Prabangios dovanos

Žaidimas „Mafia Club International“


Paslaugos vieta: Vilnius
Trukmė: Apie 5–6 val.
Dovana skirta: 1 asm., 2 asm.
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį PATINKA
Ypatybės
12 mėn. galiojimas Nemokamas keitimas ir pratęsimas Nemokama pakuotė

Mieste Naktis… Bunda Mafija!

Ši nuo žaidimo neatsiejama frazė jau daugiau kaip 30 metų lydi intelektualius renginius, vakarėlius, įmonių komandos formavimo susitikimus. Žaidimas, sukurtas 1986 m. psichologo Dmitry Davidoff, jau tapo klasika ir yra išrinktas tarp 50 geriausių visų laikų žaidimų. Ir tikrai pelnytai.

Daugeliu atvejų žaidžiant yra lavinami tam tikri įgūdžiai, o šio žaidimo pagalba galima patobulinti savo emocinį intelektą, pagerinti kūno kalbos skaitymo įgūdžius, lavinti socialinį bendravimą.

Juokas susimaišęs su emocijomis garantuoja nepamirštamą laiką, kurio kūrėjais tampa patys žaidėjai. Renginiai kuriami taip, kad juose būtų naujos pramogos, įdomūs žaidimai, todėl kai kyla klausimas, ką veikti, – atsakymas akivaizdus, tiesa?

Žaidimo tikslas – tobulinti komunikavimo kompetencijas ir bendravimo įgūdžius, stiprinti komandinę dvasią, palaikyti žaidėjų ir komandos ryšius. Negana to, kad šis laisvalaikio praleidimo būdas duoda galimybę puikiai ir naudingai leisti laiką, sklinda gandai, kad jis buvo sukurtas specialiųjų tarnybų užsakymu, o mes puikiai žinome, kad šios struktūros neužsakinėja nieko be reikalo...

Dovanokite kupiną emocijų, azarto ir kartu intelektualią pramogą!

Vieta
Vieta

„Imperial Hotel“, Subačiaus g. 2, Vilnius (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

Apie 5–6 val.

Dovana skirta
Dovana skirta

Asmenų skaičius nurodytas pavadinime.

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Paslauga teikiama visus metus, išskyrus vasaros sezoną (birželio–rugpjūčio mėn.). Į renginį įleidžiami asmenys nuo 21 m. amžiaus. Renginiai vyksta kartą per mėnesį, penktadieniais, nuo 19 val. iki ~1-val. nakties. Registracijos į renginį metu priskiriamos konkrečios vietos ir pažymima, kad dovanų čekis panaudotas. www.mafiaclub.lt

Apranga
Apranga

Renginio metu taikomas GRIEŽTAS aprangos kodas „Black tie optional“ / „Cocktail“

VERTINIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.