Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Neįprasta dovana Lietuvos vyrams – galimybė išbandyti „Lotus Super 7“

2011-12-22

Neįprasta dovana Lietuvos vyrams – galimybė išbandyti „Lotus Super 7“

Gecko Motorsport“ ir „Gera dovana“ siūlo vyrams įdomią Kalėdų dovaną – galimybę išbandyti legendinį lenktyninį automobilį „Lotus Super 7“. Tai nauja ir kol kas vienintelė Lietuvoje galimybė patirti šio egzotiško automobilio vairavimo malonumą. „Lotus Super 7“ markės dviejų vietų atviri sportiniai automobiliai buvo gaminami „Lotus Cars“ gamykloje Didžiojoje Britanijoje 1957 – 1972 metais.

Lietuvoje pristatoma „Lotus Super 7“ replika yra gatvei skirtas istorinis lenktyninis automobilis, maksimaliai artimas grynakraujam lenktyniniam automobiliui, ir yra skirtas patirti vairavimo malonumą. Didžiausią malonumą teikia šio lengvo automobilio valdymas bei vėjo pojūtis juo lekiant – tai yra priežastis, dėl kurios automobilis labai mylimas viso pasaulio automobilių entuziastų ir dar šiandien dažnai pasirodo įvairiausiose lenktynėse.

Pristatomas „Lotus Super 7“ įsibėgėja iki 100 kilometrų per valandą greičio mažiau nei per 5 sekundes, jis sveria vos 470 kilogramų. Automobilis yra maksimaliai saugus – jame sumontuoti sportiniam automobiliui priderantys saugos atributai: saugos lankai, homologuoti 3 colių pločio saugos diržai, sportinės sėdynės.

„Lotus Super 7“ iš arčiau galima pamatyti iki gruodžio 31 dienos „Akropolyje“ šalia „Swedbank“.

Daugiau apie dovaną rašo.

Atgal