Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Įmonėms D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

VR žaidimas kambaryje „Alisa Stebuklų šalyje“


Paslaugos vieta: Kaunas
Trukmė: Iki 1 val.
Dovana skirta: 1 asm., 2 asm., 3 asm.
Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį
Ypatybės
Nemokamas keitimas 12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Nemari klasika, atgimstanti virtualioje realybėje!

„Alisa stebuklų šalyje“ motyvais paremtas pabėgimo kambarys leis atsidurti šios pasaulyje mylimos mergaitės vietoje! Išgėrę stebuklingą ūgį sumažinantį gėrimą dalyviai seks paskui Baltąjį Triušį klaidžiais stebuklingo pasaulio labirintais ir atsidurs pasaulyje, kur viskas apversta aukštyn kojomis. O kad būtų nugalėta Širdžių Karalienė, prireiks rasti būdą, kaip prasmukti pro Kortų Sargybinius į pilį, pilną sudėtingiausių spąstų!

Užsidėję virtualios realybės akinius dalyviai atsidurs pasaulyje, pilname keisčiausių personažų ir dar keistesnių įvykių, o jame slypinčius iššūkius pavyks įveikti tik dirbant drauge su komanda – žaidimo metu dalyviai mato vieni kitų avatarus, o komunikaciją užtikrina mikrofonai ir ausinės.

Atvykusiųjų laukia maždaug 1 val. trukmės žaidimas VR pabėgimo kambaryje „Alisa Stebuklų šalyje“.

Tai sudėtingiausias pabėgimo kambarys – čia prireiks daugiausiai pastangų. Pirmiausia žaidimo dalyviai bus supažindinami su VR įranga. Tuomet užsidėjus virtualios realybės akinius reikės pereiti žaidimo apmokymus. Vėliau visas laikas bus skiriamas įveikti pabėgimo kambarį.

„V-R Shop“ – tai pirmoji virtualios realybės žaidimų salė Lietuvoje. Lankytojai čia gali pasinerti į virtualių žaidimų sūkurį, žiūrėti įvairius edukacinius, pramoginius vaizdo įrašus ar tiesiog stebėti besilinksminančius draugus. „V-R Shop“ sudaro profesionalų komanda, kuri nuolat domisi VR pasaulio naujienomis ir stengiasi suteikti galimybę išbandyti VR inovacijas patiems.

Dovanokite fantastiškus Alisos nuotykius!

Vieta
Vieta

„V-R Shop“, Kęstučio g. 66, Kaunas (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

Iki 1 val.

Dovana skirta
Dovana skirta

1–6 asm.

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Darbo laikas: I–V 10–22 val., VI 12–22 val., VII 12–20 val. Jei nėra užsiregistravusių, „V-R Shop“ I–VI dirba iki 20 val. Pabėgimo kambarys rekomenduojamas asmenims nuo 13 m. www.v-rshop.com

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą apie šią dovaną

ATSILIEPIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.


Paslaugos vieta: Kaunas
Trukmė: Iki 1 val.
Dovana skirta: 1 asm., 2 asm., 3 asm.

Lojalumo programos nariams grįžta 1,40 €

Dėti į krepšelį
Ypatybės
Nemokamas keitimas 12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas
„GERA DOVANA“ TAIP PAT RASITE Pirkimo taisyklės