Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi
Nemokamas keitimas
Nemokamas pratęsimas
Nemokama pakuotė

„Vila komoda“ dovanų čekis

„Vila komoda“ dovanų čekis

Paslaugos vieta: Klaipėda (aps.), Palanga
Įveskite sumą nuo: 50,00 € iki 1 000,00 €
Pasirinkite sumą:

Lojalumo programos nariams grįžta nuo 5,00 €

Pasirinkite sumą:
Dėti į krepšelį
Ypatybės
12 mėn. galiojimas Nemokamas keitimas Nemokama pakuotė

Poilsis istoriniame name!

„Vila komoda“ – restauruotas istorinių namų „butikinis“ viešbutis-restoranas su terasa ant stogo, įsikūręs kurortinio Palangos miestelio širdyje, Meilės alėjoje.

Naujus namus sudaro 10 erdvių ir jaukiai įrengtų kambarių, šviesi stogo, užkandžių bei gėrimų terasa, privatus sodas, sezoniško šviežio maisto restoranas, kuriam vadovauja pasaulyje pripažintas šefas.

„Vila komoda“ pastatyta antroje devynioliktojo amžiaus pusėje, o jos priešistorė mena Tiškevičių šeimos namus. Manoma, jog pastatas buvo vieno brolio dovana kitam. Sakoma, jog bajoras Feliksas Tiškevičius pastatė ir padovanojo šiuos išskirtinius svečių namus savo broliui Aleksandrui Tiškevičiui ir jo šeimai, kad abi šeimos galėtų drauge vasaroti.

Pastato dizainą kūrė lenkų architektas Leonardo Marconi. Skirtingai nei kitos vilos, pastatytos tuo pačiu metu, „Vila komoda“ buvo sukonstruota iš akmens, o ne medžio. Taip pat yra tikima, jog Marconi pardavė Komodos dizainą užsienyje. Šiuo metu Monake, Prancūzijoje stovi itin panašios statybos pastatas, priklausantis Chanel aukštosios mados namų dizaineriui Karl Lagerfeld.

2009 m. pastatas buvo užregistruotas kaip kultūrinis regiono palikimas, o 2018 m. liepos 1-ąją d., visiškai restauruotas ir „prikeltas“ antrajam gyvenimui, atvėrė savo duris lankytojams.

Ši dovana – tai pasirenkamos vertės daugkartinio atsiskaitymo dovanų čekis, kuriuo galima atsiskaityti už visas „Vila komoda“ teikiamas paslaugas, kol bus išnaudota čekio vertė.

Dovanokite malonias akimirkas visus metus!

Vieta
Vieta

Viešbutis-restoranas „Vila komoda“ Meilės al. 5, Palanga (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Dovana skirta
Dovana skirta

Neribota

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Jei įsigyjamų paslaugų kaina yra mažesnė nei čekio vertė, likusią neišnaudotą sumą galima išnaudoti kitą kartą. Viršijus dovanų čekio vertę galima priemoka vietoje. Dovanų čekiu negalima atsiskaityti už alkoholinius gėrimus ir tabako gaminius. www.vilakomoda.lt

Klausimai ir atsakymai

Čia galite užduoti klausimą apie šią dovaną

Klausimas:
Ar šiuo dovanų kuponu galima atsiskaityti viešbučio restorane?
Dmitrijus
|
2021-07-31
Atsakymas:
Sveiki, taip, šiuo čekiu galima atsiskaityti ir restorane, tačiau jo nepriims norint atsiskaityti už alkoholinius gėrimus ir tabako gaminius.
Administratorius
Ar ši informacija Jums naudinga? Taip (1) Ne

Panašios dovanos

ATSILIEPIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.

Daugiau partnerio pasiūlymų

Prabangios dovanos

Paslaugos vieta: Klaipėda (aps.), Palanga
Įveskite sumą nuo: 50,00 € iki 1 000,00 €
Pasirinkite sumą:

Lojalumo programos nariams grįžta nuo 5,00 €

Dėti į krepšelį
Ypatybės
12 mėn. galiojimas Nemokamas keitimas Nemokama pakuotė
„GERA DOVANA“ TAIP PAT RASITE Pirkimo taisyklės