Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

„Gera dovana“ pasirašė Geros verslo praktikos memorandumą

Rugpjūčio 18 d., dovanų platinimo bendrovė „Gera dovana“ prisijungė prie Lietuvos Respublikos Ūkio ministerijos iniciatyvos ir pasirašė Geros verslo praktikos, nuo 2015 m. įvedant eurą, memorandumą. Prie jo prisijungė 37 asociacijos, 44 savivaldybės ir 242 įmonės, kurios savanoriškai įsipareigojo užtikrinti sąžiningą kainų litais perskaičiavimą į eurus ir nesinaudoti euro įvedimu kaip pretekstu didinti prekių ir paslaugų kainas. Pasirašyti šio memorandumo įmonių ir asociacijų atstovai rinkosi Lietuvos Respublikos Vyriausybės rūmuose.

„Prisidėdami prie šios iniciatyvos, siekiame ne tik parodyti pirkėjams, kad sąžiningai perskaičiavome savo siūlomų paslaugų kainas, bet tuo pačiu norime paskatinti ir savo partnerius pasekti mūsų pavyzdžiu ir taip pat prisidėti prie šios iniciatyvos“, - sakė „Gera dovana“ generalinis direktorius Ernestas Vasiliauskas.

Verslo subjektai, prisijungę prie memorandumo, įgyja teisę naudotis specialiai šiam tikslui sukurtu logotipu „Perskaičiuota sąžiningai“ ir juo pažymėti prekybos ir paslaugų teikimo vietas, naudoti jį rinkodaros tikslais ir taip informuoti vartotoją, kad laikosi memorandume nustatytų principų. Prisijungusiųjų prie memorandumo sąrašas yra skelbiamas interneto tinklalapyje www.euras.lt.  

Euro įvedimo Lietuvos Respublikoje įstatymas numato, kad, netinkamai perskaičiavus prekių ar paslaugų kainas iš litų į eurus ar nesilaikant įstatymo reikalavimų, bus taikomi įspėjimai ir baudos.