Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Dovana Kalėdoms – kaimynystė Mėnulyje šalia pasaulio garsenybių

2011-12-14

Dovana Kalėdoms – kaimynystė Mėnulyje šalia pasaulio garsenybių

Kasmet susiduriame su dilema, kuo nustebinti mylimuosius ir artimuosius per didžiąsias žiemos šventes, tačiau šiemet „Gera dovana” parduotuvėse ir didžiausiuose prekybos centruose galima įsigyti išskirtinę dovaną – galimybę tapti dalelės Mėnulio savininku!

„Tikriausiai daugelis yra girdėję apie tokią galimybę, tačiau tik maža dalis žino, kaip tai įgyvendinti. „Gera dovana”, bendradarbiaudama su kompanija „Lunar Embassy Baltic” –priartinto Mėnulį kiekvienam iš mūsų būtent per stebuklingiausią metų laiką – Kalėdas ir Naujuosius metus“, – teigia „Gera dovana” vadovas Ernestas Kačerauskas.

Anot jo, dabar bet kuris žmogus gali padovanoti galimybę prisijungti prie garsenybių būrio, kurie jau turi nuosavybę Mėnulyje. Tarp jų – Amerikos prezidentai – Ronaldas Reiganas, Džordžas V. Bušas, aktoriai – Džonas Travolta, Tomas Kruzas, populiarios Rusijos asmenybės: Laima Vaikulė, Dimitrijus Nagijevas ir kiti.

Pasak „Lunar Embassy Baltic” atstovo Aleksandro Kukelso, galbūt šiandien ši dovana atrodo ekscentriška ir nereali, tačiau jau po kurio laiko ji bus nepaprastai populiari. „Tikiu, kad po pusšimčio metų, kai prasidės visavertis Mėnulio ir kitų dangaus kūnų įsisavinimas, jūsų anūkai galės tinkamai įvertinti savo paveldėjimą“, – teigia jis.

Tuos, kurie baiminasi dėl nuosavybės tikrumo, „Lunar Embassy Baltic“ atstovai ramina, kad būtent tam ir skirti įgyjami nuosavybės dokumentai. „Dokumentų paketą sudaro nuosavybės teisės į sklypą dokumentas, žemėlapis ir konstitucija, teisių bilis. Taip pat naujasis Mėnulio savininkas gauna ir konkretų nuosavybės bei jos buvimo vietos aprašymą,“ – teigia A. Kukels ir priduria, kad visi reikalingi duomenys registruojami kompiuteriniame nežemiškos nuosavybės savininkų registre, tad kiekvienas gauna tik jam vienam priklausančią kosminio kūno dalį.

Sklypo Mėnulyje gavėjas įgyja teisę į 1 akrą (4047 kv. metrus) Mėnulio ploto. Mėnulio nuosavybės teisę galima įsigyti ne tik „Gera dovana“ parduotuvėse, bet ir didžiuosiuose Lietuvos prekybos centruose bei dovanų portale www.geradovana.lt.

Atgal