Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Dovana Jums

Brangieji,

Ačiū, kad esate su mumis! Atsidėkodami Jums, artėjančių Kalėdų proga dovanojame Jums staigmeną – 10 % nuolaidą bet kuriai Jūsų išsirinktai dovanai!

Nuolaida galioja gruodžio 2–15 d. su kodu „dovanotigera2013“.

Jums tereikia išsirinkti dovaną ir pirkimo proceso metu įvesti nuolaidos kodą „dovanotigera2013“ bei spustelėti mygtuką „Taikyti“. Štai ir viskas – dovanoti iš tiesų gera!

Tikimės, kad ši staigmena nuteiks šventiškai, o mūsų kruopščiai atrinktos dovanos nudžiugins Jūsų artimuosius bei suteiks įsimintinų akimirkų.

 

Šiltų ir džiugių švenčių!

Jūsų „Gera dovana“ komanda

 

Akcijos taisyklės:

  • Jums tereikia pirkimo proceso metu šalia teksto „Įveskite dovanų kupono kodą“ esančiame laukelyje įvesti žodį „dovanotigera2013“;
  • nuolaida galioja perkant ne daugiau kaip 10 dovanų vienam vartotojui;
  • akcija negalioja perkant prekybos centrų čekius, Vichy abonementus, dovanai - "Naujųjų metų sutikimas prie jūros";
  • „Gera dovana“ pasilieka galimybę akciją bet kuriuo momentu nutraukti.

 

Išsirinkite Kalėdines dovanas: