Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Nauda Jums

 • Ieškote idėjų, kaip motyvuoti darbuotojus? 
 • Reikia dovanos kolegai, vadovui ar verslo partneriams?
 • Siekiate palaikyti gerus santykius su lojaliais klientais?
 • Formuojate vieningą komandą?
 • Norite paskatinti pardavimus?

Mes galime Jums padėti!


Darbuotojų motyvacija

 Įkvėpkite savo darbuotojus apdovanodami už jų pasiekimus!

Kompanijų vadovai ieškodami būdų, kaip pasiekti geresnių veiklos rezultatų ir pelningumo, pastebi, kad įspūdžio ir patirties dovanos yra geriausia, siekiant įtraukti darbuotojus prisidėti prie organizacijos sėkmės. Taigi, norėdami paskatinti darbuotojų įsitraukimą į įmonės veiklą, motyvuokite juos ne daiktais, o dovanomis, suteikiančiomis naują patirtį.

GERA DOVANA VERSLUI dovanoja geras emocijas ir įspūdžius, kurie didina darbuotojų motyvaciją, lojalumą, stiprina kolektyvo ryšius. Tokias dovanas gavę

kolektyvo nariai dar ilgai kalbės apie įspūdžius ir dalinsis prisiminimais. O pailsėjęs ir įspūdžių kupinas darbuotojas bus kūrybiškesnis ir energingesnis. 

GERA DOVANA gali padėti motyvuoti Jūsų darbuotojus:

 • Dėkojant už pasiektus rezultatus.
 • Lojalumą įmonei.
 • Įvairių švenčių progomis.

Dovana svarbiomis progomis – Jūsų šansas suteikti darbuotojams kažką unikalaus.

 

Komandos formavimas

Siekiate sustiprinti darbuotojų tarpusavio santykius? Jūsų tikslas – gera kolektyvo dvasia? Norite atsidėkoti savo partneriams ar klientams?

GERA DOVANA VERSLUI suteiks Jūsų šventėms ir renginiams naujų spalvų! Siūlome įspūdžio dovanas ir laisvalaikį, kuris virs nepamirštamais nuotykiais ir puikiais prisiminimais.

Įvairiausiomis pramogomis, netradicinėmis pamokomis ir įspūdžiais galite paįvairinti korporatyvinius renginius ir sutelkti darbuotojus naujam tikslui.

Visus pasiūlymus kolektyvams pritaikysime skirtingų pomėgių, dydžio ir amžiaus grupėms.


Prabangios dovanos

Turite ypatingų klientų ar partnerių, kuriems norite įteikti išskirtinę dovaną?

Ypatingai reikšmingiems partneriams, tiekėjams ar vadovams galite dovanoti prabangias dovanas: skrydžius oro balionu, adrenalino kupinus pasivažinėjimus lenktyniniais automobiliais, įvairius poilsio kompleksus prabangiausiuose Lietuvos SPA centruose ir kitas išskirtines dovanas.

Ypatingos patirtys įsimena ilgam!

 

Pardavimų skatinimas

GERA DOVANA VERSLUI suteikia įvairias pardavimų skatinimo galimybes:

 • Mažmeninės prekybos skatinimas.
 • Galutinių vartotojų skatinimas.
 • Prekybininkų skatinimas ( jei Jūsų prekėmis ar paslaugomis prekiauja kitos įmonės).

Kaip parduoti daugiau? Kaip stiprinti santykius su pirkėju ar vartotoju?

Įmonės, planuodamos pardavimų skatinimo kampanijas, ieško būdų, kaip išsiskirti iš kitų ir būti pastebėtiems. Rinka šiuo metu yra perpildyta pasiūlymais su nuolaidomis, todėl vis daugiau įmonių pardavimų skatinimui renkasi paslaugas ir pramogas – produktus turinčius didesnį emocinį turinį nei skaičiais išreikšta nuolaida.

GERA DOVANA VERSLUI padės suformuoti pasiūlymus labiausiai atitinkančius Jūsų tikslinės auditorijos poreikius ir galinčius efektyviausiai pritraukti Jūsų pirkėjų dėmesį. Nustebinkite savo klientus!