Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Pardavimo vietos Pagalba
Turite dovanų čekį?
Mylimiausi

Vytautas Kernagis grįžta į „Geros dovanos“ komercijos direktoriaus pareigas

2013-01-24

Dovanų platinimo lyderio Lietuvoje „Gera dovana“ komercijos direktoriumi pradeda dirbti Vytautas Kernagis, kuris jau 2007 m. prisidėjo prie bendrovės ir jos paslaugų kūrimo.

„Malonu grįžti į bendrovę, prie kurios kūrimo teko pačiam nemenkai prisidėti. Prisijungęs prie „Geros dovanos“ komandos sieksiu, kad santykiai su turimais bei potencialiais verslo partneriais taptų dar produktyvesni, nes artima ir pasitikėjimu grįsta partnerystė turi esminę reikšmę tiek mūsų bendrovės, tiek pramogų organizatorių sėkmei“, – sako naujasis bendrovės komercijos direktorius V. Kernagis.

V. Kernagis 2007-aisiais buvo vienas iš „Geros dovanos“ kūrėjų. Tuometis vadovo darbas ypač vertinamas už didelį indėlį kuriant pirmąsias Lietuvoje elektronines dovanas ir diegiant prekybos centrų dovanų čekių aptarnavimo sistemas. 

Iki šiol V. Kernagis vadovavo didžiausiai Lietuvoje laikino įdarbinimo bendrovei „Biuro“ (buvusi „Starjobs“), prieš tai beveik ketverius metus dirbo UAB „Tiketa“ generaliniu direktoriumi, taip pat nuo 2009 m. vadovauja Vytauto Kernagio fondui. „Geroje dovanoje“ vėl pradėjęs dirbti V. Kernagis neketina atsiriboti nuo Vytauto Kernagio fondo veiklos – ir toliau rūpinsis Vytauto Kernagio atminimo išsaugojimu, parama onkologinams ligoniams ir kitais labdaringais projektais.

„Gera dovana“ yra dovanų čekių, kortelių ir rinkinių platinimo lyderė Lietuvoje, bendradarbiaujanti su didžiausiais šalies prekybos centrais ir prekybos tinklais. Bendrovė taip pat veikia Latvijoje, Lenkijoje, Rusijoje ir Baltarusijoje.

Atgal