti jūra. Tereikia įmonėms ir kitoms organizacijoms atrasti savo tikrąjį įkvepiantį tikslą ir tuos, kuriuose jis jau seniai rusena.

Ši knyga suteiks stiprų impulsą tokiems ieškojimams, nes ją paskaičius sunku to nedaryti arba galvoti, kad tai yra neįmanoma.

Dr. Modestas Gelbūda, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto tyrimų direktorius