Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

„Gera dovana“ ir „Uber“ skatino sveikinti Mamas

2019-05-05

„Gera dovana“ ir „Uber“ skatino sveikinti Mamas

Mamos diena daugeliui mūsų yra ypatinga šventė, kuria mini visas pasaulis. Ta proga kartu su pavežėjimo paslaugų bendrove „Uber“ vilniečius ir miesto svečius skatinome prisiminti Motinos dieną.

Dvi įmonės susijungė vienam tikslui – sveikinti mamas. „Uber“ ragino nuvykti pas mamas, jas aplankyti, o „Gera dovana“dovanoti joms įspūdžio dovanas ir praleisti lauką drauge. Pavežėjimo paslaugas užsisakę „Uber“ klientai dovanų gavo ne tik kelionę, bet ir „Gera dovana“ dovanų čekį.

 

Laimingieji išbandė ir „Tesla“

Iš viso šioje kampanijoje dalyvavo šeši „Uber“ pavežėtojų automobiliai, vienas jų buvo elektromobilis „Tesla“. Keleiviai turėjo galimybę ir išbandyti šį elektromobilį. Už jo vairo sėdo „Gera dovana“ generalinis direktorius Ernestas Vasiliauskas, kuris pasakoja, kad prisiminti ir nustebinti mamas – būtina.

„Mus supa daug mamų – močiutės, sesės, kolegės, draugės ir jos visos daro didelį darbą. Paskendę nuolatiniuose darbuose ir bėgime, dažnai mamoms pamirštame skirti pakankamai laiko, palepinti jas nuoširdžiu dėmesiu ar buvimu kartu. Mamos dieną prisiminti privalome visi, o šiandien ne vienam keleiviui pavyko priminti artėjančią šventę“, – apie projektą pasakojo E. Vasiliauskas.

Pastaruoju metu materialių dovanų populiarumas mažėja – vis didesnis dėmesys kreipiamas į teigiamas emocijas keliančias pramogas bei galimybę daugiau laiko praleisti su artimaisiais.

 

Atgal