„Gera dovana“ dovanų platinimo tinklą plečia 33 naujais taškais

2012-12-17

„Gera dovana“ dovanų platinimo tinklą plečia 33 naujais taškais

„Išplėsdami savo pardavimų tinklą siekiame dvejopų tikslų – tai patogumas klientui ir konkurencinių pozicijų stiprinimas mažmeninėje prekyboje“, – teigia „Gera dovana“ generalinis direktorius Ernestas Kačerauskas.

Anot vadovo, partnerių pasirinkimą lėmė tai, kad „Statoil“ degalinės yra laikomos kokybiškiausiomis šalyje, o knygynai simboliškai siejami su dovanomis, nes knyga yra viena iš populiariausių tradicinių dovanų.

Šiuo metu „Gera dovana“ bendradarbiauja su 340 paslaugų teikėjų ir vienintelė Lietuvoje platina didžiųjų prekybos centrų dovanų čekius. Iš viso „Gera dovana“ siūlo apie 1 100 dovanų.

„Šiuos metus užbaigdami dideliu platinimo taškų skaičiaus šuoliu, kitais metais planuojame daugiausiai dėmesio teikti mūsų platinamų paslaugų kokybei – tobulinti savo IT sistemą, gerinti klientų aptarnavimo kokybę, stiprinti pozicijas esamose rinkose ir daugiau dėmesio skirti pardavimų internete plėtrai“, – sako E. Kačerauskas.

Dabar „Gera dovana“ veikia Lietuvoje, Latvijoje, Lenkijoje, Rusijoje ir Baltarusijoje. Per metus bendrovė parduoda daugiau nei 500 tūkst. dovanų.

Atgal