Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Turite dovanų čekį? Kontaktai
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkę prekes, spauskite mygtuką "Dėti į krepšelį"
Patinka Prisijungti

Kalėdinė apklausa - konkursas

Dalyvaukite apklausoje ir laimėkite prizus!

Kaip Covid-19 pakeis šių metų Kalėdas? Kokiomis nuotaikomis gyvena lietuviai ir kaip keisis jų pirkimo įpročiai per šių metų šventes? Padėkite mums rasti atsakymus! Žaidime dalyvauti paprasta: registruokitės ir laukite pranešimo apie laimėjimą!

Dalyvauti apklausoje

Dalyvaudami apklausoje turite galimybę laimėti:

? penkias 30 € vertės „Geros dovanos“ dovanų korteles;

? 15 € vertės restorano „Sugamour“ dovanų čekį;

? galvos ir pečių juostos masažą natūralios terapijos namuose „Laimės terapija“;

2 apsilankymus Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centre AQUA;

apsilankymą koncerte „Muzika tamsoje“.

 

TAISYKLĖS IR SĄLYGOS

? Konkurso organizatoriai: UAB „Gera dovana" (toliau – Organizatoriai).
? Konkursas vyksta: 2020 m. spalio 23 d. – 2020 m. lapkričio 12 d.
? Konkurso nugalėtojas išrenkamas: 2020 m. lapkričio 13 d.
? Konkurso prizai: restorano „Sugamour“ dovanų čekis, galvos ir pečių juostos masažas natūralios terapijos namuose „Laimės terapija“, apsilankymas Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centre AQUA, apsilankymas koncerte „Muzika tamsoje“.
? Konkurse dalyvauja asmenys, tiksliai nurodę savo vardą ir el. paštą.
? Pasibaigus konkursui, iš visų tiksliai duomenis nurodžiusių konkurso dalyvių atsitiktine tvarka bus išrenkamas 4 konkurso nugalėtojas.
? Su laimėtojais bus susisiekta asmeniškai, registracijos metu nurodytu elektroniniu paštu per 2 d.d. nuo laimėtojo paskelbimo datos. 
? Konkurse dalyvaujantys asmenys sutinka, kad registracijos metu užpildytoje formoje jų nurodytus duomenis (vardas, el. paštas) Organizatoriai tvarkys šio konkurso organizavimo ir laimėtojų nustatymo  tikslais.
? Konkurse dalyvaujantiems asmenims iš anksto sutikus, nurodyti duomenys (vardas, el. paštas) gali būti tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais. Konkurso dalyviai lengvai gali atšaukti savo sutikimą, paspaudus siųstame laiške esančią nuorodą „Naujienlaiškio prenumeratos atsisakymas“.
? Konkurse negali dalyvauti jaunesni nei 16 (šešiolikos) metų asmenys. Jaunesnis nei 18 metų asmuo registruodamasis dalyvauti konkurse patvirtina, kad yra gautas tėvų ar rūpintojų sutikimas, bei kad tėvai ar rūpintojai susipažino su taisyklėmis.
? Pastebėjusi sukčiavimo atvejus, UAB „Gera dovana“ pasilieka teisę be atskiro įspėjimo išbraukti dalyvį iš konkurso dalyvių sąrašo.
? Organizatoriai pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti konkurso taisykles ir apie tai paskelbti www.geradovana.lt.
? Konkurse negali dalyvauti UAB „Gera dovana“ darbuotojai bei jų šeimos nariai.
? Nepavykus susisiekti su konkurso laimėtoju per 14 kalendorinių dienų nuo konkurso laimėtojo išrinkimo dienos ar neatsiėmus prizo per 14 kalendorinių dienų nuo konkurso laimėtojo išrinkimo dienos, prizo laimėtojas praranda teisę į prizą.
? Konkurse dalyvauja tik viena konkurso dalyvio užpildyta anketa.
? Prizai į pinigus nėra keičiami.
? Jei turite klausimų, prašome kreiptis el. p. [email protected]