Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29€ Galioja 12 mėn. Pardavimo vietos Pagalba
Turite dovanų čekį?
Mylimiausi
Meniu
Kategorijos
Dovanų idėjos
Vieta

GERA DOVANA komanda jau pasiruošusi „Omnitel 1000 km lenktynėms“

2012-07-16

GERA DOVANA komanda jau pasiruošusi „Omnitel 1000 km lenktynėms“

Už aktyvų laisvalaikį pasisakanti GERA DOVANA šią vasarą visus kviečia įsisukti į aktyvias, ekstremalias, linksmas, amą atimančias ir naujų įspūdžių suteikiančias pramogas. Ir jau dabar kviečia Tave prisijungti prie vienų ekstremaliausių lenktynių Lietuvoje – „Omnitel 1000 km lenktynių“! Ne tik kviečia prisijungti, bet ir palaikyti GEROS DOVANOS komandą, kuri jau antrus metus sėkmingai dalyvauja šiose lenktynėse.

Šiemet dar galingesniu tapęs „Spire GT-R“ neslepia ambicijų „Omnitel 1000 km lenktynėse“ pretenduoti į prizines vietas. 2011 metais „Omnitel 1000 km lenktynėse“ didelio susidomėjimo sulaukęs bolidas šiemet planuoja nustebinti savo gerbėjus net 20 proc. didesne galia. Šiuo automobiliu X1 klasėje startuosianti 24-uoju numeriu pažymėta „GERA DOVANA“ komanda pasiruošusi startui!

Praėjusiais metais pirmą kartą „Omnitel 1000 km lenktynių“ trasoje startavęs, Lietuvoje anksčiau nematytas ir unikalia išvaizda bei techninėmis charakteristikomis išsiskiriantis bolidas 2010 metais buvo sukurtas Lietuvoje. Įvertinus 2011 m. patirtį, buvo nuspręsta atsisakyti avantiūristiško ankstesniųjų metų sprendimo dalyvauti lenktynėse su dyzeliniu varikliu ir vietoj jo buvo pasirinktas pasaulyje gerai žinomas ir už patikimumą vertinamas 2.0 litrų darbinio tūrio „Honda“ variklis su kompresoriumi. Dėl šio variklio bolidas tapo 20 proc. galingesnis palyginus su praėjusiais metais lenktynėse startavusiu „Spire GT-R“ automobiliu. Šiandien „Spire GT-R“ galia siekia 300 AG, o iki 100 km/h jis įsibėgėja greičiau nei per 5 sekundes. Maksimalus automobilio greitis – 250 km/h.

„Spire GT-R“ pranašumai taip pat yra ir mažas automobilio svoris – 710 kg bei tai, jog oro pasipriešinimui įveikti dėl išskirtinės šio modelio formos – mažo automobilio skerspjūvio ploto ir aptakaus kėbulo – naudojama mažiau variklio galios.

„Planų lenktynėse turėti sunku, nes nelabai išeina planuoti tai, kas tik nedidele dalimi priklauso nuo mūsų. Ko norėtume ir tikėtumėmės – būtų smagu užimti prizinę vietą savo klasėje ir finišuoti pirmajame 10-uke. O labiausiai norėtųsi įveikti visas lenktynes be gedimų ir kovinių režimų. Tai, žinoma, savaime atneštų neblogą rezultatą. Ruošiamės maksimaliai išnaudoti savo potencialą, kuris, jei sėkmė neapleis, turėtų nudžiuginti rezultatais tiek mus, tiek „GERA DOVANA“ komandos gerbėjus“, – komentuoja komandos vadovas M. Batūra. – Šiais metais technika tikrai paruošta neblogai, vairuotojai taip pat geri. Tikimės, kad jei viskas eisis sklandžiai – rezultatas bus neblogas. O jei dar ir lietaus pavyktų išvengti, butų visai gerai.“

„GERA DOVANA“ komanda pažada linksmybes ir savo gerbėjams. Visų lenktynių metu renginio svečių lauks įvairios aktyvios ir vasariškos pramogos bei prizai. O nuotaiką neabejotinai pakels ir šypsenom apdalins Dramblys Gerulis! 

Kiti automobilio parametrai:

Svoris: 710Kg

Išmatavimai: ilgis – 370 cm; plotis – 160 cm; aukštis – 110 cm

Variklis: 2.0 „Honda“ variklis su kompresoriumi

Galingumas: 300 Ag (galios ir svorio santykis – 428 AG/ 1000 kg)

Stabdžiai: Wilwood 296 mm skersmens

Duomenų kaupiklis: Race technology, naudojamas GPS signalas greičiui, perkrovoms ir rato laikams matuoti.

Ratų plotis: Priekyje 7.5 colio, gale – 8 colių (diametras – 15 colių ir 16 colių)

Padangos: Slick tipo, „Dunlop“

Atgal