Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Turite dovanų čekį? Kontaktai
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkę prekes, spauskite mygtuką "Dėti į krepšelį"
Patinka Prisijungti

2 Dienų Auto Festivalis. 2011 Sezono atidarymas Drift, Gymkhana, Slalom

2011-04-15

2 Dienų Auto Festivalis. 2011 Sezono atidarymas Drift, Gymkhana, Slalom

Geros žinios visiems automobilių ir autosporto fanams.  Vilniaus savivaldybei suteikus leidimą naudoti Siemens arenos aikšteles gegužės septintą bei aštuntą dienomis. Sezono atidarymo proga sostinę sudrebins „D1sport“ komandos organizuojamas auto festivalis. Greitis, svylančių padangų kvapas, garsas ir tūkstančiai arklio galių užtikrins gerus įspūdžius ir efektingą reginį. Festivalio metu driftingo, automobilių slalomo  ir pirmą kartą Lietuvoje - „Gymkhana“ varžybos.

Drift treniruotės metu bus teikiama "DRIFT TAXI" paslauga, taigi norintys ją išbandyti galite įsigyti Dovanų čekį.  

Pirma diena 2011 05 07 (ĮĖJIMAS NEMOKAMAS):
DDC Driftingo varžybų Licencijos diena.
GYMKHANA varžybos.

Licencijos metu dalyviai galės parodyti savo meistriškumą, sugebėjimus bei įtikinti teisėjus jog yra verti ir pajėgūs patekti ir pasirodyti Driftingo varžybose.

Antra diena 2011 05 08 (ĮĖJIMAS MOKAMAS):
Lietuvos Automobilių Slalomo varžybos.
DDC Driftingo varžybos.

Tvarkaraštis:
Slalomas:
8:30 -9:50 Registracija į Lietuvos automobilių slalomo varžybas
9:50 -- 10:00 Pilotų susirinkimas
10:00 -15:30 Lietuvos automobilių slalomo varžybos
15:30 Apdovanojimų ceremonija

Driftas:
15:40 -- 15:50 Pilotų susirinkimas
16:00 -- 17:00 Drift treniruotė
17:00 -- 19:00 Kvalifikacija
19:00 -- 19:20 Pilotų susirinkimas
19:20 -- 21:00 Poriniai Važiavimai
21:00 Apdovanojimų ceremonija

Pirmą kartą Lietuvoje vyksiančios GYMKHANA, tai iš Indų kalbos kilęs žodis, nusakantis sportą, kuriame varžovai demonstruoja savo sugebėjimus įveikdami iš anksto paruoštą sudėtingą trasą. GYMKHANA auto sporte svarbu trasos įveikimo laikas ir/arba greitis. Paprastai GYMKHANA lenktynėse tenka atlikti 180 laipsnių apsisukimus, 360 laipsnių apsisukimus, 8 formos figūras ir kitus manevrus. Gymkhana tai Drifto ir Slalomo mišinys. Dideliu greičiu slystanti mašina be drifto turi įvykdyti trasą kuo greičiau. Rezultatą lemia laikas.

Slalomas – tai pati saugiausia, auto sporto šaka kurio metu pilotas turi kuo greičiau įveikti trasa. Trasa dažniausiai yra sudaroma naudojant kūgius. Trasos konfigūracija reikalauja maksimalios koncentracijos ir įgūdžių norint efektingai ir greitai finišuoti.

Driftas – tai automobilinio sporto šaka, kai automobilis turi praslysti visą trasą iki pabaigos kuo greičiau, kuo didesniu kampu ir teisinga trajektorija. Dar vienas vertinimo kriterijus yra šou elementai - dūmai ir tt. Taigi Drifto vertinimo kriterijai yra: trajektorija, šou elementai, kampas ir greitis.

Kviečiame jus ne tik pažiūrėti, bet ir sudalyvauti.
Registracija: registracija.d1sport.lt/

Daugiau informacijos: d1sport.lt
Bilietus galiam įsigyti tiketa.lt

Atgal