Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Dauguma lietuvių vaikams skiria vos 1–2 valandas per dieną

2012-11-19

Dauguma lietuvių vaikams skiria vos 1–2 valandas per dieną

„Tyrimo rezultatai rodo, kad dėmesio šeimai skiriama vis mažiau, o kartu leidžiamas laikas dažniausiai yra neturiningas ir retai kada paįvairinamas“, – sako „Gera dovana“ marketingo vadovas Martynas Navickas.

Kaip pagrindinę priežastį, kodėl šeimai negali skirti daugiau dėmesio, respondentai nurodė laiko ir idėjų stygių. Pasak jų, namų ruošos darbai ir siekis užtikrinti finansinį stabilumą jiems atima daugiausiai laiko.

Vos 25 % tyrimo dalyvių nurodė turiningai leidžiantys laiką su šeima ir nuolat ieškantys įdomių užsiėmimų. Ši respondentų dalis kaip pagrindinius laisvalaikio praleidimo būdus nurodė bendras vakarienes su šeima, specialius filmų vakarus, išvykas į gamtą, pasivaikščiojimus po miestą. Respondentai teigė, kad bent kartą per mėnesį stengiasi vaikus nusivežti į kino teatrą, vandens parką ar boulingą.

„Matydami, kad leisti laiką su šeima trukdo ne vien laiko trūkumas, bet neretai pritrūksta ir pačių sumanymų, rinkai pristatėme naują dovanų rinkinį, skirtą šeimai. Tikimės, kad mūsų siūlomos pramogų idėjos paskatins šeimas dar daugiau laiko praleisti kartu ir suteiks galimybę paįvairinti laisvalaikį“, – teigia M. Navickas.

Jo teigimu, atrinktomis dovanų idėjomis gali pasinaudoti ne tik jaunos vaikų turinčios šeimos, šis rinkinys tiks ir suaugusiems vaikams, norintiems Kalėdų ar kita proga nudžiuginti pagyvenusius tėvus.

Dovanų rinkinį „Šeimos pramogos“ sudaro 50 įvairių rinktinių laisvalaikio ir pramogų idėjų, kurias galima rasti 19 Lietuvos miestų.

Atgal