Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

FARAONO PASLAPTIS: įmink mįsles ir pabėk!

Rezervacija internetu

Paslaugos vieta: Klaipėda
Trukmė: 1 val.
Dovana skirta: 3+ asm.
60,00

Lojalumo programos nariams grįžta 4,20 €

Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį Rezervuoti laiką
Ypatybės
Nemokamas keitimas 12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Įtampos kupinas egiptietiškas iššūkis!

Sename Egipto kape užriedėjo akmuo ir kelio atgal nebėra! Tačiau galima pastebėti, jog kažkieno čia jau būta ir net bandyta ištrūkti... Deja, jam nepavyko. Tačiau vargšo įkliuvėlio paliktos užuominos gali padėti išsigelbėti. Tik viskas taip painu... Bet gal pavyks? Už nugaros pradeda riedėti kiti akmenys, laiko lieka visai nebedaug! Ar įmanoma suspėti išspręsti logines užduotis bei galvosūkius ir pasprukti, kol kapas neprasmego amžiams?.. Teks įminti didžiąją faraono kapo paslaptį ir grąžinti relikviją į jos vietą!

Ši dovana – tai 1 val. pabėgimo kambaryje „Faraono paslaptis“ Klaipėdoje. Jos metu keliaujama į Senovės Egiptą ir sprendžiami įvairūs loginiai uždaviniai.

Pabėgimo kambariai „Rūsys“ – tai intelektualios įtraukiančios pramogos kompanijoms, norinčioms įdomiai praleisti laisvalaikį! Pramogų organizatorius siūlo aibę skirtingų sudėtingumo lygių pabėgimo kambarių su įvairiomis temomis, o po visko sudaro sąlygas atšvęsti pergalę jaukioje salytėje.

Dovanokite galimybę laisvą laiką leisti smagiai ir intelektualiai!

Vieta
Vieta

Pabėgimo kambariai „Rūsys“, Turgaus aikštė 10, Klaipėda (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

1 val.

Dovana skirta
Dovana skirta

2–5 asm.

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Žaidime gali dalyvauti ir daugiau žmonių, tačiau ne daugiau nei 10-imt. Už kiekvieną jų paslaugos teikėjui mokama 12 Eur priemoka.

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą apie šią dovaną

ATSILIEPIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.