Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

„Gera Dovana“ išbando įdomiausias pramogas ir dovanas (V dalis)

2019-12-02

„Gera Dovana“ išbando įdomiausias pramogas ir dovanas (V dalis)

„Gera dovana“ komanda kartu su partneriais ir toliau tęsia bendrą projektą „Mes bandom“, kurio dėka gali išbandyti įvairias pramogas bei paslaugas, kad vėliau pasidalintų su skaitytojais realiais įspūdžiais! Taigi rudeniniai išbandymai, atradimai bei nuotykiai jau penktojoje „Mes bandom“ dalyje!

Salonas „Fish SPA“

Pačiame senamiesčio centre įsikūręs „Fish SPA“ salonas pasiruošęs trumpam sustabdyti laiką tik tam, kad Jūs pamirštumėte rūpesčius...

Mūsų kolegė Kristina, apsilankė šiame salone ir išbandė viso kūno masažą bei žuvelių procedūrą. Taigi, prieš masažą laukė pasilepinimas pėdų procedūra su Garra Rufa žuvelėmis, kurios nuvalė odą ir padėjo labiau atsipalaiduoti bei padidinti masažo technikos efektyvumą.

Veliau laukė harmonizuojantis viso kūno masažas. Šis, pasak specialistų, grąžina sielos pusiausvyrą, fizines jėgas, leidžia pakilti virš kasdienybės rūpesčių, pajusti vidinę harmoniją. Masažas atliekamas pasitelkiant rytietiškų metodikų derinius. Ši technika veikia giliai, tačiau neskausmingai.

Kristinos atsiliepimai:

„Niūrus rudenio oras labai tinkamas nueiti į SPA procedūrą... Tokiame viduramžių laikus menančiame rūsyje, įrengtame SPA salone – labai atpalaidavo žuvelių Garra Rufa procedūra kojoms ir puikiai atliktas viso kūno masažas. Po masažo jaučiausi atsigavusi, atsipalaidavusi ir pailsėjusi. Pramoga labai unikali ir įdomi vien dėl Gaffa Rufa žuvelių procedūros, kuri veikia kaip gyvūnų terapija.“

„Satvika“ ajurvedinių masažų studija

Teigiama, kad žmogaus fizinis kūnas sudarytas tobulai ir gan paprastai – iš penkių subtilių pirminių elementų: eterio, oro, ugnies, vandens ir žemės. Skirtingos jų proporcijos lemia charakterį, pomėgius, elgseną, siekius, taip pat ir sveikatą. Sutrikus subtilių elementų proporcijoms, atsiranda dominuojanti Vata, Pitta arba Kapha doša. Norint atkurti fizinę ir dvasinę harmoniją, būtina harmonizuoti šias 3 došas. Tai padaryti padės ajurvedinis masažas, kuris atliekamas „Satvika“ salone. Masažo „Vata Pitta Kapha“ metu kiekvienai došai yra įjungiami papildomi elementai ir taip sukuriama došų pusiausvyra.

Taigi, šį neįtikėtiną masažą išbandė Monika:

„Šis masažas buvo tarsi maža poilsio ceremonija, kuri pradedama ir baigiama tylia malda, susikaupimu. Masažo namų „Satvika“ meistrė pasitiko itin šiltai. Jos profesionaliai atliktas ajurvedinis masažas nepaprastai atpalaidavo, leido nugrimzti į ramybę ir pajusti minčių lengvumą. Kiekvienas judesys – lengvas, grakštus ir apgalvotas. Vėliau prie arbatos puodelio ji papasakojo apie asmeninę došą ir nustebino savo įžvalgumu. Tai buvo tikrai nuostabi patirtis.“

„Amadėja SPA“

Ar esate girdėję apie kūno įvyniojimą nesvarumo būsenoje? Šiame seanse atliekamos kelios procedūros tuo pačiu metu: relaksacija, hidromasažas, termoterapija, chromoterapija, hemolimfodrenažas, kūno įvyniojimas.   Atpalaiduojamasis nesvarumas – tai novatoriškas plūduriavimo būdas, skatinantis labai gilų psichofizinį atsipalaidavimą. Apgaubtas vandens, kūnas plūduriuoja be jokio kontakto su vandeniu ir lieka sausas. Universalaus pritaikymo nesvarumo vonia veikia tiek estetiniu, tiek medicininiu lygiu, o integruota šviesų sistema padeda pasiekti visišką atsipalaidavimą per trumpiausią laiką.

Šia būseną išmėgino Vilma. Ji teigė, kad „po paslaugos jautiesi atsipalaidavęs ir net pailsėjęs. Malonus aliejaus kvapas, iš tamsos prasiskverbiančios spalvos, raminanti muzika, nesvarumo būsena, povandeninių srovių masažas bei šildymas atpalaiduoja ir laikas tiesiog ištirpsta. Regis prabėgo 10–15 minučių, o pasirodo beveik valanda“.

„Only good vibes“ plūduriavimo studija

Plūduriavimo terapija yra skirta giliam fiziniam, protiniam ir dvasiniam atsipalaidavimui bei organizmo gyvybinių jėgų atstatymui.

Plūduriavimo kapsulėje esantis vanduo yra prisotintas magnio druskos bei sušildomas iki žmogaus kūno temperatūros, viduje joje tvyro tyla ir tamsa. Ši unikali kombinacija leidžia žmogaus kūnui plūduriuoti vandens paviršiuje be jokių pastangų. Pasiekus nesvarumo būseną, kūnas visiškai atsipalaiduoja, dingsta emocinė įtampa.

Mūsų kolegė teigė:

„Pirmas įspūdis, „wow kur aš, nieko nematau, neliečiu ir negirdžiu“. Vėliau prasideda minčių ataka, atrodo visos atgyja vienu metu. Kapsulėje supranti kiek išorinių trikdžių mus puola kiekvieną dieną ir kaip gera pailsėti nuo jų. Po pirmo karto dar tikrai seks antras, trečias ir daugiau, nes vėl norėsis tos visiškos kūno ir minčių ramybės. Laikas visai neprailgsta netgi norisi pabūti ilgiau. Atrodo sklestum ore... Arbata ir malonus pokalbis švelniai paruošia vėl grįžti į išorinį pasaulį, su pažadu sugrįžti į tą ramybės burbulą.“

„SPA Provanso kvapai“

SPA Provanso kvapai“ – tai vieta, kur sustoja laikas. Kiekvienas čia laukiamas svečias ir neabejotinai patyręs nuostabius pojūčius norės sugrįžti čia dar ir dar. Tai patvirtina ir kolegė Eglė, kuri išbandė „Fall season greetings“ procedūrą.

Eglės atsiliepimai:

„Po beveik 2 valandų procedūrų, jaučiausi lyg iš naujo gimusi ir maksimaliai pailsėjusi. Puiki salono lokacija – prie Vilniaus Arkikatedros, labai jaukus salonas, viduje pasitiko mažytis šuniukas, kuris iš karto suteikė gerų emocijų. Tai puiki procedūra, labai kompleksiška, nes įtraukta daug skirtingų procedūrų; veido kaukė, kūno šveitimas, kūno įvyniojimas, galvos ir kūno masažas. Manau, tai puiki procedūra norint per porą valandų gauti maksimalią naudą!“

 

Taigi rekomentuojame niūrią žiemos dieną praleisti atpalaiduojančiame SPA, kuris suteiks tik gerų emocijas ir praskaidrins mintis!

Atgal