Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

AČIŪ akcijos taisyklės

Akcijos trukmė

Akcija vyksta nuo 2014 m. birželio 26 d. iki 2014 m. liepos 9 d. (imtinai).

Akcijoje dalyvaujančios prekės

Akcijoje gali dalyvauti asmenys, akcijos metu įsigiję „Gera dovana“ dovanų kortelę ar dovanų rinkinį.

Teisę dalyvauti akcijoje suteikia tik Lietuvos Respublikos teritorijoje parduotuvėse „Maxima“ pirktos akcijos prekės.

Akcijos sąlygos

Pirkėjas, akcijos metu įsigijęs bet kurią akcijos prekę ir pateikęs AČIŪ kortelę, į AČIŪ kortelę „Maxima“ pinigais gauna 4 % perkamos dovanų kortelės ar rinkinio kainos.

Atsakomybė

Akcijos organizatorius UAB „Gera dovana“

Organizatorius jokiomis aplinkybėmis nėra ir nebus atsakingas už bet kokius akcijos dalyvių nuostolius (žalą), susijusius su dalyvavimu akcijoje, įskaitant akcijos prekių įsigijimą ir/ar registraciją akcijoje. Organizatorius neatsako už nuostolius, susijusius su akcijos panaikinimu ar akcijos vykdymo termino pakeitimu.

Kitos sąlygos

Asmenys, dalyvaujantys akcijoje, patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis bei laikytis jų.

Visus šiose taisyklėse neaptartus klausimus reguliuoja Civilinio kodekso, Vartotojų teisių gynimo įstatymo ir kitų taikytinų Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatos. Visais šiose taisyklės neaptartais klausimais organizatorius gali priimti vienašališką sprendimą, vadovaudamasis taikytinais teisės aktais ir šiomis taisyklėmis.

Organizatorius turi teisę daryti šios akcijos taisyklių pakeitimus, apie tai iš anksto perspėjęs tuo pačiu būdu kaip buvo paskelbtos šios taisykles.