Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Turite dovanų čekį? Kontaktai
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkę prekes, spauskite mygtuką "Dėti į krepšelį"
Patinka Prisijungti

„Gera dovana“ žengia į Latviją

2011-09-27

„Gera dovana“ žengia į Latviją

Latvijos paslaugų rinką papildė Lietuvos kapitalo įmonė „Lieliska dāvana“. Tikslinga „Gera dovana“ keturių metų veikla leido perduoti geriausią šios srities patirtį ir Latvijos gyventojams pasiūlyti platų ir įdomų dovanų asortimentą.
 
Šiuo metu didžiausias „Lieliska dāvana”  iššūkis – supažindinti Latvijos gyventojus su nauju prekės ženklu ir sparčiai didinti dovanų asortimentą, kurį būtų galima pasiūlyti klientams prieš didžiąsias žiemos šventes. Šioks toks iššūkis naujai įmonei yra ir dvikalbystė, mat Latvijoje kiekviena įmonė turi adaptuoti prekių dizainą, tinkamai dirbti su reklama, kad būtų pasiekti tiek latviai, tiek rusakalbiai pirkėjai.
 
„Lieliska dāvana“ turi tikslią veiklos kryptį. „Manome, kad Latvijos ir Lietuvos rinkos labai panašios, todėl remsimės Lietuvoje pasiteisinusia strategija. Stipriosios mūsų pusės – asortimentas; buvimas ten, kur klientui yra patogu įsigyti dovaną; siekis pateikti galutinį produktą – dovaną su originalia pakuote.“, – teigia „Lieliska dāvana“ direktorius Evaldas Kundrotas.
 
Sieks pritraukti klientų ir į Lietuvą
 
Anot įmonės vadovo, planuojama taikyti sinergišką veiklą su Lietuvos bendrove. „Per kelis veiklos mėnesius jau pastebėjome, kad kai kurių paslaugų kainos Latvijoje gerokai didesnės nei Lietuvoje. Pavyzdžiui, skrydis oro balionu čia dvigubai brangesnis, o ir galimybės skristi virš sostinės Rygos nėra. Todėl pasiūlėme Lietuvos oreiviams bendradarbiauti, o latviai galės pasigrožėti Vilniumi iš paukščio skrydžio ar rinktis įspūdingą skrydį virš Trakų,“ – sakė E.Kundrotas.
 
„Lieliska dāvana” Latvijos gyventojams taip pat siūlo atvykti į Lietuvos vandens pramogų parkus. Tačiau nepamirštami ir Lietuvos klientai – juos „Gera dovana“ jau kviečia išmėginti kaimynų bobslėjaus trasą.
 
Numatoma sparti plėtra
 
Nors „Lieliska dāvana“ projektas startavo tik rugsėjo 6-ąją, prekių stendai jau stovi 19 „Maxima“ parduotuvių visoje šalyje. Šiuo metu jau siūlomi daugiau kaip daugiau kaip 60 skirtingų dovanų kortelių ir dovanų rinkinių. Sparčiai pildomas ir dovanų asortimentas interneto portale www.lieliskadavana.lv.
 
„Džiaugiamės, kad jau nuo pirmos dienos vykdoma prekyba dovanų kortelėmis ir rinkiniais, bet to negana, norime klientą supažindinti su šiltu ir draugišku drambliuku. Pagrindinė mūsų veiklos idėja – dovaną įsigyti yra lengva. Sekdami sėkmingu Lietuvos pavyzdžiu planuojame atidaryti ir savo parduotuvėles didžiuosiuose šalies prekybos centruose. Norime su klientu palaikyti šiltą ir draugišką ryšį, padėti jam pasirinkti, patarti, o tam būtina su juo bendrauti, todėl planuojame atidaryti savas parduotuves, kuriuose dirbs patyrę dovanų konsultantai.“ , –  teigia įmonės vadovas Evaldas Kundrotas.
 
Į projektą Latvijoje jau investuota 100 tūkst. eurų, didžiausia investicijų dalis buvo panaudota pasirengti mažmeninei prekybai, kita dalis numatyta prekės ženklo įvedimui į rinką.
 
Lietuvių patirtis perduota Latvijai
 
Lietuvoje „Gera dovana“ projektas sėkmingai plėtojamas nuo 2007 metų. Tiek elektroninėje erdvėje, tiek visuose didžiausiuose Lietuvos prekybos centruose platinamos įvairiausios dovanos, nuo ekstremalių pramogų iki egzotinių masažų. O populiariausias dovanų korteles ir bet kurį iš septynių dovanų rinkinių galima įsigyti penkiose dovanų parduotuvėse, kurių iki naujųjų metų planuojama atidaryti dar dvi. „Gera dovana“ šiemet prognozuoja 30 proc. augimą lyginant su praėjusiais metais.
„Šiuo metu „Gera dovana“ ne tik didina dovanų asortimentą, bet ir kruopščiai renkasi patikimus teikiamų paslaugų partnerius, o kitąmet ir toliau planuojame plėtrą į užsienio šalių rinkas“, – sakė „Gera dovana“ vadovas Ernestas Kačerauskas.
 
2007 m. lapkritį „Geradovana.lt“ startavo kaip internetinė dovanų čekių parduotuvė, pateikusi platų dovanų asortimentą ir pirmoji Lietuvos rinkoje pasiūliusi vartotojams patiems atsispausdinti elektroninius dovanų čekius. Dabar „Gera dovana“ dovanų korteles galima įsigyti didžiuosiuose prekybos centruose devyniuose Lietuvos miestuose.
 
Daugiau informacijos:
 
Evaldas Kundrotas
SIA „Lieliska dāvana“ direktorius
Tel. + 371 2202 5005
https://www.lieliskadavana.lv/
 
Ernestas Kačerauskas
UAB „Gera dovana“ vadovas
Tel.+ 370 686 712 71
www.geradovana.lt

Atgal